Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 957 of 1175 FirstFirst ... 457 857 907 947 955 956 957 958 959 967 1007 1057 ... LastLast
Results 19,121 to 19,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19121 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Suna interesant aceste editii speciale, dar pana la urma tot negru o sa aleg Probabil o sa iau PS3 SS cu God of War Ascension daca o sa apara la pachet
    Versiunea pt Europa
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1362516529849.jpg

  2. #19122 SP
    Member paulone's Avatar
    fratilor care ati jucat Dead Space 3? in cap.9 a aparut un fel de paianjen gigantic din zapada aia si nu stiu frate cum sa mai trec, am o gramada de vieti si munitie dar degeaba, trag in bratele alea si parca ii cresc altele si tot asa pana termin munitia...de 10 ori am incercat....

  3. #19123 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  4. #19124 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    fratilor care ati jucat Dead Space 3? in cap.9 a aparut un fel de paianjen gigantic din zapada aia si nu stiu frate cum sa mai trec, am o gramada de vieti si munitie dar degeaba, trag in bratele alea si parca ii cresc altele si tot asa pana termin munitia...de 10 ori am incercat....

    Trebuie sa tragi cu TOATA munitia pe care o ai, intr-un final va cadea nenorocitu' de paianjen.

  5. #19125 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    fratilor care ati jucat Dead Space 3? in cap.9 a aparut un fel de paianjen gigantic din zapada aia si nu stiu frate cum sa mai trec, am o gramada de vieti si munitie dar degeaba, trag in bratele alea si parca ii cresc altele si tot asa pana termin munitia...de 10 ori am incercat....
    Dupa ce ii distrugi "bratele", tre sa ii dai in gurita. Are 3 oute in ea. Distrugi "bratele", tragi in gurita si distrugi un out. Iar tragi in "brate", iar in out si tot asa pana il lasi fara oute si fuge speriat.

  6. #19126 SP
    Member felixanu's Avatar
    am si eu o problema cu vibratiile la controller. Vibreaza numai cand are chef. Nu mai vibreaza ca inainte. Cand joc shift de ex la anumite curbe lovituri si accidente ar trebuie sa vibreze dar nu prea vrea. La fel si in alte jocuri. Se poate face ceva?

  7. #19127 SP
    Junior Member brgmihai's Avatar

    probleme ps 3

    salut, am o problema cu activarea codurilor online
    consola si jocurile sunt cumparate din romania desi cand intru la activarea codurile imi apare your country is not eligible
    contul de ea este pe ro , iar jocurile cumparate mai exact de la altex

    ma poate ajuta careva?

  8. #19128 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Citeste aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/blo...line-pass-306/
    E valabil pentru toate jocurile cu cod pentru online.

  9. #19129 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am o salvare de la mass effect 2 si nu reuşesc sa dau import in mass effect 3...Am înţeles ca nu as avea nicio şansa, pt ca salvarea e copiata din serviciul cloud...Daca ma poate ajuta cineva, rămân dator

  10. #19130 SP
    Junior Member brgmihai's Avatar
    ms gvingi asta era treaba contu era facut pe RO am skimbat si a mers ms inca odata

  11. #19131 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    here's the catch: eu am (ca foarte multa lume) extrem de multe jocuri Zona 2 (Europa), dar din pacate contul meu e zona 1 (US and A). Pana acum cativa ani, nu ma deranja chestia asta...dar de cand cu online pass-urile ...grrr (Uncharted 3, Tekken TT2, Twisted Metal, etc etc). Se poate sa imi fac un cont de Europa, sa activez cod-urile pt online pass (daca incerc pe cel de USA zice ca respectivele coduri nu exista sau au expirat) si DLC-uri (Boarderlands 1 de ex) dar apoi sa ma loghez cu contul meu principal ca sa ma pot juca? Merge?

    Multumesc in avans

  12. #19132 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Asta facem totideci da merge.

  13. #19133 SP
    Junior Member freddie91's Avatar
    PS3 vine in cutie si cu un cablu HDMI? sau trebuie achizitionat separat?

  14. #19134 SP
    Junior Member Deathmetal's Avatar
    Trebuie sa-l achizitionezi separat

  15. #19135 SP
    Junior Member freddie91's Avatar
    ms

  16. #19136 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Am si eu o nelamurire. E vb de 2 jocuri ,Most Wanted si Binary Domain. Pe carcasa e specificat 720p,1080i/p. Ideea e ca mie imi mege doar in 720p. Ce pot face sa mearga in 1080p?
    Tv-ul e full hd , la setari display ps3 e dat auto. In afara de setarea de 1080p only de pe ps3 ce altceva pot face?

  17. #19137 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Am un controller dualshock3 sixaxis si l-am lasat la incarcat 2-3 ore si nu functioneaza se inchide singur , merge doar cu cablul conectat.. Care o fi vina ?

  18. #19138 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  19. #19139 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Multumesc foarte mult , a functionat !

  20. #19140 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Exista extrem de putine jocuri ce rulează full hd...nu știu care e treaba cu 1080p si de ce e trecut pe carcasa dar e imposibil ca acele jocuri sa rulează full hd nativ pe un hardware vechi de 6 ani

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts