Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 903 of 1175 FirstFirst ... 403 803 853 893 901 902 903 904 905 913 953 1003 ... LastLast
Results 18,041 to 18,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18041 SP
    Junior Member thik_thok's Avatar
    . Sunt nou in domeniul "PS3" si am degand sa cumpar o consola PS3 slim 160gb. Noua. Intrebarea este,se merta oare? Din cate am mai citit pe aici este treaba cam nasoala cu modarea. As dori deasemena,sa il modez. Cert e ca nu stiu cum\unde. Nu ma pasioneaza sa ma joc online,dar daca il modez,mai pot naviga pe internet? Sau de asemenea daca da,sa joc jocuuletele cu acel om pe care il poti crea [ca la WII,deoarece am o sora mai mica] pentru orice raspuns,va multumesc

  2. #18042 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca vrei sa-l modezi mai bine te orientezi catre altceva. Dupa modare nu il mai legi la internet, deci nu vei putea naviga pe net. PS3 nu are omuleti de genul MII de la Wii. Pot fi jocuri cu omuleti personalizati, dar fiecare joc are personajele lui.

    Pentru modare te poti adresa aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...nente-console/

  3. #18043 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    am vazut la cei care vand jocuri pentru ps3, ca precizeaza faptul ca, "codul online este folosit". Eu daca as cumpara acel joc, nu as putea sa-l joc online?

  4. #18044 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Il poti juca dupa ce cumperi un nou cod de online de pe Store.

  5. #18045 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    care costa cat un joc nou? pai asa, ori modez consola, ori cumpar jocuri SH, am aceleasi avantaje

  6. #18046 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu costa cat un joc nou. De exemplu la FIFA, care costa 40 de lire, online pass-ul este 10 lire.
    NU TOATE JOCURILE SOLICITA ONLINE PASS.
    Eu zic sa refaci calculul...
    Este pe undeva pe forum lista jocurilor care solicita online pass...(nu e intrebare)

  7. #18047 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am si eu o intrebare:La ps3 merge orice tip de casca pe usb cu microfon, nu?Ce casca pe usb imi recomandati?Ozone Oxid rev.2 Casti Gaming - PC Garage
    Sunt bune?

  8. #18048 SP
    Junior Member megamind03's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Sal,am o nelamurire si poate a mai trecut cineva prin asa ceva:am o consola ps3 slim recent cumparata,in seara asta m-am uitat la 2 filme prin ps3 media server si dupa ce s-a terminat ultimul film am vazut ca consola s-a inchis asa de capul ei(asta dupa ce m-am dus la pc si am iesit din acel program).
    E de vina programul sau consola din cauza ca s-a incalzit probabil prea tare...?
    Ce e de facut in situatia asta?( sa returnez produsul si sa iau varianta super slim,asta daca nu e prea zgomotoasa, sau sa o bag in service?)
    Multumesc anticipat.






    Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

  9. #18049 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am si eu o intrebare:La ps3 merge orice tip de casca pe usb cu microfon, nu?Ce casca pe usb imi recomandati?Ozone Oxid rev.2 Casti Gaming - PC Garage
    Sunt bune?
    Fishy, cei 32 de ohmi si frecventele de 20 la 20000 sunt mai mult decat ok pt gaming si muzica de playlist, intr-un cuvant sunt puternice. Si vb in calitate de inginer de sunet, care a avut pe cap fel si fel de casti profesionale, si am cam invatat ce e de baza la o casca, fie ca e de dj's, home sau studio.

  10. #18050 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Multam!Le iau de Craciun cu BO 2...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  11. #18051 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am si eu o intrebare:La ps3 merge orice tip de casca pe usb cu microfon, nu?Ce casca pe usb imi recomandati?Ozone Oxid rev.2 Casti Gaming - PC Garage
    Sunt bune?
    Mai bine iti cumperi unele special facute pentru PS3, ca sa poti auzi si sunetul jocului in casti, nu doar chatul. Le recomand pe acestea: Turtle Beach Ear Force P11 Amplified Gaming Headset for PS3 - Sony Playstation 3 - ShopTo.Net

  12. #18052 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai cum cu celelalte nu aud decat chat-ul!

  13. #18053 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Pai cum cu celelalte nu aud decat chat-ul!
    Da, prin USB iti scoate doar chatul. Cele pe care ti le-am indicat eu mai au inca un fir cu jack audio ce intra in televizor pentru a auzi si sunetul din joc.


  14. #18054 SP
    Junior Member prodinamo's Avatar
    Imi puteti spune si mie niste dispozitive pentru inregistrare gameplay...
    Sa fie cat de cat ieftine si sa se si gaseasca in RO!
    Thx

    Edit: mersi gvingi !

  15. #18055 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  16. #18056 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am si eu o intrebare:La ps3 merge orice tip de casca pe usb cu microfon, nu?Ce casca pe usb imi recomandati?Ozone Oxid rev.2 Casti Gaming - PC Garage
    Sunt bune?
    sfatul meu este sa iti iei casti dedicate facute de Sony sau cele de la Turtle Beach daca vrei sa nu ai dureri de cap
    Buy PULSE wireless stereo headset - Elite Edition | PlayStation�3 Accessories
    Buy Wireless Stereo Headset for the PS3
    PS3 Gaming Headset and Headphones | Turtle Beach

  17. #18057 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    am vandut cuiva un gow3 platinum. mie mi-a mers jocul, n-am avut probleme, jocul n-are zgarieturi. dupa 2 zile imi spune persoana respectiva ca nu-i merge jocul, ca a incercat pe consola sa si pe alte doua si ca nu-l citeste si se blocheaza cu jocul inauntru. am citit acum pe net ca ar exista anumite probleme la unele console in functie de firmware sau in nu stiu ce conditii astfel incat jocul desi e bun sa nu mearga. a mai patit cineva asa ceva?si care ar fi solutia?
    Cred ca e de la el ,asa mi s-a intamplat mie cu vechea consola,imi citea doar anumite jocuri, pe care le jucasem inainte si nu-mi citea jocuri noi .

  18. #18058 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Mia joaca cineva bad company 2 pe ps3 ?

  19. #18059 SP
    Member Iarba's Avatar
    Sal, Ps3 Super Slim, are hdd de leptop, ca slimu .

  20. #18060 SP
    Senior Member adibose's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts