Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 955 of 1175 FirstFirst ... 455 855 905 945 953 954 955 956 957 965 1005 1055 ... LastLast
Results 19,081 to 19,100 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19081 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  2. #19082 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Salut .
    Am si eu o problema cu un controller...de ex. la fifa13 cand sunt in joc incepe sa paseze,suteze,alunecari cu totul aiurea fara sa apas pe butoane...la battlefield 3 aceeasi poveste .
    L-am resetat si nu se intampla nimic...stie cineva ce are sau ce trebuie facut sa revina la normal ?

    P.S controller-ul a fost cumparat SH(aproape nou) acum 8 luni iar de 1 luna , 2 a inceput sa faca asa .

  3. #19083 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Are niste contacte imperfecte, poate daca il desfaci reusesti sa-l faci sa-si revina.

  4. #19084 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am reusit sa il fac...merge bine acum .
    Mersi mult de tot , raman dator

  5. #19085 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cu mare placere. Ce avea mai exact ?

  6. #19086 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Cu mare placere. Ce avea mai exact ?
    Am curatat foita aia de plastic cu contacte ...aia era problema

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  7. #19087 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    La voi cat dureaza pana se sincronizeaza trofeele? La mine doar vreo 10 minute
    Din cate am vazut eu sub 1 min daca nu am facut sinc in 24h iar in jur de 2-3 min daca am jucat 3-4 zile fara sa fac sinc. Am stat 10 min cand am jucat aproape 1 an offline. Si a durat cam 10 min sa faca sinc

  8. #19088 SP
    Member clax_117's Avatar
    salutare .. se poate schimba nickname-ul cu care apar pe PSN si in jocuri online? adica sa nu mai fie id-ul de la adresa de mail. daca as face un cont nou probabil nu as mai putea juca jocurile activate pe cel vechi.

  9. #19089 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Salut..am incercat sa joc si eu Most Wanted , dar m-am lovit de un mare..mare update de 2 gb care mi-ar lua aprox 3 ore. Pot gasi update-ul asta in alta parte , sa il instalez de pe un stick sub forma de pkg?

  10. #19090 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    salutare .. se poate schimba nickname-ul cu care apar pe PSN si in jocuri online? adica sa nu mai fie id-ul de la adresa de mail. daca as face un cont nou probabil nu as mai putea juca jocurile activate pe cel vechi.
    Atat timp cat contul vechi ramane pe consola vei putea juca jocurile activate pe acel cont cu oricare din utilizatori consolei respective.

  11. #19091 SP
    Member clax_117's Avatar
    si in acest caz, in respectivele jocuri voi avea tot vechiul nickname banuiesc

  12. #19092 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, de ex.: daca tu cumperi fifa 13 de pe contul cu nick "vasile" si il joci online multi player pe alt cont(nick-gheorghe) iti apare id-ul contului respectiv

    ---------- Post added 04-03-2013 at 01:32 AM ----------

    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Salut..am incercat sa joc si eu Most Wanted , dar m-am lovit de un mare..mare update de 2 gb care mi-ar lua aprox 3 ore. Pot gasi update-ul asta in alta parte , sa il instalez de pe un stick sub forma de pkg?
    Nu, dar poti sa te joci si fara update

  13. #19093 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , o mica problema cu consola ... am observat recent ca nu mai imi functioneaza butonul de on/off cand e inchisa si il apas imi da 3 beep-uri ... si cand e deschisa nu face nimic la apasare ... bine ca merge XMB - ul din controller ... vreo sugestie de quick fix anyone ??? si acest eveniment e premergator la vreun ylod sau ceva de genul ???

  14. #19094 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Salut , o mica problema cu consola ... am observat recent ca nu mai imi functioneaza butonul de on/off cand e inchisa si il apas imi da 3 beep-uri ... si cand e deschisa nu face nimic la apasare ... bine ca merge XMB - ul din controller ... vreo sugestie de quick fix anyone ??? si acest eveniment e premergator la vreun ylod sau ceva de genul ???
    Incearca pe thread-ul lui Donely

  15. #19095 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Salut. Am un ps3 80gb phat din 2009 si in ultima vreme a inceput sa faca figuri, cand introduc un joc in consola sa zicem o data la 10 incercari nu-mi apare jocul la Game, exact ca si cum n-ar avea disc inauntru. Daca se intampla asa dau eject si a doua oara apare mereu. Am observat ca face cel mai des cu Uncharted 3. Cam asta ar fi problema mea, dupa ce intru in joc nu mi se blocheaza si n-am niciun fel de problema, doar ca uneori nu-mi apare jocul la Game. Sa fie lentila prafuita sau e pe ultimul drum? Nu l-am desfacut niciodata sa-l curat. La ps2 ma mai bagam sa curat lentila, dar la ps3 chiar n-am avut nevoie pana acum. Precizez ca nu am niciun disc zgariat sau murdar, deci e din consola ceva neinregula.

  16. #19096 SP
    Member jon209's Avatar
    Am o problema.PS3 meu numai vrea sa se conecteze la internet.Imi da eroarea 80028E01 este prima data in 2 ani de cand am consola cand face asa ceva.Internetetul este de la RDS si pe pc functioneaza perfect.Cablu il bag direct in consola asa am facut mereu.

  17. #19097 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Vreau sa activez 3 luni de PSN+ si am auzit tot felul de zvonuri precum ca pe PS+US sunt putine jocuri FREE si nu sunt jocuri renumite, in schimb pe PS+EU am inteles ca apar multe jocuri FREE si sunt jocuri gen Darksiders, InFamous2, etc. Am 2 conturi unul pe US si unul pe EU pe ce cont imi recomandati sa activez si de ce? Ce oferta este mai buna? Va multumesc mult !

  18. #19098 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Ker0Sen View Post
    Vreau sa activez 3 luni de PSN+ si am auzit tot felul de zvonuri precum ca pe PS+US sunt putine jocuri FREE si nu sunt jocuri renumite, in schimb pe PS+EU am inteles ca apar multe jocuri FREE si sunt jocuri gen Darksiders, InFamous2, etc. Am 2 conturi unul pe US si unul pe EU pe ce cont imi recomandati sa activez si de ce? Ce oferta este mai buna? Va multumesc mult !

    PS+ UK pentru jocuri si pentru oferte la dlc's.Majoritatea jocurilor care le avem sunt zona 2

  19. #19099 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    are cineva dirt 3 essentials pentru ps3? mi-l recomandati? care este diferenta intre aceasta varianta si Complete Edition?

  20. #19100 SP
    Member Hitman's Avatar
    Ca proaspat posesor de PS3 am o mica problema destul de enervanta. La unele jocuri (in general unde luminozitatea este redusa), vad doar niste sclipiri sa zic asa. Ca sa fiu si mai explicit, am inceput sa joc SOCOM 4 si sunt la misiunea cu tipa lunetista unde trebuie sa joci cat mai stealth. Desi am setat gamma aproape de maxim, imi este foarte greu sa disting lucrurile in zonele neluminate. Joc pe un TV LG LED 81 cm care are setarile facute ok. Trebuiesc sa modific ceva setari din PS3? Multumesc anticipat!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts