Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 956 of 1175 FirstFirst ... 456 856 906 946 954 955 956 957 958 966 1006 1056 ... LastLast
Results 19,101 to 19,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19101 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu am jucat SOCOM, dar ai incercat setarile de aici: http://www.consolegames.ro/forum/blo...-mai-bine-255/ ?

  2. #19102 SP
    Member Hitman's Avatar
    Le-am pus la un moment dat, dar nu mai stiu care a fost motivul de le-am schimbat. O sa incerc iar sa le pun sa vad daca imi rezolva problema. Multumesc pentru ajutor.

  3. #19103 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by svg View Post
    are cineva dirt 3 essentials pentru ps3? mi-l recomandati? care este diferenta intre aceasta varianta si Complete Edition?
    complete edition presupune DLC urile incluse

  4. #19104 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Quote Originally Posted by Hitman View Post
    Ca proaspat posesor de PS3 am o mica problema destul de enervanta. La unele jocuri (in general unde luminozitatea este redusa), vad doar niste sclipiri sa zic asa. Ca sa fiu si mai explicit, am inceput sa joc SOCOM 4 si sunt la misiunea cu tipa lunetista unde trebuie sa joci cat mai stealth. Desi am setat gamma aproape de maxim, imi este foarte greu sa disting lucrurile in zonele neluminate. Joc pe un TV LG LED 81 cm care are setarile facute ok. Trebuiesc sa modific ceva setari din PS3? Multumesc anticipat!
    Incearca sa schimbi calbul HDMI poate folosesti unul ieftin. Am avut o problema similara si am cumparat un cablu "Profigold HDMI" si totul e ok.

  5. #19105 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Sony Entertainment is currently undergoing maintenance!!!..sau e doar la mine..

  6. #19106 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Sony Entertainment is currently undergoing maintenance!!!..sau e doar la mine..
    Eu nu am probleme...It's all good here

  7. #19107 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Sony Entertainment is currently undergoing maintenance!!!..sau e doar la mine..
    Verifica threadul Clubul Ps3

  8. #19108 SP
    Member Hitman's Avatar
    Era de la cablul HDMI. Mai aveam un Hamma acasa si pe ala a trebuit sa setez iar luminozitatea la mediu
    Multumesc!

  9. #19109 SP
    Ω Pira's Avatar
    O curiozitate maxima: Daca ma joc pe PS3 nelogat la PSN, trofeele ce le castig pe parcursul unui game, mi se activeaza atunci cand ma loghez la PSN? Sau nu se iau in considerare decat logat?

  10. #19110 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu ştiu ca trebuie sa faci sincronizare si daca esti logat

    PS indiferent, daca esti sau nu esti logat, trofeele le primesti, dar dupa logare dai sync

  11. #19111 SP
    Ω Pira's Avatar
    Aia cu sync stiu, ca si dupa ce-ti formatezi hardul sau etc, trebuie sa sincronizezi. Nu stiam daca trofeele "ruleaza" indiferent daca-s on sau off, aia ma interesa. Mersi.

  12. #19112 SP
    Member paulone's Avatar
    Gaming-ul NU ARE VARSTA awesome_42.jpg

  13. #19113 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Nici acum nu m-am lamurit E mai bun PS3 Super Slim decat Slim? (In afara faptului ca e mai mic, mai usor si ca are 500GB memorie)

  14. #19114 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Din ce am vazut , calitatea materialelor e indoielnica la SuperSlim, pana la urma e vb de gusturi. Ambele isi fac treaba. Diferenta ar fi la unitatea optica si pozitionarea ei. In privinta asta eu as da un "-" tot pt SuperSlim.Cel mai bine ar fi sa vb cu un posesor al ambelor variante, iti poate da un raspuns obiectiv.

    Daca il cumperi nou din cate stiu SuperSlim-ul vine si cu 1 an Playstation Plus

  15. #19115 SP
    Junior Member Deathmetal's Avatar
    Am cumparat eu superslim de 500gb cu fifa 13 acum o luna si nici vorba de ps plus...l-am achizitionat ulterior...poate acum este altfel...insa acum o luna m-am uitat mai prin toate magazinele sa vad care are oferta mai buna si n-am vazut pe nicaieri sa vina cu 1an de ps plus...cat despre superslim este oke insa capacul de la unitatea optica cam lasa de dorit...pare cam fragil si se deschide usor,in rest per ansamblu sunt incantat de el


  16. #19116 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Avantajul la Super Slim e ca poti curata unitatea optica in cazul in care se pune praf, dar am jucat la cineva si mi se pare putin mai zgomotos decat Slim. Ambele au avantaje si dezavantaje

  17. #19117 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu o sa gasesti Super Slim cu Ps Plus in Romania pt ca nu există store Eu am avut Slim si acum am Super Slim. Am ales SS datorita preţului mic (black friday), nu mi-a plăcut la început, acum nu mi se mai pare asa urât. In concluzie, daca vrei sa cumperi un ps3 mergi pe Super Slim albastru sau roşu, primesti in pachet un controller in plus





  18. #19118 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Gamingul nu, gamerii da
    Pana cand tine mentenanta asta ?

  19. #19119 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Suna interesant aceste editii speciale, dar pana la urma tot negru o sa aleg Probabil o sa iau PS3 SS cu God of War Ascension daca o sa apara la pachet

  20. #19120 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Eu astazi am intrat linistit pe PS Store
    Chiar mi-am downloadat si Uncharted...
    Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts