Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 873 of 1175 FirstFirst ... 373 773 823 863 871 872 873 874 875 883 923 973 ... LastLast
Results 17,441 to 17,460 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17441 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Daca vrei shooter activ online nu-ti recomand Killzone 3, s-a cam stins lumanarea la el, ce mai joaca lumea astazi frecvent sunt BF3, Uncharted 3 si CODMW3. Deci unul din astea 3 tb sa-ti alegi daca vrei sa fi sigur ca la orice ora intri la o partida online vei avea cu cine juca.

  2. #17442 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Guys stiti cand apare U3:Goty???Vreau sa-l cumpar.....sa stiu cati bani mai trebuie sa strang...

  3. #17443 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    19 septembrie 2012, era postat pe thread-ul lui Uncharted 3.

  4. #17444 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Merge orice router la PS3 , ca nu vreau sa dau mai mult de 100 de lei pe unu !!!

  5. #17445 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    n-o sa-ti mearga netul bine daca nu dai mai mult de 100 lei pe el.sorry

  6. #17446 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Recomand dlink dir 300 sau dir 600

  7. #17447 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu il am pe asta si imi merge netu' bine:
    Router wireless N TP-LINK TL-WR740N TL-WR740N - eMAG.ro
    Si e pana in 100

  8. #17448 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Daca vrei shooter activ online nu-ti recomand Killzone 3, s-a cam stins lumanarea la el, ce mai joaca lumea astazi frecvent sunt BF3, Uncharted 3 si CODMW3. Deci unul din astea 3 tb sa-ti alegi daca vrei sa fi sigur ca la orice ora intri la o partida online vei avea cu cine juca.
    thanks @koba exact raspunsul pe care il cautam. inca mai joaca lumea BF3, ca eu intelesesem ca nu era asa grozav sau era sub asteptari si avea ceva probleme

  9. #17449 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Mersi mult gvingi , acum nu pot sa il iau , sper ca peste 2 saptamani sa ramana la pretu ala . Tot atunci trec si eu pe FullHD .

  10. #17450 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Il gasesti si la preturi mai bune:
    TP-Link TL-WR740N Lista de preturi - cel mai mic pret

  11. #17451 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    thanks @koba exact raspunsul pe care il cautam. inca mai joaca lumea BF3, ca eu intelesesem ca nu era asa grozav sau era sub asteptari si avea ceva probleme
    Nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea despre BF3 fiindca nu il detin,dar am ceva prieteni in lista care inca il joaca aproape zilnic si am inteles ca l-au mai patchuit destul de mult de cand s-a lansat, deaia l-am adaugat in lista. Eu shooter online nu joc decat U3 cu care ma distrez si acum f bine cand am cu cine sa fac un party binenteles

  12. #17452 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Poti sa mergi linistit pe BF3, foarte multa lume il joaca, gasesti servere pline la orice ora din zi.

  13. #17453 SP
    DY2
    Junior Member DY2's Avatar
    Am un ps3 din SUA fat, care merge perfect, dar nu pot vedea filme Blu-ray romanesti.
    Am inca un ps3 Europa slim, care nu citeste jocurile, in rest e ok.
    Pot schimba partea optica de pe cel din SUA pe cel din Europa?
    Voi reusi sa vad filmele Blu-ray ?
    Sau trebuie facut altfel?

  14. #17454 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Am o problema cu un PS3 Slim. Astazi am facut updateul, m-am jucat cam 2 ore pe el dupa care l-am inchis. Acum cateva minute cand am incercat sa il deschid imi spunea ca am corupted data pe HDD si incerca un restore, dupa ce ajungea la 100% ecranul se facea negru dar fara sa se inchida consola. Am facut force shutdown dar problema persista.

    Imi puteti spune concret ce a cauzat aceasta problema si daca stiti o metoda pentru a o remedia?

  15. #17455 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Inainte sa faca restore te-a intrebat daca esti de acord sau nu? Pentru ca mie imi spune ca PS3-ul nu s-a inchis cum trebuie si ca s-ar putea ca HDD-ul sa fie corrupted, dupa care ma intreaba daca sunt de-acord sa-i fac un restore sau nu. Dupa ce ii dau "nu" ma lasa in pace. Mie imi apare dupa ce il inchid fortat (in caz de freeze, spre exemplu). Incearca sa-i raspunzi "Nu" cand te intreaba.

  16. #17456 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poti incerca si astea:




    ---------- Post added 30-08-2012 at 10:39 PM ----------

    Sau

  17. #17457 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  18. #17458 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari,

    Ce nu trebuie sa faci pentru a nu fi banat de pe PSN? Poti juca (online) pe diferite zone (eu,us,asia) de pe aceasi consola?

    p.s. Daca jocul e zona 2 pot instala add-onurile downloadate de pe PSN US?

  19. #17459 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    SA nu modezi consola...

  20. #17460 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am reusit cu unu din videourile de mai sus. Va multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts