Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 890 of 1175 FirstFirst ... 390 790 840 880 888 889 890 891 892 900 940 990 ... LastLast
Results 17,781 to 17,800 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17781 SP
    Junior Member h3rm35's Avatar
    salut,o intrebare am si eu anume daca stie cineva de unde se pot descarca avataruri cont seo gratuite in afara de ps store.multumersc anticipat!

  2. #17782 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by h3rm35 View Post
    salut,o intrebare am si eu anume daca stie cineva de unde se pot descarca avataruri cont seo gratuite in afara de ps store.multumersc anticipat!

    Daca te referi la teme atunci i'ti propun de pe pagina asta.
    Si eu de aici i'mi aduc , ai de unde alege.

    http://www.allps3themes.com/

  3. #17783 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Baieti am si eu o intrebare.Vreau sa cumpar niste casti ca sa vorbesc cu niste prieteni pe ps3.Imi recomandati si mie ceva mai bun asa.Si scuzati daca nu exista casti pt ps3 ca eu nu stiam

  4. #17784 SP
    Junior Member maldi's Avatar
    Am un ps3 slim si este defect Bluray ul si am gasit la cineva cum as putea sa aflu daca este compatibil cu consola mea ?

  5. #17785 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Uite aici 2 variante:
    Sony Wireless Headset PS3 (9702023) Lista de preturi - cel mai mic pret
    Sony Wireless Stereo Headset (PS3) CECHYA-0080 Lista de preturi - cel mai mic pret

    ---------- Post added 13-10-2012 at 03:49 PM ----------

    Acum depinde cat esti despus sa dai pe ele. Cele mai scumpe sunt mai bune(sunt 7.1)

  6. #17786 SP
    Junior Member qhani92's Avatar
    Am si eu o problema mare. Am defacut azi PS-3ul sa il curat, cand am vazut ca nu mai trebuie curatat, NU AM UMBLAT DELOC LA EL Am pus carcasa la loc. PRoblema este acum ca aveam FIFA 13 inauntru. Acu seara vroiam sa ma uit la un film pe PS3. Am apasat pe butonul EJECT, a iesit CD-ul lejer,fara nici o problema,dar acum nu mai merge sa bag CD-uri.. Nici un CD.. vre-o idee? Si daca stiti cat costa sa mi se repare sau daca stiti pe cineva?

  7. #17787 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  8. #17788 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Mai are careva probleme cu sign-in la PSN?mie nu imi mai ia routeru wireless deloc!cam toata dupa-miaza am avut probleme ca imi dadea sign out din PSN,insa acum cand intru la conexiuni si dau la easy imi selectez wireless-ul,imi zice the attempt to obtain an IP adress timed out!am dat si restore default settings,am dat restore si la router,dar nu e de la el,doar laptopu si telefonu merg fara probleme de pe el?stie cineva ce poate avea?

  9. #17789 SP
    Member prise's Avatar
    probabil e discutat de multe ori pe acest forum aceasta problema dar nu am reusit sa gasesc nimic cu search. Azi am vrut sa dau upgrade la ultima versiune , am dat, a luat upgrade-ul l-a instalat si cand a reponit imediat s-a stins. acum cand aprind consola merge 3 secunde si apoi apare ledul galben si se inchide. aveti idee ce poate fii se poate repara. sper ca nu e ylod (

  10. #17790 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Aceeasi problema a avut-o un prieten ...am consola la anunt ...la el a fost placa de baza

  11. #17791 SP
    Member prise's Avatar
    tot dupa ce a facut upgrade?

  12. #17792 SP
    ktu
    Junior Member ktu's Avatar
    Salutate!

    Am un var care si-a cumparat Uncharted 3 Sigilat si nu ii merge codul pentru multiplayer . Ce ar trebui sa fac ?

  13. #17793 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by ktu View Post
    Salutate!

    Am un var care si-a cumparat Uncharted 3 Sigilat si nu ii merge codul pentru multiplayer . Ce ar trebui sa fac ?
    Ce regiune e jocul si pe ce tara e facut contul PSN?

  14. #17794 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ktu View Post
    Salutate!

    Am un var care si-a cumparat Uncharted 3 Sigilat si nu ii merge codul pentru multiplayer . Ce ar trebui sa fac ?
    Cam aceeasi chestie ca la FIFA. Citeste aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/blo...line-pass-306/

  15. #17795 SP
    ktu
    Junior Member ktu's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Ce regiune e jocul si pe ce tara e facut contul PSN?
    Jocul este zona 1 iar el are contul de UK..

    @gvingi76 : Mersi!

  16. #17796 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Salut la toti! Numai ce mi-am cumparat o pereche de casti TurtleBeach Earforce P11 si nu reusesc sa ii dau de capat nicicum am conectat si usb-ul si cablurile rosu si alb la mufa cu intrare optik si tot baraie + facut setarile de la audio setings .... help me ?

  17. #17797 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    tot dupa ce a facut upgrade?
    Da..update-ul de la GT5 daca nu ma insel...personal am patit-o in urma update-ului la 4.21 ..nu mai citea discuri si am primit alta pe garantie

  18. #17798 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by ktu View Post
    Jocul este zona 1 iar el are contul de UK..

    @gvingi76 : Mersi!
    Pai de asta nu-i merge codul .

  19. #17799 SP
    Member rokococo's Avatar
    Salut baieti, de cateva zile am ceva probleme cu PS3:
    1. mi au disparut jocurile care le am de la ps plus, desi am contul valabil, chiar aseara am dat jos Resident Evil, l-am instalat si de dimineata nu mi mai apare.
    2. si cea mai grava problema, mi se blocheaza consola, imi da freeze mai mereu.
    Are cineva vreo propunere?

  20. #17800 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Am si eu o intrebare guys,daca cumpar un joc de psn(uk),dar nu-l instalez pe contu de uk,il instalez pe contu de usa...daca ii dau install se adauga la trophie list celorlalte jocuri?sau nu.?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts