Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 952 of 1175 FirstFirst ... 452 852 902 942 950 951 952 953 954 962 1002 1052 ... LastLast
Results 19,021 to 19,040 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19021 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Am avut o problema cu consola in seara asta, s-a blocat cand ma jucam mortal combat. nu mergea sa o sting asa ca am apasat pe butonul din spate de on/off(am modelul phat). cand am aprins consola mi-a aparut he file system on the system storage is corrupted and will be restored...ii dau ok, incepe sa se incarce...si dupa aia consola ramane aprinsa dar nu imi apare nimica, ramane un ecran negru. are careva idee ce sa fac? Mentionez ca n-am avut problema asta pana acuma, aseara insa am facut ultimul update de la sony.


    de fiecare data cand sting si aprind consola patesc asa

  2. #19022 SP
    Member Zadawn's Avatar
    Care sunt dezavantajele achizitionarii unui joc zona 1 cu scopul de a fi jucat pe o consola din zona 2?Este posibil?

  3. #19023 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    Am avut o problema cu consola in seara asta, s-a blocat cand ma jucam mortal combat. nu mergea sa o sting asa ca am apasat pe butonul din spate de on/off(am modelul phat). cand am aprins consola mi-a aparut he file system on the system storage is corrupted and will be restored...ii dau ok, incepe sa se incarce...si dupa aia consola ramane aprinsa dar nu imi apare nimica, ramane un ecran negru. are careva idee ce sa fac? Mentionez ca n-am avut problema asta pana acuma, aseara insa am facut ultimul update de la sony.


    de fiecare data cand sting si aprind consola patesc asa
    Si eu am patit aceeasi chestie dupa un update Sony(am dus-o la garantie si au schimbat consola). Incearca un recovery din meniul de service , eventual instaleaza iar ultima versiune de soft dupa stick ; tot din meniul de service

  4. #19024 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Zadawn View Post
    Care sunt dezavantajele achizitionarii unui joc zona 1 cu scopul de a fi jucat pe o consola din zona 2?Este posibil?
    Ps3-ul e region free, poti juca linistit jocuri zona 1/3 pe consola zona 2 . Eu nu vad niciun dezavantaj; poate preturi mai mari la dlc-uri pt. unele zone.

  5. #19025 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    consola numai e in garantie. nu pot sa intru in meniul service. am incercat cu tinut apasat pe buton pana se stinge si dupa aia inca odata pana se aprinde si mai aud 2 beepuri.

  6. #19026 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    Quote Originally Posted by Zadawn View Post
    Care sunt dezavantajele achizitionarii unui joc zona 1 cu scopul de a fi jucat pe o consola din zona 2?Este posibil?
    Toti cei cu care vei juca multiplay vor fi bineinteles pe servere din zona din care ai jocul... adica daca ai un prieten care are acelas joc dar zona 2, iar tu ai zona 1 sa zicem, nu va veti intalni nicicum in multiplay pe un server comun...

  7. #19027 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Para Deus View Post
    Toti cei cu care vei juca multiplay vor fi bineinteles pe servere din zona din care ai jocul... adica daca ai un prieten care are acelas joc dar zona 2, iar tu ai zona 1 sa zicem, nu va veti intalni nicicum in multiplay pe un server comun...
    Nu la toate jocurile e valabil acest lucru. Multe jocuri online nu sunt blocate pe regiuni.

  8. #19028 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut am primit o intrebare si daca se poate o confirmare sau ...
    Am un joc de vanzare zona 1 ... si tipul m-a intrebat cum face pt downloadarea DLC-urilor pt joc .... i-am zis ca-si face cont de US ... si le ia de acolo ... intrebarea mea ... presupun ca oricum prin paypal poti sa-ti alimentezi orice cont ( US / UK ) si poti sa downloadezi orice ... atata timp cat platesti ... in orice colt de lume nu ?

  9. #19029 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  10. #19030 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Ms frumos ... sa inteleg ca nu este prea bine implementat paypal-ul inca pe psn ... dupa raspunsurile de acolo

  11. #19031 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu se merita sa pui de 7200RPM diferenta de viteza este infima
    La minus-uri : - incalzesti si mai mult consola

  12. #19032 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    consola numai e in garantie. nu pot sa intru in meniul service. am incercat cu tinut apasat pe buton pana se stinge si dupa aia inca odata pana se aprinde si mai aud 2 beepuri.
    Sigur ai facut ca aici: Using the Safe Mode function on your PlayStation 3... - PlayStation Forum ? Daca nici in Safe Mode nu intra... si garantie nu mai are, incearca la Donely

  13. #19033 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    consola numai e in garantie. nu pot sa intru in meniul service. am incercat cu tinut apasat pe buton pana se stinge si dupa aia inca odata pana se aprinde si mai aud 2 beepuri.
    Man nu am vazut consola sa nu intre in safe mode/service menu. Daca prin absurd nu intra clar mergi la Donely.

  14. #19034 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    o sa mai incerc sa fac din nou ce scrie mai sus cand ajung acasa. am citit pe undeva ca e posibil ca sa fie bulit hard-disk-ul

  15. #19035 SP
    Junior Member Corbu''s Avatar
    Poate sa ma lamureasca si pe mine cineva cu o problema?
    Fac streaming PC->PS3 pe wireless cu PS3 Media Server.
    Stiu ca sacadarea pe mkv-uri e de la wireless, dar de vreo 2 saptamani imi sare bucati bune din filme.
    De exemplu ma uitam la Seinfeld, de la secunda 10 sare la minutul 5:20. Aseara am incercat sa ma uit la alt film, iar a sarit. Si s-a intamplat de multe ori in ultimele 2 saptamani.
    Am dat restart la router, am mutat filmul/ele in alt folder, la fel.
    Aveti idee de la ce poate fi?
    Si sacadarea, este alta rezolvare in afara de cablu intre pc si ps3?

    Multumesc.

  16. #19036 SP
    Member alysefu's Avatar
    Wtf? Ajung linistit acasa si zic sa intru sa ma joc putin... intru si imi arata ca nu pot sa ma joc ca am luat ban... ce naiba?! Am consola de 2 luni maxim . Cum naiba sa i-au ban ? Am intrat pe e-mail si nu am primit nimic.. Pot face ceva? Daca creez un alt profil merge sa ma joc sau e ban pe consola?

  17. #19037 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai consola modata?

  18. #19038 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by alysefu View Post
    Wtf? Ajung linistit acasa si zic sa intru sa ma joc putin... intru si imi arata ca nu pot sa ma joc ca am luat ban... ce naiba?! Am consola de 2 luni maxim . Cum naiba sa i-au ban ? Am intrat pe e-mail si nu am primit nimic.. Pot face ceva? Daca creez un alt profil merge sa ma joc sau e ban pe consola?
    Sau ai cumparat-o de la cineva care a avut-o modata?

  19. #19039 SP
    Junior Member dorianyates's Avatar
    Am cumparat AC REVELATION -OTTOMAN EDITION si am primit un cod cu care poti cumpara de pe store AC 2 si AC Brotherhood cu 30% reducere.Daca are nevoie careva sa-mi dea un pm

  20. #19040 SP
    Member alysefu's Avatar
    Am cumparat-o din magazin si nu, nu este modata. Bine macar ca merge sa joc cu un alt account !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts