Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 917 of 1175 FirstFirst ... 417 817 867 907 915 916 917 918 919 927 967 1017 ... LastLast
Results 18,321 to 18,340 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18321 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    Am inteles ca daca o tin vertical, aerul circula mult mai bine, deci temperatura este diminuata

  2. #18322 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Mai bine din ps3 in sistem prin audio optic
    mai bine ar fi sa ai aiba asa ceva! omu' a specificat ce sistem are, deci nu are optic.

  3. #18323 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by raio View Post
    Multumesc pentru sugesti, problema e ca am un buget limitat(maxim 1800 lei) si da, mi-as dori mai mult o plasma decat un LCD sau un LED.
    Atunci nu ai incotro, mergi pe Samsung-ul ala. insa la altex e 17 mil, o poti gasi si la 1650 lei, iar daca ma intrebi pe mine as lua-o de la Flanco cu 1800 la care primesc un vocuher de 25% (450 lei) pe care il poti cheltui la ei pe un controller si jocuri sau ce altceva te mai intereseaza.

  4. #18324 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Atunci nu ai incotro, mergi pe Samsung-ul ala. insa la altex e 17 mil, o poti gasi si la 1650 lei, iar daca ma intrebi pe mine as lua-o de la Flanco cu 1800 la care primesc un vocuher de 25% (450 lei) pe care il poti cheltui la ei pe un controller si jocuri sau ce altceva te mai intereseaza.
    Voucherul merge doar pt laptopuri, tablete, parca...

    LE uite aici cum poti sa il foloseşti

    http://cuponulm.eu/cupoane/flanco-ro...orice-comanda/

  5. #18325 SP

  6. #18326 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca expira garantia la un ps3 , (il am din 2008) pot sa fac o garantie noua? si in caz ca se strica sau ceva sa imi inlocuiasca cu unul nou?

  7. #18327 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Doar daca retailerul ofera posibilitatea extinderii garantiei! Insa in situatia ta nu ai nicio sansa. de obieci extinderea garantiei se poate achizitiona doar in momentul cumpararii produsului nou ori la scurta perioada dupa (1-4 saptamani)

  8. #18328 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Am desfacut si eu unul acum o luna si cand l-am pus la loc, L1 nu mai functioneaza simultan cu R1, in plus comanda la L1 o ia cu intarziere. Ai idee de la ce ar putea fi. Eu nu l-am aruncat, dar am cumparat unul nou, pe celalalt vechi l-am lasat deoparte poate ii gasesc vreo rezolvare. Am mai incercat sa il desfac din nou, sa il asamblez din nou, dar tot asa face.
    Cred ca este RIP , dar il poti pastra pentru componente , eu mi l-am reparat pe al meu pentru ca nu imi permit sa dau ~200 lei pe unul nou (un pret exagerat dupa parerea mea) insa am sa il rog pe mosu sa imi ia unul nou. (acum merge impecabil , numai ca ma jucam , m-au luat dracii l-am trantit bine si sa spart o bucatica din margine dinauntru si acum sta putin desfacut , oricum merge impecabil , numai ca trebuie sa il curat mai des...)

    ---------- Post added 10-12-2012 at 09:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pai daca ţi-ai luat consola in decembrie 2012 e bine, anul 2013 e oferit de sony iar apoi 3 ani pana in 2017( 2014, 2015, 2016) de firma respectiva
    Asa este si la gamestop in italia , primul an iti inlocuieste sony personal consola daca sunt probleme , 2 ani cat iti dau garantie de catre cei de la gamestop , unde poti plati exact la fel 30 E si ai 3 ani in plus de garantie.
    Si oricum eu zic ca se merita , ai 5 ani fara sa te gandesti la stricarea ps3-ului.

  9. #18329 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    vreau sa platinez NFS Undercover, si un trofeu imi cere sa castig o cursa impotriva a 7 jucatori(multiplayer online).... dar de fiecare data cand intru, nu prind mai mult de 4 intr-o cursa. Pe la ce ora ar trebui sa intru, ca sa prind mai multi oameni?

  10. #18330 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Ce situri recomandati pentru psn cards uk??

  11. #18331 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ar fi o varianta:
    Playstation Network Cards

  12. #18332 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Ar fi o varianta:
    Playstation Network Cards
    Stiu man de acest site , eu eram interesat de un site gen Electronic First.Asa preturi bune aveau , pacat de noua lor politica cu confirmare telefonica...

    Eu sunt interesat de un card mai mic si de asta nu imi convine sa platesc din nou comisioane

  13. #18333 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Atunci mergi pe EF! iti dau un Hint! plateste cu paypal si ai mare grija sa le trimiti numarul de telefon pe care il ai setat in paypal! nu te vor suna oricum, iti vor da codul insa vor ei sa vada ca acele numere corespund!

  14. #18334 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Atunci mergi pe EF! iti dau un Hint! plateste cu paypal si ai mare grija sa le trimiti numarul de telefon pe care il ai setat in paypal! nu te vor suna oricum, iti vor da codul insa vor ei sa vada ca acele numere corespund!
    Mersi multBtw stii in cat timp primesc codul?

  15. #18335 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  16. #18336 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Normal ca este scump , no offense pentru Bodo un tip de nota 10Mersi pentru ajutor , dar am sa iau de la EF unde are super pret

  17. #18337 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    EF au oferte bune, vand mult si pimesc oferte intradevar

    codul eu la 3 comenzi l-am primit in 5 minute, la ultima cand au bagat treaba cu telefonul a durat 2 zile, pt ca le-am dat eu telefon diferit, gresala mea acolo.

  18. #18338 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sa dai de veste cum decurge.
    Si eu stiam ca este cum zice adibose, dar m-au speriat oamenii pe aici...
    Mie mi-au cerut de 2 ori numarul de telefon care este inregistra pe PayPal (era specificat chiar asa) si nu a fost nici o problema. Am primit codurile in maxim 30 min. Dar asta era mai demult si credeam ca s-au schimbat lucrurile...

  19. #18339 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Sa dai de veste cum decurge.
    Si eu stiam ca este cum zice adibose, dar m-au speriat oamenii pe aici...
    Mie mi-au cerut de 2 ori numarul de telefon care este inregistra pe PayPal (era specificat chiar asa) si nu a fost nici o problema. Am primit codurile in maxim 30 min. Dar asta era mai demult si credeam ca s-au schimbat lucrurile...
    Voi anunta aici

  20. #18340 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Nu am avut deloc probleme cu EF. Comandat un card acum 3 zile si a ajuns cam in 10 min.

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts