Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 872 of 1175 FirstFirst ... 372 772 822 862 870 871 872 873 874 882 922 972 ... LastLast
Results 17,421 to 17,440 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17421 SP
    Junior Member patrickchin's Avatar
    exact 2 adaptoare dintr-alea am si eu , si 2 arcade stick ps2 , si merg in meniu , dar cand intru in king of fighters xiii, incepe sa mearga doar in sus directia automat si nu pot sa-i fac nimic! astept idei , sau alternative ...

  2. #17422 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    spuneti-mi si mie va rog frumos, mai joaca cineva online killzone 3? mai e cineva pe server, ca ma gandeam sa recumpar jocul

  3. #17423 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am intrat acum cateva zile pe store si am observat ca se poate cumpara Killzone 3 numai partea de multiplayer, asta ca sa te scuteasca de cativa bani, iar in legatura cu serverele avand in vedere ca au facut varianta de multiplayer separata imi indica ca ar mai fi lume care il mai joaca.

  4. #17424 SP
    Member Imperatore's Avatar
    @flonils din pacate unitatea optica e pe duca !

  5. #17425 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    Salut. Am si eu o problema. Am bagat fifa sa ma joc, toate bune, am intrat in meci online si cand am dat sa imi aleg echipa mi s-a stins ps-ul. Cand am incercat sa il reaprind se aprindea 1,2 sec si se stingea. Stie cineva care este problema? Si daca stie cineva cum pot scoate discul din ps. Multumesc.

  6. #17426 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E slim sau fat?E ylod....nu mai ai ce face la consola,dar spune-mi ce consola este ca sa pot sa-ti zic cum scoti cd-ul din ea.

  7. #17427 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    e fat

    ---------- Post added 27-08-2012 at 08:17 AM ----------


    exact asa mi se intampla si mie. sa inteleg ca nu se poate face nimic?

  8. #17428 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Incearca sa te adresezi aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...od-modare-ps3/
    Poate te ajuta cu YLOD...

  9. #17429 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    eu sunt din ploiesti. as prefera ceva mai aproape. oricum, multumesc mult pentru raspuns.

  10. #17430 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #17431 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    a mers, am reusit sa scot discul. mersi frumos.

  12. #17432 SP
    Junior Member prodinamo's Avatar
    cum se poate filma gameplay-ul de pe ps3?
    dar nu cu camera, telefon, prajitor de paine etc.
    ma refer la un screen recorder
    thx

  13. #17433 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by prodinamo View Post
    cum se poate filma gameplay-ul de pe ps3?
    dar nu cu camera, telefon, prajitor de paine etc.
    ma refer la un screen recorder
    thx
    Gasesti pe link toate informatiile: Cum sa inregistrezi de pe consola ta

  14. #17434 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    guys help me please eu de cand cu facultatea si cu alte responsabilitati nu mai am timp sa ma joc pe consola, doar o data sau de doua ori pe saptamana si atunci foarte putin, insa simt uneori nevoia sa joc un shooter online, sa mai scap de stress ca la fifa fac mai rau nervi . eu ma gandeam sa-mi iau killzone 3, l-am jucat timp de 2 saptamani zilnic cand s-a lansat, insa pe vremea aceea nu mai avema consola si am imprumutat una. mi-a placut mult, insa nu stiu cum se prezinta MP in ziua de astazi si inainte sa-l cumpar as vrea sa fiu sigur ca am ce sa joc . daca nu, puteti sa-mi mai recomandati jocuri? sincer nu-mi vine niciunul bun in minte thx !

  15. #17435 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Daca vrei neaparat sa joci un shooter MP ai putea incerca BF3.
    Daca nu, eu zic ca un RPG precum The Elder Scrolls V: Skyrim sau Kingdoms of Amalur: Reckoning iti va ocupa timpul pentru o vreme.

  16. #17436 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Ca shooter iti recomand seria Resistance, fiind preferata mea in shootere, daca nu-ti place poti incerca platforming pentru a te scapa de stress (Ex: Ratchet and Clank, Sly Trilogy, Jak and Daxter etc.)

  17. #17437 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nope, just shootere . daca imi iau skyrim s-ar putea sa ma dea lumea drept disparut .

  18. #17438 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ai incercat Max Payne ?

  19. #17439 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Poți �ncerca Sleeping Dogs. L-am terminat astăzi și pot să spun că a fost chiar OK, chiar dacă la �nceput am fost foarte sceptic. Luptele sunt cireașa de pe tort la el, și nici nu prea sunt momente de frustrare, so you're good to go. Sau dăi un meci de TF2, la mine are efect terapeutic. Și c�nd mori nu poți să nu r�zi. Mutrele pe care le fac personajele c�nd �ți arată kill-shot sunt bestiale. Sau c�nd vezi un Heavy uriaș care e �nfipt de un gărduleț cu o săgeată. Priceless.

  20. #17440 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nope, just shootere . daca imi iau skyrim s-ar putea sa ma dea lumea drept disparut .
    Ai incercat cumva seria Dead Space ? Daca nu te deranjeaza horror shooters ... e perfect .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts