Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 892 of 1175 FirstFirst ... 392 792 842 882 890 891 892 893 894 902 942 992 ... LastLast
Results 17,821 to 17,840 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17821 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Ummm , cand apare update-ul si pe US ?

    The redesigned PlayStation Store launches in the U.S., Canada, Mexico, and Brazil on October 23


    In Europa, Australia si Noua Zeelanda, a inceput din 17 Octombrie zilnic se face update pe cateva tari, bineinteles propagarea nu este random ci planificata.



    Desi SONY spuneau "community, we were able to make incremental improvements to the old store" dupa cum ne spunea si colegul mai sus, se misca mai greu si plus de asta din preview putem vedea ca acum ca sa dam jos un DEMO trebuie sa trecem prin "n-shpe" pasi, nu mai exista simplul buton Download...treci prin Purchase, Add to card, Check Cart, Checkout Cart, Confirm, Are you sure, Thanks, nOw u can download it ...wow

  2. #17822 SP
    Junior Member Blonduuab's Avatar
    Sal .. Am cumparat si eu un ps3 nou din magazin .. Avea instalata versiunea 3.66 fara sa fac nici un update .. La versiunea asta pot face jailbreak ? M-am saturat sa tot cumpar jocuri *

  3. #17823 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    poti face si la ultima versiune, asa ca poti face update linistit, mai ales ca s-a lansat si noul STORE.

  4. #17824 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Blonduuab View Post
    Sal .. Am cumparat si eu un ps3 nou din magazin .. Avea instalata versiunea 3.66 fara sa fac nici un update .. La versiunea asta pot face jailbreak ? M-am saturat sa tot cumpar jocuri *
    I'm not even going to bother...

  5. #17825 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Blonduuab View Post
    Sal .. Am cumparat si eu un ps3 nou din magazin .. Avea instalata versiunea 3.66 fara sa fac nici un update .. La versiunea asta pot face jailbreak ? M-am saturat sa tot cumpar jocuri *
    Daca asta e primul tau PS3 cand ai apucat sa te saturi sa cumperi jocuri ?!
    Ai aruncat un ochi peste piata SH ?

  6. #17826 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Daca asta e primul tau PS3 cand ai apucat sa te saturi sa cumperi jocuri ?!
    El e trecut prin viata, ce stii tu...

  7. #17827 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Clubul PS3

    V-ati pus vreodata problema daca sutele astea de smecheri fac asta doar pentru a va enerva? In ultimele 2 luni,pe 5 din 10 thread-uri non-Bazar se vorbeste despre piraterie. Parca nu erau atat de abundenti inainte.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #17828 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    Quote Originally Posted by Blonduuab View Post
    Sal .. Am cumparat si eu un ps3 nou din magazin .. Avea instalata versiunea 3.66 fara sa fac nici un update .. La versiunea asta pot face jailbreak ? M-am saturat sa tot cumpar jocuri *
    Nu are rost sa te mai chinui cu jailbreak, e depăşit, asteapta mai bine prisonbreak, se lansează de crăciun. Am �nţeles ca vei putea rula si jocuri de xbox cu el, deci "se merita"

  9. #17829 SP
    Junior Member padrino25's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    E de la joc..nu te mai obosi cu system restore.
    Stai ca nu inteleg. din ce cauza e de la joc? Cd-ul e original si e din ala cu zone europe. E posibil sa ai dreptate ca inainte cand jucam Fifa 12 mergea uns. Dar ce are cd-ul sa mi se inchida consola cand ruleaza? Ms de raspuns

  10. #17830 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu suportul optic este de vina, in speta BD-ul, ci jocul in sine, are bug-uri. vezi threadul de fifa13

  11. #17831 SP
    Junior Member padrino25's Avatar
    si ce pot sa fac? il vand si iau altul? ce solutii sunt? prima si prima data cand s-a inchis a rulat fifa 13 cam 3 zile uns si apoi intr-o seara s-a inchis brusc. Ce sa fac acum? ms de raspuns

  12. #17832 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ma repet insa nu prea citesti ce se scrie.

    vezi threadul de fifa13 unde oamenii spun ce probleme au cu jocul

  13. #17833 SP
    Junior Member padrino25's Avatar
    ok ms frumos...

  14. #17834 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    inFAMOUS 3?

  15. #17835 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    in dreapta jos scrie "limbo city" nu e din Devil May Cry ?
    Si tot acolo apare "Saru! Get You!" din joculetele alea arcade? Million Monkeys.. Ape Escape?
    Sunetul ala electric seamna foarte mult cu inFamous...(plus ca tipa aduce in pic cu Nix)
    In dreapta sus este un fel de ceas de perete care are semnele X cerc triunghi patrat...nu stiu de unde vine
    semnul Limbo City este sprijinit de o cutie care are un "1" si un"7" pe ea, o fi ceva legat de conceptul Box1-7 care inseamna 7 in 1, este un concept de 7 cutii de la mica la mare gen Matroska. dar nu stiu la ce face referire

    Tipa e din clipul intitulat "michael" unde apar mai multe personaje, Drake (Uncharted), Cole (InFamous), DeadSpace 3, Medal of Honor, Metal Gear Solid...si multi altii, insa doar tipa e aceiasi, environment-ul este diferit si contine niste elemente gen hint-uri, cred ca acum anunta subtil doar o parte din prospaturi





    Cred ca prin teaser-ul asta anunta mai multe "jucarii" de-o data

  16. #17836 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salut,

    am si eu o problema. Mi s-a blocat consola de 2 ori in timp ce ma jucam, nu mai raspundea la nicio comanda si a trebuit sa-i dai restart. Vreau sa stiu daca este de la consola sau disc, ar trebui sa ma duc cu ea la garantie?

    Thx.

  17. #17837 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ce te jucai?

  18. #17838 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Probleme si solutii Playstation 3

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ce te jucai?
    Parca vad ca fifa 13....

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  19. #17839 SP
    Member paulone's Avatar
    O intrebare de 10 mii de puncte: are cineva idee daca pot incarca controlerul la una din mufele USB ale routeului? Se strica ceva?

  20. #17840 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Se �ncarcă dar teoretic nu e bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts