Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 812 of 1175 FirstFirst ... 312 712 762 802 810 811 812 813 814 822 862 912 ... LastLast
Results 16,221 to 16,240 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16221 SP
    Junior Member BirauStefan's Avatar
    Salut! Cum ma pot abona la PS Plus?

    Sent from my LG-P500 using Tapatalk

  2. #16222 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Iti faci cont la PSN il alimentezi si vezi ca in Store ai rubrica play station plus,mergi acolo si iti apare sa faci pe 3 luni sau pe 12 luni!daca ai suficienti bani iti cumperi care o vrei tu!

  3. #16223 SP
    Member faxiu's Avatar
    este mai ieftin un card de 50 special pt. PS+ decat sa iti iei unul valoric de 50. NU CU MULT, 1-2 dolari acolo. Asta la US. La alte zone nu stiu. (pcgamesupply punct com)

  4. #16224 SP
    Junior Member BirauStefan's Avatar
    Vreau sa cumpar in lire..de unde pot cumpara?


    Sent from my LG-P500 using Tapatalk

  5. #16225 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    De pe play station store UK,iti faci cont de uk,te loghezi pe el iti pui bani pe el,vezi ca vinde cineva aici pe forum...,dupa ce ti-ai reincarcat contul tau,intrii la play station store si vezi ca ai in stanga la rubrica play station plus,mergi akolo si o sa-ti apara membership pt 3 luni sau 12 luni si iti iei in functie de cum ai bani...

  6. #16226 SP
    Junior Member BirauStefan's Avatar
    Multumesc pentru tutorial! Insa imi poti/puteti recomanda un site sigur de unde pot cumpara?

    Sent from my LG-P500 using Tapatalk

  7. #16227 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Play.com - Buy Tony Hawk: SHRED (includes Wireless Board Controller) online at Play.com and read reviews. Free delivery to UK and Europe!
    ce puteti sa imi spuneti despre acest articol?banuiesc ca jocul este inclus.s-a dat cineva cu asa ceva?si cam care e diferenta intre Shred si Ride,am observat ca Ride e mai scump desi e mai vechi insa la Shred poti sa joci si snowboarding.

  8. #16228 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  9. #16229 SP
    Member faxiu's Avatar
    Vad ca ai trecut cu vederea postul meu si automat recomandarea mea. Totusi mai fac o incercare. Iti faci cont pe pcgamesupply.com. Unde vei introduce chiar date reale, mai ales nr. de telefon incepand cu prefixul de tara. Site-ul are sediul in Canada deci in functie de cum te potrivesti cu orele lor de program, te vor suna in maxim 20 de minute dupa ce faci contul. Poti vorbi cu ei in EN sau FR, maxim 1 minut. Spui frumos la revedere, login pe site, selectezi ce card valoric doresti (au doar pentru canada, US, UE - germania, austria, UK-, luxemburg, japonia, olanda si belgia) bagi la carut, checkout, platesti fie cu cardul direct fie cu paypal, astepti max 15 minute si iti verifici meilul. Prin e-mail (sau in account pe site) vei avea codul. Pe care il introduci in PS3. Et voila.
    Mai mult de atat nush ce sa-ti mai zic. Bafta.

  10. #16230 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Singura chestie este ca el vrea in lire(adica pt UK), iar cele de pe pcgamesupply.com sunt cam scumpe.
    Un card de 35Lire costa 37-38 lire pe pcgamesupply.com.
    In schimb pe electronicfirst.com un card de 35 lire costa 33 lire, fara alte adaugari(eu de aici am luat pentru UK).

  11. #16231 SP
    Member faxiu's Avatar
    Buna treaba, nu stiam de acest site. Il voi folosi la urmatoarea incarcare. La factorul viteza cum se misca baietzii? Cat de repede vine codul?

  12. #16232 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    La 10:58 am facut verificarea comenzi(era prima comanda cu plata prin PayPal la ei pe site), la 11:03 am primit codul.
    Asta prima data. A 2-a oara a fost mai rapid. A durat doar 4 minute.

  13. #16233 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    salut am si eu o intrebare: daca am de exemplu' rdr varianta normala si imi iau rdr goty, trofeele care le am deja de la varianta normala se pun si in varianta goty sau incep de la inceput ? sincer am mk si vreau sa imi iau pe 28feb cand apare, varianta komplete cu cele 4 caratere si vreau sa stiu daca imi afecteaza trofeele.
    multumesc.

  14. #16234 SP
    Junior Member BirauStefan's Avatar
    L-am vazut faxiu , insa eu doream in lire. Multumesc oricum de deranj

    Sent from my LG-P500 using Tapatalk

  15. #16235 SP
    Member justamodel's Avatar
    Ce retardati is astia de la Sony cu patchurile lor, care in loc sa repare, strica... Dupa cum vad nu sunt singurul cu problema asta
    4.10 Update: Broke Playstation Headphone Functionality | PlayStation� Community Forums

  16. #16236 SP
    Junior Member gilbertus's Avatar
    buna seara, vreau sa va intreb daca a cumparat cineva jocuri de PS3 de pe zavvi.com ?
    eu am incercat de cateva ori si de fiecare data imi apare " payment problem " chiar daca am bani pe card si totul este ok
    am incercat sa-i sun si nu merge ... la mailuri nu raspund ....
    va multumesc anticipat

  17. #16237 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    am si eu o intrebare: daca am de exemplu' rdr varianta normala si imi iau rdr goty, trofeele care le am deja de la varianta normala se pun si in varianta goty sau incep de la inceput ? sincer am mk si vreau sa imi iau pe 28feb cand apare, varianta komplete cu cele 4 caratere si vreau sa stiu daca imi afecteaza trofeele.
    multumesc.

  18. #16238 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Trofeele raman, sunt salvate pentru userul tau.

  19. #16239 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    aici gasesti discutii despre zavvi si alte site-uri de genul

  20. #16240 SP
    Junior Member gilbertus's Avatar

    merci

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    aici gasesti discutii despre zavvi si alte site-uri de genul
    multumesc frumos

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts