Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 801 of 1175 FirstFirst ... 301 701 751 791 799 800 801 802 803 811 851 901 ... LastLast
Results 16,001 to 16,020 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16001 SP
    Junior Member A13cs's Avatar
    salut am si eu un ps3 60 Gb si .. am o problema cu el . Jocurile dp hdd merg perfect dar cele originale se blocheaza dupa un meci de multiplayer jucat .. ce pot face ? l-am dus la reparat .. nimic nu mi-a facut la el astept raspuns ! multumesc

  2. #16002 SP
    Junior Member A13cs's Avatar
    salut am si eu un ps3 60 Gb si .. am o problema cu el . Jocurile dp hdd merg perfect dar cele originale se blocheaza dupa un meci de multiplayer jucat .. ce pot face ? l-am dus la reparat .. nimic nu mi-a facut la el astept raspuns ! multumesc

  3. #16003 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by A13cs View Post
    salut am si eu un ps3 60 Gb si .. am o problema cu el . Jocurile dp hdd merg perfect dar cele originale se blocheaza dupa un meci de multiplayer jucat .. ce pot face ? l-am dus la reparat .. nimic nu mi-a facut la el astept raspuns ! multumesc
    Fa-i un update de firmware si o sa-ti mearga fara blocari, totul smooth!

  4. #16004 SP
    Junior Member KyoShin's Avatar
    Salut sunt nou si am si eu niste intrebari de nub dak nu va suparati sa ma almuriti.
    AM un ps3 320gb slim si am primit la el jocul Resistance 3.AS vrea sa-l joc al multiplayer...dak fac cont pe PSN Romania il voi putea juca .Stiuc a nua vem ps Store si n-am nevoie vreau daor sa stiu dak imi fac cont pe PSN Romania daca il voi putea juca online...nush dak are elgatura dar ca sa am conectez al net eu bag cablu de la rds in ps.Astept raspunsuri multumesc

  5. #16005 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu mai bine iti faci un cont de UK si ai scapat de griji ?

  6. #16006 SP
    Junior Member KyoShin's Avatar
    bun dak ma si inveti cum sa fac as aprecia ptr ca nu am nici o idee unde tre s aintru sau ce sa fac ce adresa sa dau ma intelegi u

  7. #16007 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Poti sa pui orice adresa, doar codul postal sa fie din UK. Si invata sa scrii te rog, ca ma doare capul dupa ce am citit 2 randuri scrise de tine.

  8. #16008 SP
    Junior Member KyoShin's Avatar
    cearta-mi tastatura nu pe mine si mersi apr are ceva daca bag direct cablu de al rds in ps3? si unde tre s aintru sa bag userul si parola ?sau imi cere el asta scuze ca sutn stresant dar e prima data cand pun mana pe o consola

  9. #16009 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pt uk este electronicfirst,pt 25 � platesti 23
    Multumesc de informatie.

  10. #16010 SP
    Junior Member gilbertus's Avatar
    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    Multumesc de informatie.
    va salut si va multumesc la toti pentru informatii, mi-au fost de mare ajutor

    va doresc un weekend placut

  11. #16011 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sal guyz.Am o intrebare: Daca cumpar ceva de pe psn cu un card bancar ,risc sa iau ban?

  12. #16012 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Sal guyz.Am o intrebare: Daca cumpar ceva de pe psn cu un card bancar ,risc sa iau ban?
    Nu iei ban. Dar cardurile bancare de la noi nu mai merg pe PSN. Trebuie sa-ti cumperi PSN Card cu valoarea care iti trebuie.

  13. #16013 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ba merg, stiu multi care au cumparat de pe US cu card din Romania. Dar cel mai bine iti iei un card de PSN, e mai sigur.

  14. #16014 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut.vreau sa conectez un ds3 la pc prin usb.l-am bagat dar nu imi merge.imi apare ps3 controler dar nu merge.cele 4 beculete rosi ori merg in continuu ori pipaie.dau sa il calibrez si tot nu merge. ce sa fac?
    mentionez ca totul e original.

  15. #16015 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  16. #16016 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Ps 3 slim nu vede fisierele jpeg de pe stick, formatat in fat 32.

  17. #16017 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Pentru ca nu ai structura corecta de foldere ca sa vada pozele stick-ul trebuie sa arata in felul urmator:

    Folder 1: PS3 + Folder 2: PICTURES <= In acest folder bagi pozele

    Sau a doua varianta mai simpla bagi stickul te duci la photos si apesi Triunghi.

  18. #16018 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    am si eu o intrebare... am descarcat niste jocuri de pe play station store acum ceva vreme... cred ca acum vreo 6-7 luni si acum cand incerc sa ma joc... imi apare: "This content can be used if you renew the license in Play Station Store"... ce ar trebui sa fac sa mearga...? multumesc

  19. #16019 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Quote Originally Posted by GuCOZA View Post
    Pentru ca nu ai structura corecta de foldere ca sa vada pozele stick-ul trebuie sa arata in felul urmator:

    Folder 1: PS3 + Folder 2: PICTURES <= In acest folder bagi pozele

    Sau a doua varianta mai simpla bagi stickul te duci la photos si apesi Triunghi.
    Mersi a mers.

  20. #16020 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    am si eu o intrebare... am descarcat niste jocuri de pe play station store acum ceva vreme... cred ca acum vreo 6-7 luni si acum cand incerc sa ma joc... imi apare: "This content can be used if you renew the license in Play Station Store"... ce ar trebui sa fac sa mearga...? multumesc
    Ai mai intrat pe PS Store de atunci de pe contul de pe care ai descarcat jocurile?
    Sau nu mai ai userul initial de pe care ai facut descarcarea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 05:51
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts