Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 927 of 1175 FirstFirst ... 427 827 877 917 925 926 927 928 929 937 977 1027 ... LastLast
Results 18,521 to 18,540 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18521 SP
    Junior Member AlexMihai's Avatar
    Am rezolvat,multumesc mult

  2. #18522 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Cu placere,bine ai venit pe forum

  3. #18523 SP
    Junior Member Jumong's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Cd-ul e pentru Windows, cumpără un Dualshock original

    Pe cutie scrie compatibil playstation 3 si cel de la Altex a spus ca o sa mearga dar pauza.

    GAMEPADUL MERGE dar pana sa intru sa joc.

    Deja am dat 1600 lei pe ps si nu pot lua gamepad original acum. Si pe hama am dat 40 lei.

  4. #18524 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pai nu ai primit joystick original cu consola?

  5. #18525 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  6. #18526 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da chiar n-ai primit joystick?

  7. #18527 SP
    Junior Member Jumong's Avatar
    Normal ca am primit joystick original .Am cumparat in + un joystick HAMA dar nu functioneaza in joc.

  8. #18528 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pai si nu vad care e logica. De ce nu te joci cu cel original? lol

  9. #18529 SP
    Junior Member Jumong's Avatar
    De ce mi.am mai luat unul care nu e original? Sa ma joc in 2.
    Dar celalalt joystick nu funtioneaza complet.

  10. #18530 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Atunci nu stiu ce sa spun.. Eu am tot la fel un gamepad de la Hama si nu am avut probleme , pot sa ma joc orice joc cu el.
    Strange bani si ia unul original , eventual fa cheta cu amicul tau si luati-va unul.

  11. #18531 SP
    Junior Member Jumong's Avatar
    Ce model de Hama ai? L.ai setat cumva?Ai instalat driverul?

    Eu am asa:

  12. #18532 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai cam luat teapa. Controller-ul de PS3 pe langa senzorii de proximitate, simte si presiunea cu care apesi butoanele. In timp ce acel Hama probabil ca nu o face. Unele jocuri se folosesc de functiile mai avansate folosite de Dualshock 3 sau Sixaxis. De banii de pe acel Hama gaseai macar un Sixaxis pe aria bazar si nu aveai probleme.

  13. #18533 SP
    Junior Member Jumong's Avatar
    Deci nu merge de nici o culoare?sau nu va merge sa joc? Dar junctioneaza pe jumate...il poti folosi dar nu poti sa joci.
    La FIFA imi scrie ceva cu controller wireless

  14. #18534 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma indoiesc sa iti functioneze. Foloseste-l la PC sau vinde-l si ia ceva original pentru PS3. Stii vorba aia, dai un ban dar stai in fata.

  15. #18535 SP
    Junior Member Vraciul's Avatar
    Intrebare: vreau sa-mi iau un router la care sa conectez consola,laptopul si un calculator (desktop). Puteti sa-mi faceti o recomandare acceptabila atat ca functionalitate cat si ca pret? Va multumesc

    A 2 intrebare : compul si consola as vrea sa le conectez la router prin cablu(stiu ca pot conecta consola prin wirelles ,dar eu sunt old-fashion) ,iar laptopul prin wirelles ,ma gandesc ca se poate ,dar nu stiu sigur si nu as vrea sa fiu penibil prin magazin cand ma duc sa-l iau.Va multumesc frumos pt lamuriri.

  16. #18536 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Se poate, recomand dlink dir600

  17. #18537 SP
    Junior Member Vraciul's Avatar
    Am gasit ceva Cel mai mic pret din Romania | ALTEX , http://www.altex.ro/router-wireless-...-3-u-lan-negru si ar mai fii si asta Cel mai mic pret din Romania | ALTEX .Mi-a trecut pe la ureche ca unele routere nu ar merge la providerul RDS ,este adevarat?
    Cele 3 ar fii ok? Ca instalare a lui ar fii bataie de cap,sau pur si simplu urmez pasii care trebuie facuti si merg? Voi pt care ati opta?

  18. #18538 SP
    Member PumaS's Avatar
    Asus
    Router Wireless-N 300Mbps Asus RT-N12-C1 RT-N12-C1 - eMAG.ro
    Linksys
    Router wireless Linksys WRT54GL WRT54GL-EU - eMAG.ro
    Dlink
    Router wireless D-Link DIR-652 DIR-652 - eMAG.ro

    Pe acesta il folosesc eu de cca 2 ani si merge perfect . Am conectate wired : xbox360 si ps3 iar pe wi-fi : pc,notebook,tableta,3telefoane (permanent doar tableta si un telefon) ,seara cam toate si merge perfect


    Router wireless N Gigabit TP-LINK TL-WR1043ND TL-WR1043ND - eMAG.ro

    Sper ca ti-am fost de folos

  19. #18539 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    decat sa fi dat 40 ron pe un controller indoielnic, mai bine dadeai 100 pe unul de calitate de la PowerA PS3 PowerA Pro Elite Wireless Controller - Sony Playstation 3 - ShopTo.Net
    Eu il folosesc cu success in toate jocurile, are si sixaxis, pressure control...orice stie DS3.

  20. #18540 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Subiectiv, aș evita Asus, am avut unul care se bloca mai mereu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts