Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 916 of 1175 FirstFirst ... 416 816 866 906 914 915 916 917 918 926 966 1016 ... LastLast
Results 18,301 to 18,320 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18301 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyboy4yo View Post
    Am vazut la altex Assasins Creed Revelations Ottoman la 30lei. care e diferenta fata de Assasins Creed Revelations?
    Nu mai este stoc la acel joc de la Black Friday incoace

    ---------- Post added 08-12-2012 at 12:04 PM ----------

    Quote Originally Posted by raio View Post
    Salut! Merita sa cumpar acest televizor Televizor cu plasma SAMSUNG PS43E450, 109 cm, High Definition, HDMI, USB | ALTEX pentru ps3 in special sau mai bine ceva FullHD. Distanta pana in televizor ar fi de 3 metri.
    Pe acea diagonala mai bine te indrepti catre ceva care are rezolutie fullhd, strict pt PS3 ar fi sufucient 720p insa mai bagi un film, un bluray....poate pe viitor un ps4 fullhd de ce sa cheltui niste bani acum pt o investitie pe termen scurt.
    Mai pui ceva banuti peste si iei un FullHD:
    LCD-ul ar fi varianta 40-42" fullhd sub 2000 lei
    LED-ul se duce un pic peste 2000 lei
    Plasma fullhd pleaca de la 2500 lei

    Daca iti doresti plasma neaparat, trebuie sa te limitezi la 720p. si ti-as recomanda pt un buget redus modelul asta

  2. #18302 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    daca spui ca pica reteaua wireless, ai 2 solutii de incercat:
    1) incearca sa te legi la router direct cu cablu (wired)
    2) incearca si alt router, poate are probleme pe wireless cel existent.

  3. #18303 SP
    Member claudiutk's Avatar

    Clubul PS3

    Mai bine din ps3 in sistem prin audio optic

  4. #18304 SP
    Junior Member nairpicamid's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    daca spui ca pica reteaua wireless, ai 2 solutii de incercat:
    1) incearca sa te legi la router direct cu cablu (wired)
    2) incearca si alt router, poate are probleme pe wireless cel existent.
    Am incercat si se pare ca de vina e reteaua wireless. Am conectat prin cablu si timp de apropae o ora nu au fost intreruperi. Acum tre sa vad cum organizez iar cablurile prin casa.

  5. #18305 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Eu folosesc iesira av la ps3 pentru audio in home cinema si am si Audio Multi-Output pe On. Mi se aude si la tv si la home cinema.

    Intrebare de curiozitate: Mai are cineva ps3 fat pe forumul asta? ma refer si functional. Sau aveti toti slim-uri?. Ieri a implinit grasul meu de 80 gb 3 ani si eram curios. Mie imi merge bine, fara nicio problema, dar oare cat o sa mai mearga ?

  6. #18306 SP
    Junior Member raio's Avatar
    Multumesc pentru sugesti, problema e ca am un buget limitat(maxim 1800 lei) si da, mi-as dori mai mult o plasma decat un LCD sau un LED.

  7. #18307 SP
    Member Game101's Avatar
    Am eu din 2007 cand a aparut in Romania, unu de 40 de gb, cu upgrade facut anul trecut la 320 gb si merge impecabil. E si intretinut foarte bine si sincer cred ca mai are destula viata in el. Singurele probleme au fost freezeurile care sunt nelipsite la orice consola/calculator, si totusi la mine nu au fost dese.

  8. #18308 SP
    Junior Member dorianyates's Avatar
    Unde ai gasit cu garantie 5 ani?

  9. #18309 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si eu am din 2009 unu de 80gb cu upgrade la 500gb. Inca merge...si sper sa mai tina.

  10. #18310 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by raio View Post
    Multumesc pentru sugesti.
    +i

  11. #18311 SP
    Junior Member nairpicamid's Avatar
    Quote Originally Posted by dorianyates View Post
    Unde ai gasit cu garantie 5 ani?
    Am luat consola de pe Amazon.de. Eu locuiesc in Germania. La garantia normala de 2 ani mai poti cumpara o prelungire de pana la 3 ani, care costa doar 30 euro.

  12. #18312 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Probleme si solutii Playstation 3

    Quote Originally Posted by nairpicamid View Post
    Am luat consola de pe Amazon.de. Eu locuiesc in Germania. La garantia normala de 2 ani mai poti cumpara o prelungire de pana la 3 ani, care costa doar 30 euro.
    Vezi ca eu stiu ca un an acorda producătorul si 3 ani separat, cel putin asa ofera mediamarkt.de, cyberport.de, otto, sa...de acolo imi cumpăram eu de obicei

    LE uite, sper ca intelegi germana

    Bei Amazon verl�ngert sich die Garantie nach der der Herstellergarantie.
    D.h Sony gew�hrt 1 Jahr Garantie und danach habe ich noch 3 Jahre Amazon Garantie.
    Also insgesamt 4 Jahre.

  13. #18313 SP
    Junior Member nairpicamid's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Vezi ca eu stiu ca un an acorda producătorul si 3 ani separat, cel putin asa ofera mediamarkt.de, cyberport.de, otto, sa...de acolo imi cumpăram eu de obicei

    LE uite, sper ca intelegi germana

    Bei Amazon verl�ngert sich die Garantie nach der der Herstellergarantie.
    D.h Sony gew�hrt 1 Jahr Garantie und danach habe ich noch 3 Jahre Amazon Garantie.
    Also insgesamt 4 Jahre.
    Da, asa e. M=am uitat peste hartia primita de la firma care imi acorda prelungirea garantiei. Aceasta incepe din 2014 si tine pana in 2017,desi garantia Sony e de 1 an. Se pare ca e o greseala. O sa ii contactez sa vad despre ce e vorba.

  14. #18314 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Probleme si solutii Playstation 3

    Quote Originally Posted by nairpicamid View Post
    Da, asa e. M=am uitat peste hartia primita de la firma care imi acorda prelungirea garantiei. Aceasta incepe din 2014 si tine pana in 2017,desi garantia Sony e de 1 an. Se pare ca e o greseala. O sa ii contactez sa vad despre ce e vorba.
    Pai daca ţi-ai luat consola in decembrie 2012 e bine, anul 2013 e oferit de sony iar apoi 3 ani pana in 2017( 2014, 2015, 2016) de firma respectiva

  15. #18315 SP
    Junior Member nairpicamid's Avatar
    Cei 3 ani de garantie prelingita incep pe 4 decembrie 2014.Deci dupa 2 ani.E o gresela cred.Le-am trimis un email si le-am cerut sa-mi clarifice situatia.

  16. #18316 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Si eu am din 2009 unu de 80gb cu upgrade la 500gb. Inca merge...si sper sa mai tina.
    Din August 2009 am exact ca tine 80=> 500gb

  17. #18317 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    in ce pozitie va tine-ti ps3-ul? vertical sau orizontal?

  18. #18318 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Orizontal....si tocmai azi i-am facut un stand cu cooler din plexiglas.Fac poze si va arat maine

  19. #18319 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    freezurile sunt cauzate de temperatura consolei? sambata am jucat toata ziua nfs undercover, si am primit freeze de 3 ori. daca tin consola in pozitie verticala sau ii cumpar un cooler, scap de ele?

  20. #18320 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyboy4yo View Post
    freezurile sunt cauzate de temperatura consolei? sambata am jucat toata ziua nfs undercover, si am primit freeze de 3 ori. daca tin consola in pozitie verticala sau ii cumpar un cooler, scap de ele?
    Nu cred ca are nici o relevanta in ce pozitie sta consola ,trebuie sa o ti intr-un loc cat mai spatios pentru a nu se incalzi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts