Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 924 of 1175 FirstFirst ... 424 824 874 914 922 923 924 925 926 934 974 1024 ... LastLast
Results 18,461 to 18,480 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18461 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut , voua vi sa intamplat ca se reseteze consola de la 1080p la 576 p singura fara sa ii faceti nimic ?!! de ex am bagat un joc de rezolutie nativa 720p si cand ies din joc mi se reseteaza la 576p. Si am mai avut si niste freezuri , primele pana acuma. Vedeam doar tema de la ps3 , nu tu setari sau altceva..

  2. #18462 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nimic important , m-am agitat ca un pepsi , niste teme si ceva "cantari" probabil pentru singstar care , chiar nu ma intereseaza ....Sarbatori fericite.

  3. #18463 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Cred ca s-a mai pus aceasta intrebare, dar nu gasesc postarea. Vreau sa conectez un PS3 la acest monitor Acer P223W Overview & User Reviews - LCD Monitors - CNET Reviews care are intrare numai VGA. Ce pot face? Am un adaptor HDMI mama-DVI tata si un adaptor DVI tata-VGA mama care le pot folosi. Sugestii?

  4. #18464 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Nu va funcționa, trebuie să iei "ps3 wii vga cable", și se vede puțin neclar pe vga

  5. #18465 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar
    Sa nu faceti ultimul update la consola ( 4.31),cauzeaza foarte multe probleme consolei (blocarea meniului,nu recunoaste jocul sau nu primeste semnal).Din cate am citit pe forumurile oficiale,problema se poate rezolva dar cu 100$ .O seara placuta

  6. #18466 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by AizenKs View Post
    Sa nu faceti ultimul update la consola ( 4.31),cauzeaza foarte multe probleme consolei (blocarea meniului,nu recunoaste jocul sau nu primeste semnal).Din cate am citit pe forumurile oficiale,problema se poate rezolva dar cu 100$ .O seara placuta

  7. #18467 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Dar daca, cumpar asa ceva Vga To S-video / Rca Composite Adapter Cable / Hub. SA TOT CUMPERI DE LA MINE !!! - Okazii (121402814) si sunetul il pun pe un sistem? Am citit undeva ca poti juca si pe 720p dar parca monitorul avea si DVI...

  8. #18468 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Asta da gluma (ma refer la acei 100$)

  9. #18469 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Feriti-va de magarus pe SEN, poate cauza BanHammer

  10. #18470 SP
    Junior Member cris_fast's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare, exista vreun adblocker pentru browserul nativ din PS3? Sau pot face ceva in privinta asta? (De la un timp vplayul se incarca greu de la un script pus pe site, pe pc am rezolvat instaland AdBlock pentru Chrome si sunt curios daca exista asa ceva pentru acel browser.) xD

  11. #18471 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Nu cred că va funcționa nici cu cablul ăla...

  12. #18472 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    1. PS3-ul mi se blocheaza de cele mai multe ori cand sunt in browser si caut pe internet.Mai imi da freeze in jocuri si trebuie sa il inchid si sa il deschid si imi apare chestia aia cu "file corrupted" cand sta se incarce bara aia(normal ca ii dau skip mereu ca stiu ca nu e nici o fila corupta), dar e ok sa se intample asa ceva? mi se intampla cam de vreo 2 ori pe zi...
    Si mai sunt momente cand doar imi da freeze si trebuie sa ii dau un reset.. se intampla si asta de 1-2 ori pe zii.
    E normal?Ar trebuii sa fac ceva in privinta asta?Daca da ce?
    Ma joc cam toata ziua la PS3 , in jur de 10 ore pe zi cand sunt in vacanta si vreo 3 in timpul saptamanii.

    2. Care e cea mai buna metoda de a curata ps3-ul pe dinauntru fara sa-l desfaci si sa ii activezi la maxim fan-ul?(am auzit ca daca faci asta iti poate arde placa video)
    3.Ylod-ul provine numai de la ultra-heating?
    4.Voi cate freeze-uri aveti pe zi?

  13. #18473 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Vezi sa nu iti fie ars ceva in el...de obicei c-am asa e, dak nu, inseamna ca tre sa dai acel `centimetru` de praf jos

  14. #18474 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    cam se scrie fara cratima.

    si deobicei il tin curat , il curat cel putin o data sau de 2 ori pe luna , in interior nu am umblat , am dat doar cu aspiratorul la low power insa nu am mai facut asta de vreo 3 luni. o fi de la asta problema, cu praful?

  15. #18475 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cristy si "zii" se scrie tot cu un singur "i" , "trebuii" tot cu un singur "i", daca tot te apuci de corectat vezi si la tine in ograda

  16. #18476 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si eu aveam freez-uri dastea pe slim.....si am mutat-o intr-un loc mai spatios.Acum nu mai am probleme cu el.

  17. #18477 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Cristy si "zii" se scrie tot cu un singur "i" , "trebuii" tot cu un singur "i", daca tot te apuci de corectat vezi si la tine in ograda
    Am scris in graba , sorry , am dat edit.
    L.E.: Mda , nu mai merge.
    Mersi FishyBon3 am sa fac cum mi-ai zis

  18. #18478 SP
    Member bartonn's Avatar
    All Games Beta: Sony Announces Destination PlayStation 2013

    "We're excited to announce the 13th Annual Destination PlayStation event, hosted by Sony Computer Entertainment America, February 25th-28th 2013.

    This year's destination brings us back to the picturesque Sonoran Desert and the luxurious Fairmont Scottsdale Princess resort. As our guests, you'll be treated to food, drink, play, and a first look at all the amazing new releases coming from Sony Computer Entertainment America in 2013."


    Destination PlayStation

  19. #18479 SP
    Member paulone's Avatar
    eu am consola de 3 ani si nu cred ca mi-a dat mai mult de 2" freez-uri" in 3 ani.....
    daca vi se blocheaza cand sunteti pe net, sfatul meu este sa stergeti cookie si history, posibil sa fie full pe-acolo si nu in ultimul rand tineti consola intr-un spatiu DESCHIS nu in rafturi, etajere, etc.

  20. #18480 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by AizenKs View Post
    Sa nu faceti ultimul update la consola ( 4.31),cauzeaza foarte multe probleme consolei (blocarea meniului,nu recunoaste jocul sau nu primeste semnal).Din cate am citit pe forumurile oficiale,problema se poate rezolva dar cu 100$ .O seara placuta
    Incearca sa iei legatura cu un forumist, tacconi, te poate ajuta el si in loc de $100 dai doar $20. Merita!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts