Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 807 of 1175 FirstFirst ... 307 707 757 797 805 806 807 808 809 817 857 907 ... LastLast
Results 16,121 to 16,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16121 SP
    Junior Member petreperieteanu's Avatar
    nope.este ps move...

  2. #16122 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by petreperieteanu View Post
    nope.este ps move...
    Tu cu cine vorbesti?...

  3. #16123 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by SkyBorg View Post
    Da... dar @adibose de ce il vede?
    nu-l mai vad pe PSN, chiar ca l-au scos...si chiar daca l-ai lua cumva de undeva nu l-ai mai putea juca si nici s-ar mai loga la AUTOLOG, asa ca uita-l sau ia-l original

  4. #16124 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Multumesc, dar pentru a doua intrebare ?

    P.S: Tin sa mentionez ca a stat o zi la 5 grade (nu intrebati )

  5. #16125 SP
    Member faxiu's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    Dintre cei care au PS3 Wireless Stereo Headset...se merita achizitia? Vreau sa stiu daca aceste casti sunt bune doar pentru gaming, sau sunt bune si pentru muzica, filme, you know...the works...
    sunt tentat sa imi cumpar o pereche, dar nu vreau sa regret apoi decizia pentru ca nu se aud foarte bine overall.
    Se aud foarte bine overall. Tine cont ca acel 7.1 este virtual si functioneaza numai la PS3. Pe Mac/PC nu mere orpiunea 7.1, in rest functioneaza perfect. Pe cele 3 am incercat eu si garantez. Cam 2.30 -3 ore dureaza incarcarea full iar cea mai lunga sesiune a mea de joace (incluzand chat) pana sa se goleasca bateria a fost de aprox 6 ore.

  6. #16126 SP
    Junior Member bistriteanul's Avatar
    Buna baieti. As dori sa achizitionez o consola PS3. Am gasit de ocazie la un tip un PS3 phat la un pret bun si as dori daca ati putea sa-mi ziceti daca merita achizitionata o consola second si care sunt problemele, la ce ar trebui sa fiu atent? Intentionez sa fac proba dar nu sunt un cunoscator al acestor console. Consola are facut update la zi, asta inseamna ca e oke? nu e banata poate rula online nu? Astept un raspuns, o zi buna !

  7. #16127 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Eu iti recomand sa iti iei un Slim , phaturile iti pot da un YLOD ( se strica ) cand ti-e lumea mai draga !

  8. #16128 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Cu phat de 80 poate scapi de ylod, dar mai bine iei un slim. Si reparatia la ylod, daca iti zice cineva de ea, rezista maxim o luna si apoi nu se mai poate face nimic

  9. #16129 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E vechi, mai bine cauti un slim, mai ales ca diferenta de pret nu e mare.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  10. #16130 SP
    Junior Member bistriteanul's Avatar
    Hm. In acest caz voi opta pentru modelul slim. Cam la ce pret se invarte un slim second, varianta cu putini giga, banuiesc ca-i ca la iphone mai ieftin cu spatiu de stocare mai mic

  11. #16131 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Quote Originally Posted by SkyBorg View Post
    Salut,

    2. In Assassin's Creed: Brotherhood am terminat jocul, toate bune si frumoase pana sa joc si azi. Cand m-am gandit sa ma mai plimb puin prin oras, am observat ca nu mai aveam nici-o salvare. Am intrat si in trophy si cand... nimic. Credeti ca ma poate ajuta cumva optiunea de backup?

    Multumesc.
    Aveti vre-o solutie si pentru problema mea?A...si am uitat sa spun ca apare la saves in meniu.

  12. #16132 SP
    Junior Member ady911's Avatar
    salut
    uitati ceva nou ...poate va ajuta cu ceva

    PS3 RSOD fix � Life4Gadgets pentru cei cu RSOD software !!!

    PS:sper ca acum am postat unde trebuie

  13. #16133 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tot nu ai postat unde trebuie.

  14. #16134 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  15. #16135 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Ai mai multe conturi pe consola? Daca da intra pe contul pe care ai jucat prima data cand ai terminat jocul.

  16. #16136 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    misto filmuletul, imi aduce aminte de Crash Bandicot, Tomb Rider si Ridge Racer pe PS One si de God of War si GT4 pe PS2...

  17. #16137 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    Dintre cei care au PS3 Wireless Stereo Headset...se merita achizitia? Vreau sa stiu daca aceste casti sunt bune doar pentru gaming, sau sunt bune si pentru muzica, filme, you know...the works...
    sunt tentat sa imi cumpar o pereche, dar nu vreau sa regret apoi decizia pentru ca nu se aud foarte bine overall.
    merita toti banii

  18. #16138 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    misto filmuletul, imi aduce aminte de Crash Bandicot, Tomb Rider si Ridge Racer pe PS One si de God of War si GT4 pe PS2...
    Life was much simpler back in those days

  19. #16139 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare:
    - am o consola PS3 40GB phat cumparata in februarie 2008, pana acum n-am avut nici o problema cu ea; credeti ca va da YLOD sau am scapat de chestia asta daca n-a dat pana acum? ar trebui sa o vand si sa cumpar una slim?
    Multumesc!

  20. #16140 SP
    Member claudiutk's Avatar
    nu prea sunt sanse sa scapi... totusi daca face urat ventilatorul la jocuri mai solicitante e un indiciu ca va da

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts