Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 962 of 1175 FirstFirst ... 462 862 912 952 960 961 962 963 964 972 1012 1062 ... LastLast
Results 19,221 to 19,240 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19221 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mi s-a intamplat si mie de cateva ori, pana acum nu am avut neplacerea sa cedeze, sper sa nu o am nici in viitor.

  2. #19222 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Sega Opens up a Japanese Teaser Site, New PS3 and PS Vita Game Reveal on March 28th

    Exactly one week from today, Sega will be unveiling a brand new title for the PlayStation 3 and PlayStation Vita. This is according to a Japanese teaser site that the company has set up, which uses flash, and has the above image on display at all times, with glitter constantly falling onto the ground.

    Whatever the game turns out to be, we’ll be sure to let you know next Thursday, and we’ll also be keeping our fingers crossed that it’s coming to North America and Europe as well, even though we don’t actually know what it is.

    As for our hopes, you can bet that Heath would like to see another entry into the Valkyria Chronicles series, and while there’s nothing to hint at this being a possibility, I would really like to see Skies of Arcadia HD. But that’s not probably what’s being teased.

  3. #19223 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    in cat timp mai soseste codul de la electronicfirst? in trecut mergea repede treaba, apoi am inteles ca sunt ceva probleme

    Xbox live codes| cheap nintendo wii points|cheap microsoft points| cheap world of warcraft| | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards

    ---------- Post added 22-03-2013 at 10:09 PM ----------

    Codurile au venit in câteva ore...Prima dată a sosit un mail in care mi-au cerut nr de tel., probabil sa vada daca acesta coincide cu cel din adresa paypal. Dupa ce le-am răspuns, codurile au venit in 10-15 min

  4. #19224 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar


    Aici e un trailer Diablo 3,pentru PS3

  5. #19225 SP
    Member Harilip's Avatar
    foarte tare Diablo 3 pt PS3; sper doar , printr-o minune, sa nu mearga pe princiupiul Pay2Win, cum este pe PC, pentru items

  6. #19226 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Bun, dupa 300000000000+ ore am primit acest email in care bineinteles nu se poate completa nimic. Le-am trimis email la suport si i-am avertizat ca nu merge sa completez, sa-mi trimita alt email mai rpd. Vreo sugestie ceva? rupe-mi-s-ar de verificarea lor, vreau codul de 16 pounds mai rpd.
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    in cat timp mai soseste codul de la electronicfirst? in trecut mergea repede treaba, apoi am inteles ca sunt ceva probleme

    Xbox live codes| cheap nintendo wii points|cheap microsoft points| cheap world of warcraft| | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards

    ---------- Post added 22-03-2013 at 10:09 PM ----------

    Codurile au venit in câteva ore...Prima dată a sosit un mail in care mi-au cerut nr de tel., probabil sa vada daca acesta coincide cu cel din adresa paypal. Dupa ce le-am răspuns, codurile au venit in 10-15 min
    Uite aici

  7. #19227 SP
    Member sollo's Avatar
    vreau sa-mi achizitionez si eu o consola ps3, vroiam de mult dar acum am aceasta posibilitate...ma gandeam sa astept de sarbatori(Paste), poate apare vro reducere ceva, ca de black friday sau sarbatorile de iarna, nu am avut posibilitatea sa mi-o iau pe cea de 700 lei...dar acum am vazut ca a aparut la altex PS3 12gb +2 controllere + fifa13, la 12 mil...eu sunt fan fifa si mi se pare interesanta oferta

    Consola SONY PS3 Super Slim 12GB, Blu-Ray + joc FIFA 13 + 2 Controllere | ALTEX

    se merita sau nu???pot juca jocurile doar dupa dvd-ul original???ca vad ca are hard de 12 gb si nu pot instala jocurile care cer spatiu mare...

    PS: un controller original de PS3 am...il folosesc la fifa13 original pe pc, totusi sunt bine venite si restul de 2, am ceva prieteni care au ps3...

  8. #19228 SP
    Member AzFaust's Avatar
    toate jocurile cumparate din magazin se joaca dupa disc, insa multe dintre ele instaleaza fisiere pe hdd-ul consolei care de obicei sunt peste 3gb. in locul tau mi-as cumpara varianta cu 500gb sau cea Slim cu 160 sau 320gb care inca se gaseste la Flanco. Plus, sunt de parere ca cea Slim este mai buna calitativ. Acum ramane la aprecierea ta daca iti ajung 12gb sau nu si te sfatuiesc sa te duci sa 'gadili' putin Super Slim si pe urma si Slim ca sa vezi care iti place mai mult. Cand dai banu pe ceva trebuie sa fii sigur de ce cumperi

  9. #19229 SP
    Junior Member Deathmetal's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    vreau sa-mi achizitionez si eu o consola ps3, vroiam de mult dar acum am aceasta posibilitate...ma gandeam sa astept de sarbatori(Paste), poate apare vro reducere ceva, ca de black friday sau sarbatorile de iarna, nu am avut posibilitatea sa mi-o iau pe cea de 700 lei...dar acum am vazut ca a aparut la altex PS3 12gb +2 controllere + fifa13, la 12 mil...eu sunt fan fifa si mi se pare interesanta oferta

    Consola SONY PS3 Super Slim 12GB, Blu-Ray + joc FIFA 13 + 2 Controllere | ALTEX

    se merita sau nu???pot juca jocurile doar dupa dvd-ul original???ca vad ca are hard de 12 gb si nu pot instala jocurile care cer spatiu mare...

    PS: un controller original de PS3 am...il folosesc la fifa13 original pe pc, totusi sunt bine venite si restul de 2, am ceva prieteni care au ps3...
    Parerea mea personala mai ales daca deja mai ai un controller si ai posibilitatea sa iei varianta de 500gb cu fifa 13,il gasesti tot in altex la pretul de 1350ron,este mai rentabil,mai ales daca pe viitor vei avea de gand sa iti faci abonament la ps plus spre exemplu...si eu la inceput tot la acea varianta ma gandeam...cea de 12gb dar pana la urma am ales varianta de 500gb si nu regret pt ca mai apoi am facut abonament la ps plus desi nu aveam asta in plan dar s-a dovedit o alegere buna.

  10. #19230 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Sau niste casti bune ?!!
    sau insista pe boxe. uite ceva bun insa nu stiu daca le poti gasi pe la noi
    Microlab M-910

  11. #19231 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Atenţie la Altex, oferă garanţie doar pt 12 luni, mai bine Flanco cu garanţie all inc. 4 ani

  12. #19232 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Care dintre voi ati mai cumparat online de la Media Galaxy console sau alte chestii mai valoroase? As vrea sa stiu cat se ofera garantie (am inteles ca 2 ani) si daca voi primi un certificat de garantie sau ceva la primirea consolei. Pana acum am cumparat numai jocuri de la MG si nu stiu cum e cu lucrurile cu garantie

  13. #19233 SP
    Member sollo's Avatar
    multumesc mult...am vazut ca exista hard sony de 250 gb, dar cand am vazut pretul de 400 lei, am zis totusi sa iau macar de 160-320gb, dar si 500gb imi place...am jucat pe ps3 la prieteni, varianta slim si era totul ok, adica nu zgomot, nu sacadari, nu nimic din ce am citit pe aici, ca ar fi probleme, etc...

    multumesc inca o data pentru sfaturi, cred ca astept o reducere ceva de Paste, si sa iau si eu luna viitoare salariul intreg

  14. #19234 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    multumesc mult...am vazut ca exista hard sony de 250 gb, dar cand am vazut pretul de 400 lei, am zis totusi sa iau macar de 160-320gb, dar si 500gb imi place...am jucat pe ps3 la prieteni, varianta slim si era totul ok, adica nu zgomot, nu sacadari, nu nimic din ce am citit pe aici, ca ar fi probleme, etc...

    multumesc inca o data pentru sfaturi, cred ca astept o reducere ceva de Paste, si sa iau si eu luna viitoare salariul intreg
    E la Flanco PS3 Slim 160GB la 800 lei

  15. #19235 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Care dintre voi ati mai cumparat online de la Media Galaxy console sau alte chestii mai valoroase? As vrea sa stiu cat se ofera garantie (am inteles ca 2 ani) si daca voi primi un certificat de garantie sau ceva la primirea consolei. Pana acum am cumparat numai jocuri de la MG si nu stiu cum e cu lucrurile cu garantie
    Media Galaxy = Altex

  16. #19236 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    E la Flanco PS3 Slim 160GB la 800 lei
    am vazut, dar e doar cu rezervare in magazin in Bucuresti...dar cine stie, poate dau o fuga, ca sunt din Ploiesti, si nu e distanta mare

  17. #19237 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    foarte tare Diablo 3 pt PS3; sper doar , printr-o minune, sa nu mearga pe princiupiul Pay2Win, cum este pe PC, pentru items
    Asta cu P2W pe pc e un cliseu, eu n-am platit niciun euro pana acum si am printre cele mai bune iteme din joc si chiar am facut peste 150 de euro din vandut iteme.

  18. #19238 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Atenţie la Altex, oferă garanţie doar pt 12 luni, mai bine Flanco cu garanţie all inc. 4 ani
    Dar pentru garantia all inclusive de la Flanco nu platesti in plus (intre 90 si 150 lei)?

  19. #19239 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca nu vrei sa platesti 120-130 lei pt garanţia extinsa, iei cu garanţie normală, 2 ani

  20. #19240 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts