Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 802 of 1175 FirstFirst ... 302 702 752 792 800 801 802 803 804 812 852 902 ... LastLast
Results 16,021 to 16,040 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16021 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    am si contul ala de pe care am descarcat.... dar nu am mai intrat de mult pe el.... trebuie sa mai intru pe el sau? ce tre sa fac?

  2. #16022 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Intra pe el ... va trebui sa semnezi TOS-ul(Terms of service).

  3. #16023 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    scuze... dar nu stiu exact unde... imi apare ceva cu terms of service.... dar nu pot decat sa citesc... unde sa intru mai exact....

  4. #16024 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dai in jos pana apare butonul OK.Sau "Agree"...

  5. #16025 SP
    Junior Member Miezu''s Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Consolele actuale (PS3) se vor vinde si dupa lansarea PS4, sa nu uitam de batranul PS2 care s-a mai gasit/se mai gaseste in magazine. Legat de PC... un GTX 560 ar trebui sa duca orice joc pe High in 1080P, nu cred ca duce Battlefield 3 pe Ultra in MP, dar oricum chiar si pe medium settings arata mai bine decat versiunea de consola. Partea buna e ca un HD6850/GTX 560 costa 6-700lei, deci nu foarte mult.
    erik, am gtx 570 si iti garantez ca duce pe ultra bf3

    oricum, nu vreau sa fac off topic legat de PC deci sa ma intorc la oile noastre.

    Am jucat pe PS3 bf3, cumparat de curand, si mi se pare foarte greu sa te obisnuiesti cu controller-ul. De la 0-12 am ajuns la 4-8 si 7-7. Incet incet imi intra in mana controllerul si avansez. Totusi, controllerul de xbox e mult peste cel de la sony care are o senzatie usor incomfortabila.

  6. #16026 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    GTX 570 este mai buna decat GTX 560 non-Ti. Si oricum vorbeam de MP, unde cam nicio placa (bazandu-ma pe benchmark-uri) nu-l duce la maxim in 1080P la un FPS decent (cat mai apropiat de 60).

  7. #16027 SP
    Member b615dub's Avatar
    am o intrebare legata de GOW II.

    Am ajuns la un lvl "Jails of Tratus" ceva de genu, in care nu pot sa mai trec, am omorat toti monstrii, am tras de toate manivelele si nimic. Im coboara niste trepte dar nu pot sa sar pe ele, tot cad in gol.

    Ms, asptept un rapsuns

  8. #16028 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    God of War 2 Guide & Walkthrough - PlayStation 2 (PS2) - IGN
    Uite aici un ghid. Da' nu gasesc acolo "Jails of Tratus"...
    Eu nu am jucat inca GOW 2 ca m-am impotmolit la GOW 1


    Sau aici..
    http://www.youtube.com/results?searc...29l129l0.1l1l0

  9. #16029 SP
    Junior Member kretzu360's Avatar
    Buna , am si eu o intrebare.Se poate sa iau un ps 3 nou, din magazin(slim 160 sau 320) si sa vina cu fw mai mare de 3.55?
    Multumesc!

  10. #16030 SP
    Member haimi708's Avatar
    Cred ca intrebarea mai de actualitate ar fi: Se mai poate lua din magazin un PS3 SLIM nou si sa vina cu firmware maxim 3.55 ... adica sunt sanse foarte, foarte mici sa mai gasesti unul cu firmware in genul asta (adica cu maxim 3.55).

  11. #16031 SP
    Member b615dub's Avatar
    ms mult gvingi76 nu mi-a dat prin cap sa caut pe youtube.

    ps: era Jails of Tartarus, my bad

  12. #16032 SP
    Junior Member bogdankamikazy's Avatar
    Salutare as avea si eu o intrebare ca cei dp. computer`s G nu au putut sa`mi raspunda , m-am decis sa`mi iau un PS3 SLIM de unde as putea sa`l iau la ce`l mai bun pret si care ar fi cel mai indicat eu m`am gandit la varianta de 160GB e cea mai convenabila si la cei mai putini bani 999ron Consola Sony PlayStation 3 Slim, 160GB, Neagra CECH-2504A - eMAG.ro MS anticipat.

    ---------- Post added 22-01-2012 at 09:31 PM ----------

    Salutare as avea si eu o intrebare ca cei dp. computer`s G nu au putut sa`mi raspunda , m-am decis sa`mi iau un PS3 SLIM de unde as putea sa`l iau la ce`l mai bun pret si care ar fi cel mai indicat eu m`am gandit la varianta de 160GB e cea mai convenabila si la cei mai putini bani 999ron deci ce m`ati sfatui Consola Sony PlayStation 3 Slim, 160GB, Neagra CECH-2504A - eMAG.ro MS anticipat

  13. #16033 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E foarte bun pretul.Ia-o de la e-mag!!

  14. #16034 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdankamikazy View Post
    Salutare as avea si eu o intrebare ca cei dp. computer`s G nu au putut sa`mi raspunda , m-am decis sa`mi iau un PS3 SLIM de unde as putea sa`l iau la ce`l mai bun pret si care ar fi cel mai indicat eu m`am gandit la varianta de 160GB e cea mai convenabila si la cei mai putini bani 999ron Consola Sony PlayStation 3 Slim, 160GB, Neagra CECH-2504A - eMAG.ro MS anticipat.

    ---------- Post added 22-01-2012 at 09:31 PM ----------

    Salutare as avea si eu o intrebare ca cei dp. computer`s G nu au putut sa`mi raspunda , m-am decis sa`mi iau un PS3 SLIM de unde as putea sa`l iau la ce`l mai bun pret si care ar fi cel mai indicat eu m`am gandit la varianta de 160GB e cea mai convenabila si la cei mai putini bani 999ron deci ce m`ati sfatui Consola Sony PlayStation 3 Slim, 160GB, Neagra CECH-2504A - eMAG.ro MS anticipat
    Pai sa incepem cu inceputul:

    Prima consola PS3 a aparut in 2007,modelul Phat ,eu nu ti-as recomanda s-o cumperi pe aceea
    PS3 Slim ,aparut in 2009, exista 3 modele :160/250/320GB .Nu este absolut nici o diferenta intre ele inafara de HDD ,eu de exemplu am castigat consola mea in 2009(PS3 Slim 250GB) si de atunci nu am avut nici o problema cu ea .Daca mai ai alte intrebari poti sa-mi dai un pm si te ajut cu placere

  15. #16035 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Pai sa incepem cu inceputul:

    Prima consola PS3 a aparut in 2007,modelul Phat ,eu nu ti-as recomanda s-o cumperi pe aceea
    PS3 Slim ,aparut in 2009, exista 3 modele :160/250/320GB .Nu este absolut nici o diferenta intre ele inafara de HDD ,eu de exemplu am castigat consola mea in 2009(PS3 Slim 250GB) si de atunci nu am avut nici o problema cu ea .Daca mai ai alte intrebari poti sa-mi dai un pm si te ajut cu placere
    E diferenta la modelul cu hdd de 250,in funcţie de CECH
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3_hardware

    To date, the PS3 has had several component revisions which serve to reduce power consumption. This in turn results in production savings, lower heat production, lower cooling requirements and quieter running. Since launch, the*Cell
    *processor has shrunk from*90*nm
    *to*45*nm
    . The*RSX
    *GPU has also seen reduction in size over periodic revisions of the PS3.
    Major improvements were introduced with the PS3 Slim. It utilized a 45*nm Cell which resulted in a 34% reduction in power consumption over the previous 65*nm Cell model;[6]
    *the latest Slim model further decreases power consumption with the move to a 40*nm RSX.

  16. #16036 SP
    Junior Member kretzu360's Avatar
    Mai am si eu cateva intrebari.
    Daca imi tin consola pe CFW 3.55, si imi cumpar un joc original, sa zicem CoD MW 3(pentru multiplayer) pot sa l joc online daca jocul e original fara sa mi fac probleme de ban? Sau se poate sa mi ceara jocul original update?In cazul asta ce fac?


    Multumesc de rabdare!

  17. #16037 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kretzu360 View Post
    Mai am si eu cateva intrebari.
    Daca imi tin consola pe CFW 3.55, si imi cumpar un joc original, sa zicem CoD MW 3(pentru multiplayer) pot sa l joc online daca jocul e original fara sa mi fac probleme de ban? Sau se poate sa mi ceara jocul original update?In cazul asta ce fac?


    Multumesc de rabdare!
    Daca ai consola modata nu te poti juca online,pt online iti trebuie mereu cel mai recent update de firmware

  18. #16038 SP
    Member jon209's Avatar
    De cand am facut update la 4.00 freezurile sunt mai dese in anumite jocuri ca de ex Fifa 12(online)
    1.E normal ca din cand in cand sa primesti un freez(jocul nu conteaza)
    2.Ar trebui sa imi fac griji?

  19. #16039 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    De cand am facut update la 4.00 freezurile sunt mai dese in anumite jocuri ca de ex Fifa 12(online)
    1.E normal ca din cand in cand sa primesti un freez(jocul nu conteaza)
    2.Ar trebui sa imi fac griji?
    Eu am consola de 4 ani si jumatate, si am avut un freeze pe an pana acum. Nu stiu cat de normal este, dar daca le primesti cand joci online, poate sa fie de la conexiune si nu neaparat de la consola.

  20. #16040 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Eu am avut doar la browser... 160 nou

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts