Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 943 of 1175 FirstFirst ... 443 843 893 933 941 942 943 944 945 953 993 1043 ... LastLast
Results 18,841 to 18,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18841 SP
    Junior Member pippo's Avatar
    a folosit cineva monitorul sony ps3 3d?

  2. #18842 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    il are cineva pe forum, prin coltul de rai il gasesti

  3. #18843 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  4. #18844 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  5. #18845 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    da e bun hddul ala si pt ps3. insa ti-as recomanda ceva cu un timp de acces mai mic si un buffer de minim 16mb
    sa inteleleg ca nu e prea bun sau pe viitor sa am probleme?....intreb deoarece momentan nu as vrea sa cumpar un hdd..si as luat ptr laptop mai tarziu...

  6. #18846 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu o sa ai probleme, ps3-ul vine din fabrica cu hdd la 5400 rpm si 8 mega buffer

  7. #18847 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    inca ceva ca am citit dar e din urma cu 2 ani....am cont pe uk si bag card din alta tara e vreo problema?...adik imi inchide contul?

  8. #18848 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu iti recomand sa încerci

  9. #18849 SP
    Member wolverine's Avatar

    Se poate cumpara acum de pe psn?

    Salutari la toata lumea! Dupa cum spune si titlul, se pot face cumparaturi de pe psn acum ca s-a implementat mai bine plata cu cardul si cu paypal? Si mai ales se poate face asta daca imi fac cont de romania? Am incercat de cateva ori sa daug fonduri in 'wallet' dar probabil se prind ca am adresa de UK/US iar cardul/paypal-ul e inregistrat pe romania. Daca s-a mai discutat va rog dat-mi link-ul direct si stergeti postul,eu unul nu am gasit discutia despre acest subiect. Multumesc anticipat.

  10. #18850 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Salut baieti. PS3-ul meu de ceva vreme imi lasa niste urme pe disc-uri si ma enerveaza la culme. Stiti cumva din ce cauza sau daca pot remedia acest lucru? Nu sunt zgarieturi, este un fel de mizerie precum amprentele, daca sterg un pic cu carpa se ia imediat. Am PS3 80gb fat. Am si o carpa moale langa ps3, tot timpul dupa ce scot un joc din consola sterg discul putin. Urmele apar la marginea discului, prespun ca este murdar mecanismul care "suge" discul inauntru cand il introduc, ceva de genul.

  11. #18851 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa pateam eu la o combina muzicala atunci cand lasam prea mult timp un disc inauntru care nu era folosit.

  12. #18852 SP
    Member snpz's Avatar
    Am o dilema. Crysis 2 necesita online pass sau se poate juca fara cd key precum Killzone 3 ?

  13. #18853 SP
    Junior Member t3od0r's Avatar
    Quote Originally Posted by wolverine View Post
    Salutari la toata lumea! Dupa cum spune si titlul, se pot face cumparaturi de pe psn acum ca s-a implementat mai bine plata cu cardul si cu paypal? Si mai ales se poate face asta daca imi fac cont de romania? Am incercat de cateva ori sa daug fonduri in 'wallet' dar probabil se prind ca am adresa de UK/US iar cardul/paypal-ul e inregistrat pe romania. Daca s-a mai discutat va rog dat-mi link-ul direct si stergeti postul,eu unul nu am gasit discutia despre acest subiect. Multumesc anticipat.
    Am incercat si eu card/paypal si nu am reusit. Pana la urma am cumparat un PSN Card de pe http://www.offgamers.com/playstation...-5147-5148.ogm si a mers foarte bine. Deci, PSN Cardul ramane singura varianta.

    Din cate stiu cu un cont facut pe romania nu ai access pe PSN.

  14. #18854 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar
    Crysis 2 poti sa il joci fara online pass.

  15. #18855 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by wolverine View Post
    Salutari la toata lumea! Dupa cum spune si titlul, se pot face cumparaturi de pe psn acum ca s-a implementat mai bine plata cu cardul si cu paypal? Si mai ales se poate face asta daca imi fac cont de romania? Am incercat de cateva ori sa daug fonduri in 'wallet' dar probabil se prind ca am adresa de UK/US iar cardul/paypal-ul e inregistrat pe romania. Daca s-a mai discutat va rog dat-mi link-ul direct si stergeti postul,eu unul nu am gasit discutia despre acest subiect. Multumesc anticipat.
    Uite aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...e-help-please/

    ---------- Post added 03-02-2013 at 09:24 PM ----------

    Si aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...ate-regiunile/

  16. #18856 SP
    Member wolverine's Avatar
    Multumesc la toti pentru raspunsuri, am sa mai incerc sa cumpar cu paypal-ul dar de data asta de pe contul de uk si daca nu merge o apelez la psn card( mersi pentru link-ul cu codurile psn store).

  17. #18857 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by wolverine View Post
    Multumesc la toti pentru raspunsuri, am sa mai incerc sa cumpar cu paypal-ul dar de data asta de pe contul de uk si daca nu merge o apelez la psn card( mersi pentru link-ul cu codurile psn store).
    Eu iti recomand sa cumperi psn cardEste userul IPaul aici , are preturi foarte bune la carduri UK si US(mai bine chiar daca cumperi direct de pe store cu paypal ).

    http://www.consolegames.ro/forum/f10...-cont-psn-u-s/
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...rduri-psn-u-k/

  18. #18858 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Feature: Five Mistakes That the PlayStation 4 Must Avoid - Push Square

    $599 US Dollars
    Software Drought
    Proprietary Problems
    Teething Troubles
    Firmware Updates

  19. #18859 SP
    Junior Member alexyo01's Avatar
    Salutare. Ma chinui de 2 zile, am citit tot ce am gasit pe internet despre cum sa vizionezi mkv pe ps3. Am luat PS3 media server, vad filmul mkv din pc pe ps3, dar am o problema cu subtitrarile. Nu pot sa incarc subtitrarea( am denumit subtitrarea la fel ca si fisierul pe care incerc sa il redau. sub . srt) nu s-a intamplat nimic, dau load subtitles si imi spune ca nu este nimic disponibil. stie cineva rezolvarea?
    Mentionez ca am folosit n programe pe langa ps3media si nici o modificare. va rog oferiti-mi o solutie care sa functioneze cu ps3 media.
    Multumesc anticipat

  20. #18860 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Vă deranjez cu o întrebare; la GT 5 Academy Edition am observat că are coduri pt dlc pt maşini , trasee şi alte bonusuri, dacă scot acele dlc-uri de pe contul de Uk o să întâmpin probleme în rularea lor/jocului pe contul de Ro? Şi altă problema , acele bonusuri vor fi disponibile la începutul jocului free sau le pot accesa pe măsură ce imi permit să le cumpar?

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts