Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 900 of 1175 FirstFirst ... 400 800 850 890 898 899 900 901 902 910 950 1000 ... LastLast
Results 17,981 to 18,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17981 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    depinde de cati pasionati sunt...de NFS. probabil ca in 2 luni or sa se goleasca servere, desi nu cred. azi am fost 5 in online si daca ne adaugam dintre friends in lista cred ca o sa ne gasim mai usor.
    FIfa vei juca mereu cu cineva, sunt servere pline....ia-ti ce te atrage acum si dupa 1-2 luni ia-l si pe celalat, sunt 2 jocuri bune si cred eu ca merita banii cat si timpul.

  2. #17982 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by megamind03 View Post
    Stiu ca depinde de gusturile fiecaruia insa ce joc e mai fun sa joci online la ps3,fifa 2013 sau nfs most wanted 2012?
    De-a lungul anilor am juca si fifa si nfs si nu ma pot hotara pe care sa il achizitionez avand alte cheltuieli momentan vreau sa cumpar doar unul singur si ma tot gandesc care e mai distractiv sa joci online.
    Vreaun sfat ceva ar fi ok si multam!
    ON topic: cumpara Fifa daca iti place fotbalul.

    NFS este pe val acum dar nu pentru mult timp, la fel se intampla in fiecare an in care apare. Nu prea este sustinut prin patch-uri ulterior lansarii (am patit la Shift 1 si Shift 2) si daca are ceva probleme, de obicei ramane cu ele, pt ca e mai usor sa scoti un joc nou decat sa il repari.


    Off-topicarerea mea este ca orice jucator de PS3 trebuie sa aiba un joc cu fotbal, un joc racing (aici recomand ceva mai hardcore gen Gran Turismo 5 - o sa te tina mult mai mult ocupat decat NFS, comunitatea e uriasa, se joaca inca foarte mult online), un shooter (COD sau BF3) si un 3rd Person(AC, Uncharted, etc) Cu o combinatie ca asta nu o sa mai ai timp sa te plictisesti

  3. #17983 SP
    Member paulone's Avatar
    fratilor dar explicati-mi si mie ca nu inteleg ceva....la noua consola de PS3(superslim) una din versiuni are doar...12gb pai la capacitatea asta nu poti nici macar sa salvezi cateva jocuri....nu pricep de ce au scos o consola cu doar 12gb

  4. #17984 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cum adica sa le salvezi? sa salvezi progresul sau sa pui continut de pe PSN?

  5. #17985 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Se refera cand baga bd-ul in consola si se salveaza gamedata... baga 3-4 jocuri si le instaleaza si s-a dus hardu...
    ______________

    Eu sunt in Italia , luand un reedem code de 20 de euro (de aici din Italia) , ii pot pune pe un cont Germania tinand cont ca este aceeasi valuta si sa pot cumpara de pe store Germania?

  6. #17986 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Daca vrei sa cumperi de pe store de Italia, trebuie sa ai cont de Italia. Iar cartela cu bani de wallet pt PSN, trebuie sa fie compatibila. Nu stiu daca in zona EURO se folosesc aceleasi cartele sau sunt pentru fiecare store/tara in parte. Cred ca sunt legate de fiecare tara. am vazut poza cu cutia si are steagul italiei in stanga sus

    Ai mai intrebat asta

  7. #17987 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pe mine ma intereseaza ceva concret... tu ce mi-ai raspuns e inconcret...
    Stiu ca daca vreau sa cumpar ceva de pe store Italia imi trebuie store Italia.
    Pe mine ma intereseaza sa stiu DACA MERGE! sa folosesc reedem code-ul cumparat dintr-un magazin din Italia SA IL FOLOSESC pe STORE GERMANIA.

    Sper ca acum vei intelege mai bine intrebarea , ce mi-ai zis tu mai sus stiam de mult timp..

    L.E.:
    Nu stiu daca in zona EURO se folosesc aceleasi cartele sau sunt pentru fiecare store/tara in parte.
    Pe mine tocmai asta ma intereseaza *facepalm*.

    Ma intereseaza ceva concret , daca nu stiti exact mai bine nu raspundeti.
    O zi buna!

  8. #17988 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    calmeaza-te man...ca nu te-a injurat nimeni
    Nu are legatura valuta, ci compatibilitatea intre regiunea/tara PSN_ID-ului si Redeem_Code-ul pe care il vei gasi pe card. In concluzie nu poti lua un PSN Card de Germania sa-i folosesti redeem code-ul pe un Store din Italia.

    Cardul trebuie sa fie din Italia si folosit pe Italia, ori de Germania si folosit pe Germania.

  9. #17989 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Cristy cred ca tu non capisco rumeno...ia mai citest odata ce-a zis cosminbad mai sus..ultima parte..

  10. #17990 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    calmeaza-te man...ca nu te-a injurat nimeni
    Nu are legatura valuta, ci compatibilitatea intre regiunea/tara PSN_ID-ului si Redeem_Code-ul pe care il vei gasi pe card. In concluzie nu poti lua un PSN Card de Germania sa-i folosesti redeem code-ul pe un Store din Italia.

    Cardul trebuie sa fie din Italia si folosit pe Italia, ori de Germania si folosit pe Germania.
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Cristy cred ca tu non capisco rumeno...ia mai citest odata ce-a zis cosminbad mai sus..ultima parte..
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1352393357061.jpg

  11. #17991 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Grazie mille adi...

    @darkpaul13 se scrie "tu non capisci"...

    L.E.:

    Nu m-a injurat nimeni dar asteptam un raspuns de genul de 4 zile...(sau probabil aveam nervi..)

  12. #17992 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Italiana nu stiu dar nu poate fi decat logic raspunsul daca te uiti la poza cu codul. Am crezut ca nu ai observat raspunsul, nu ca esti Toma necredinciosul.

    Acum imi pare rau ca m-am deranjat, mi-am pierdut deja timpul de 3 ori cu tine

  13. #17993 SP
    Member Game101's Avatar
    E posibil sa fie si de la jocuri, mai ales ca Fifa13 e nou si pana il mai rezolva cu patchuri mai dureaza. Daca toate jocurile mai vechi iti merg ok, inseamna ca tine de bugurile jocurilor astea noi.

  14. #17994 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Pe mine ma intereseaza ceva concret... tu ce mi-ai raspuns e inconcret...
    Vad ca dai lectii de italiana, te rog frumos nu mai inventa cuvinte in limba romana

  15. #17995 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Foarte bine d-le profesor de Lb. Romana..

  16. #17996 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Am o intrebare legata de descarcarea dlc-urilor. Am luat acum cateva zile GT5 Academy Edition si am primit si 2 vouchere. Am intrat pe PS Store si am introdus primul cod dupa care am reusit sa descarc acele materiale. Problema e ca la al doilea cod imi da mereu eroare si imi spune ca e incorect. Am incercat de peste 10 ori si la fel. Codul expira pe 31.01.2013, deci e valabil. Stie cineva ce trebuie sa fac pentru a rezolva problema sau din ce cauza nu merge???

  17. #17997 SP
    Member paulone's Avatar
    mda...am aflat ce este cu tampenia aia de consola de doar 12gb....au scos hdd extern separat pt.ea de 250gb...si ca pret te duce tot ca una de 500gb capacitate...ei da, asta da imaginatie japoneza....

  18. #17998 SP
    Member Game101's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Am o intrebare legata de descarcarea dlc-urilor. Am luat acum cateva zile GT5 Academy Edition si am primit si 2 vouchere. Am intrat pe PS Store si am introdus primul cod dupa care am reusit sa descarc acele materiale. Problema e ca la al doilea cod imi da mereu eroare si imi spune ca e incorect. Am incercat de peste 10 ori si la fel. Codul expira pe 31.01.2013, deci e valabil. Stie cineva ce trebuie sa fac pentru a rezolva problema sau din ce cauza nu merge???
    Verifica ce zona e jocul si pe ce zona ai facut contul. Din moment ce ti-a mers primul DLC nu cred ca ar fi din cauza asta cu zonele. Codul e din tot atatea cifre ca primu?
    Vezi ca poate trebuie sa intri pe site pe undeva la GT5 sa bagi codul de la al 2 lea DLC undeva pe site pe acolo, iar apoi sa iti dea ei alt cod pe care trebuie sa il bagi pe Store. Asa era la Darksiders 2

  19. #17999 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Verifica ce zona e jocul si pe ce zona ai facut contul. Din moment ce ti-a mers primul DLC nu cred ca ar fi din cauza asta cu zonele. Codul e din tot atatea cifre ca primu?
    Vezi ca poate trebuie sa intri pe site pe undeva la GT5 sa bagi codul de la al 2 lea DLC undeva pe site pe acolo, iar apoi sa iti dea ei alt cod pe care trebuie sa il bagi pe Store. Asa era la Darksiders 2
    Contul e pe Anglia, jocul e tot pentru Anglia. Codurile sunt la fel, au acelasi format: ????-????-????
    Oricum o sa incerc varianta ta. Merci mult!

  20. #18000 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Am o intrebare legata de descarcarea dlc-urilor. Am luat acum cateva zile GT5 Academy Edition si am primit si 2 vouchere. Am intrat pe PS Store si am introdus primul cod dupa care am reusit sa descarc acele materiale. Problema e ca la al doilea cod imi da mereu eroare si imi spune ca e incorect. Am incercat de peste 10 ori si la fel. Codul expira pe 31.01.2013, deci e valabil. Stie cineva ce trebuie sa fac pentru a rezolva problema sau din ce cauza nu merge???
    Salut! Mi-am luat si eu jocul si la fel ca tine m-am panicat cand nu a mers. Codul acela poti sa il folosesti dupa 1 ianuarie am impresia si este pentru o competitie online. Castigatorul va fi invitat Le Mans 24 in iunie 2013.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts