Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 883 of 1175 FirstFirst ... 383 783 833 873 881 882 883 884 885 893 933 983 ... LastLast
Results 17,641 to 17,660 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17641 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    La anul la E3 se ca anunţa super mega slimul cu disc tray tip casetofon sau cu bluray disc vinil
    Razi tu, razi, da astia se joaca cu nervii nostri. Ca odata-i injur, trec pe tableta si ma joc remi.

  2. #17642 SP
    Junior Member maldi's Avatar
    Am incercat cum a spus colegul cu hdd si nu merge practic nu are imagine si nici sonor pe tv dar in ps3 se aude zgomot normal ca si cum ar merge

  3. #17643 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    service scrie pe el...ori noul super slim

  4. #17644 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cei care aveti acces la store-ul Uk, puteti sa imi spuneti si mie daca Prince of Persia Essentials, respectiv Deux Ex Human Revolution Essentials contin si DLC-urile?

  5. #17645 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  6. #17646 SP
    Ω Pira's Avatar
    stai sa apara far cry 3, ca iar o sa avem o trilogie si la seria asta, cu un remake hd la far cry 1.
    third eye vision is my middle name.

  7. #17647 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    atunci trilogia max payne unde e?

  8. #17648 SP
    Ω Pira's Avatar
    urmeaza si ea ca si toate trilogiile din univers de altfel.

  9. #17649 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Salut,
    Stiu ca s-a mai scris dar ju am vazut nici o solutie.
    Stiti cumva de ce a acazut drastic viteza de download pe PSN store? Am Plus atat pe US cat si pe UK si merge ca dracu'. Aseara am luat Starhawk singleplayer+dlcuri - in jur de 10Giga si a downlodat de la ora 22 pana la 8 a2a zi.
    De obicei, intr-o ora era gata.
    Am aceleasi setari ca si inainte la DNS/IP etc. Net de la eRDeeSh.
    Merci anticipat de suport!

  10. #17650 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Salut,
    Stiu ca s-a mai scris dar ju am vazut nici o solutie.
    Stiti cumva de ce a acazut drastic viteza de download pe PSN store? Am Plus atat pe US cat si pe UK si merge ca dracu'. Aseara am luat Starhawk singleplayer+dlcuri - in jur de 10Giga si a downlodat de la ora 22 pana la 8 a2a zi.
    De obicei, intr-o ora era gata.
    Am aceleasi setari ca si inainte la DNS/IP etc. Net de la eRDeeSh.
    Merci anticipat de suport!
    Pauza cateva secunde si apoi resume download, o sa iti mearga cu vreo 2 mega pe sec apoi

  11. #17651 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    atunci trilogia max payne unde e?
    nu..toata smecheria e sa relansezi trilogii ale unor jocuri care au aparut deja pe PS3...o trilogie Max Payne ar implica munca in plus la primele 2 titluri, care nu sunt HD..

    personal mi-as dori o trilogie Soul Reaver+Legacy of Kain..

  12. #17652 SP
    Junior Member mihaimmn's Avatar
    prin acest prim post pe forum as dori sa ma lamuresc in privinta unor lucruri care imi sunt neclare , doresc sa achizitionez cat de curand un PS Slim sau SuperSlim , din ce am citit am inteles ca o consola PS ca sa fie modata trebuie sa aiba din fabrica un firmware mai mic sau egal cu 3.55!!!( din ce am vazut pe net ultimile cu acest firmware au fost fabricate prin 2010 ) sa inteleg ca cele cu un firmware mai mare ..respectic consolele mai noi aparute nu pot fi modate ex : PS SUPER SLIM ?
    -> odata consola modata pot jucata toate jocurile care apar in termen de xx ani dupa modare s-au trebuie frecvent facut update la modare pentru a juca si ultimile jocuri aparute ?
    -> daca 2 persoane detin 2 console PS 3 nemodate pot juca GTA IV ..in curand V in modul multiplayer ?
    -> cand cumperi o consola noua se poate verifica varianta de firmware ?
    -> din ce citit pe forum am inteles ca un xbox 360 se poate moda chiar si daca e fabricat 2012 este adevarat ?
    -> la o consola PS3 modata jocuri se pot rula direct de pe HDD ?
    Multumesc anticipat pentru ajutor ....iar daca am gresit cu unele chestii rog sa fiu corectat si poate ceva informatii in plus

  13. #17653 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    - Firmware-ul il poti verifica dupa ce cumperi consola, din meniu.
    - Nu stiu despre GTA IV pentru ca nu am jucat(rusine mie), dar 2 persoane care au 2 console PS3 pot juca in modul multiplayer (banuiesc ca la online te referi nu offline, pentru ca nu ai nevoie de 2 console pentru multiplayer offline) daca jocul are acest modul, au consolele conectate la net si au conturi PSN(se creeaza gratis).

  14. #17654 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am o problema si v-as ruga sa ma ajutati cum puteti pana nu ajung sa sparg si televizorul si consola... Am un televizor samsung si consola care incerc de vreo ora sa o conectez prin hdmi la televizor. Stiu nu suna a mare filozofie dar nui dau de cap. In primul rand mentionez ca am consola de ceva ani si am avuto conectata la acest tv fara vreo problema prin hdmi pana acum. Astazi am pus la tv camera foto conectata prin acelasi cablu hdmi si m-am uitat la cateva poze dupa care m-am plictisit si am decis sa ma joc putin pe PS3, dar ce sa vezi "LIPSA SEMNAL" imi spune minunatul tv care numai imi recunoaste consola. Asadar va rog sa ma ajutati.

    L.E.: Am reusit sa il pun pe 576p dar evident ca nu imi place rezolutia asta prea mult, asa ca vreau sa il pun pe 1080 dar cand schimb rezolutia imi da lipsa semnal.

  15. #17655 SP
    Ω Pira's Avatar
    eu vreau ghost rider in hd.

  16. #17656 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Ai incercat sa resetezi setarile video la PS3 prin apasarea butonului Power 5 sec?

  17. #17657 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Da am facut si acest lucru dar dupa cum am spus ma pune pe rezolutia de 576p iar daca incerc sa il trec pe 1080p imi zice mod inutilizabil si ca nu recunoaste rezolutia astfel ma trece la 576p

  18. #17658 SP
    Junior Member maldi's Avatar
    Daca stie cineva un service pentru ps3 pentru bucuresti ? va rog sa imi spuneti

  19. #17659 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    pai n-ai garantie la el?

  20. #17660 SP
    Junior Member maldi's Avatar
    Quote Originally Posted by maldi View Post
    Daca stie cineva un service pentru ps3 pentru bucuresti ? va rog sa imi spuneti
    nu am

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts