Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 819 of 1175 FirstFirst ... 319 719 769 809 817 818 819 820 821 829 869 919 ... LastLast
Results 16,361 to 16,380 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16361 SP
    Junior Member jhonyisro's Avatar
    va rog stie cineva cateva jocuri care se joaca in split screen?

  2. #16362 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by jhonyisro View Post
    va rog stie cineva cateva jocuri care se joaca in split screen?
    Co-Optimus - Listing of Co-Op games on the Playstation 3

  3. #16363 SP
    Junior Member jhonyisro's Avatar
    multumesc tudyniuz

  4. #16364 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Am un Ps3 modat. Il pot tine conectat la internet? Nu ma refer la PSN ci doar conectat la internet (wireless-router).
    Risc sa fie banata consola?

  5. #16365 SP
    Member awaytokill's Avatar
    @mihai1: Intreaba-l pe Donely

    Salut.Am o intrebare.Am incercat sa conectez un dualshock 3 la PC.Am bagat usb-ul si arata ca mi-l recunoaste,scrie PS3 controller,dar cand misc de
    R3 sau L3 pe ecran nu imi arata nimica.Am incercat sa il calibrez dar nu imi merge.Ma poate ajuta cineva?As dori pt jocuri gen fifa,nfs.

  6. #16366 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu merge asa pur si simplu. Mai trebuie intalate niste drivere...


  7. #16367 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

    Cod reducere Assassin's Creed varianta digitala de pe PS Store UK

    In carcara Assassin's Creed Revelation am primit si un cod de reducere de 30% pentru Assassin's Creed 2 si Assassin's Creed Brotherhood.
    Valabil la cumpararea acestora de pe PlayStation Store UK.

    Codul expira la 31 Martie 2012. Eu am deja jocurile respective. Daca cineva doreste sa le achizitioneze de pe PS Store-ul britanic sa-mi dea PM.

    Pentru o informare cat mai buna va zic ca jocurile respective costa pe UK Store, fara reducere:
    Assassin's Creed 2 -23.99 Lire
    Assassin's Creed Brotherhood -23.99 Lire

    Cu reducerea aplicata ar fi 16.79 lire. Este mai scump decat daca ati cumpara varianta "hard copy" de pe zavvy sau de pe forum. Codul il dau cuiva care doreste sa aibe jocurile in format digital(pe hardul consolei).

  8. #16368 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  9. #16369 SP
    Member paulone's Avatar
    eu nu pricep o chestie...am vz.la unele modele de casti wireless pt.PS3(turtle beach, creative,etc)posibilitatea legarii castilor prin optic(ma refer la transmitator), pai asta inseamna ca daca folosesti opticul pt.casti nu vei mai avea iesire la boxe(ca n-are decat o iesire optica), sau cum?
    exceptand modelul de casti Sony pe care il legi prin acel dongle USB, restul modelelor merg fie prin mufa de casti a tv-ului(dar in acest caz calitatea e de 2 lei) fie prin optic....

  10. #16370 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    interesanta treaba cu SSd-urile, deocamdata sunt cam scumpe...dar castigul este usor de observat din testele prezentate.
    un amic de-al meu a pus un hybrid si spunea la fel ca se incarca mai repede jocurile si ca imaginea este ceva mai buna.
    Totusi daca punem un ssd...exista sansa sa pierdem garantia? (ok...daca am probleme cu consola ii pun hddul standard la loc si o duc la garantie asa)

  11. #16371 SP
    Member faxiu's Avatar
    Nu afecteaza garantia schimbarea de HDD. Sau SSD. Gasisem acum ceva timp un test non-biased si fiecare avea cate un con. Imi pare rau ca nu il mai gasesc. Oricum erau teste facute cu mai multe jocuri iar concluzia era ca daca nu te dau banii afara din casa ramai cu ce ai. O sa-l mai caut. Si sa nu uitam ca totusi cea mai mare piedica este viteza BD-ului. deci singurul avanta j ar fi jocurile date jos de pe PSN (sau pt. baietzii veseli care nu intra pe net cu consola) care se instaleaza mult mai repede pe SSD.

    Intr-un final tragi linia tot la spatiu. Si atunci merita sa dai o carutza de bani pe hybrid sau -si mai rau- pe SSD? Eu unul pentru minimul de viteza pe care il castig nu ma grabesc sa arunc cash. Mai bine imi innoiesc setul de controllere .

  12. #16372 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai teste am vazut, mai mult de atat am vazut ca si hybridul s-a descurcat foarte bine.

  13. #16373 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Problema se pune ca pe un hard de 500Gb dau 350-390 ron(acum ca sunt preturile marite), iar la bani astia un SSD are 64 Gb.
    Eu de exemplu am un hard de 500 Gb(465Gb vizibili) si mai am liber 240 Gb(este ocupat cu jocuri cumparate de pe Store). Nu mi-ar ajunge nici un SSD de 240 Gb pentru a face inlocuirea si as pierde din spatiu de stocare. Iar un SSD de 240 Gb costa mai mult decat consola in sine (1500-1600 ron).

  14. #16374 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai dreptate aici, insa sunt HDDuri hybride de 500GB de al Seagate ce-i drept costa 680 lei (sau 540 lei 250gb) . din aia 500gb ai 4gb SSD care se pare ca sunt folositi la jocuri pentru rulare nu ca mediu de stocare. Astfel ai beneficia si de viteza buna si de spatiu de stocare, insa pretul este destul de piperat

  15. #16375 SP
    Junior Member robert_11's Avatar
    Oameni buni. Va intreb si eu ceva, insa sa nu radeti de mine. Am una bucata TV (Samsung 40D550) si as vrea sa stiu daca in pun in PS3 un film 3D, o sa pot vedea pe acest TV 3D si daca da, de ce fel de ochelari am nevoie? Multam.


  16. #16376 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    TV-ul tau nu e 3D, nu cred ca poti rula filmele 3D corect.


    ----------------------------

    Are cineva idee, se gaseste pe undeva vreun trial sau ceva promotional pentru PSN PLUS? as vrea sa vad mai clar ce mi-ar aduce in plus PLUS_ul..si n-as vrea sa cumpar acel minim de 3 luni. In afara de ce pot vedea pe PSN legat de plus, as vrea un pic de "experianta" fie ea si trial.

  17. #16377 SP
    Member faxiu's Avatar
    Nu ai ce experienta trial sa traiesti la Plus pentru ca este fix ceea ce vezi pe PSN plus mesaje de genul "following ZZZZ have been downloaded, saves uploaded:CCC and trophies synced". ZZZZ sunt alese de tine (quore, tester etc) iar CCC sunt jocurile la care dai tu enable online save game data.

  18. #16378 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai stai asa, platesti pt mesaje in plus sau cum? Nu ofera jocuri gratis sau alte functionalitati?

  19. #16379 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    aha, deci ori te bagi ori nu te bagi
    Din ce am observat ofera si jocuri gratuite, cica ai avea access mai devreme la DEMO's, la avatare...
    poate ne spune cineva care are cont de plus cum i s-a parut trecerea de la contul standard la plus si ce i s-a parut interesant.

  20. #16380 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai sa vad daca ma bag...LIVEul il am platit pana in aprilie 2013, deci acolo sunt acoperit. De aia am si intrebat pe aici cum e cu PSNul asta, mie personal mi se pare foarte sarac, poate ofera Plusul altceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts