Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 963 of 1175 FirstFirst ... 463 863 913 953 961 962 963 964 965 973 1013 1063 ... LastLast
Results 19,241 to 19,260 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19241 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Soon Your PS3 Will Be Able to Automatically Download Purchases from the PS Webstore - Push Square

    The browser-based PlayStation Webstore is a great option for purchasing PlayStation Network content if you’re not near your PlayStation 3. Sadly, any items that you do acquire have to be manually downloaded via the system’s download list, which almost defeats the purpose of the feature in the first place. Thankfully, Sony has a solution.
    Starting from May, you’ll be able to push any items that you purchase off the online store directly to your PS3. The tidbit was revealed in SCEE’s official documentation for the recently released firmware update v4.40, which states that “a detailed guide explaining how to make the most of this feature” will be released soon.
    There’s still no word on whether this functionality is heading to North America, but it stands to reason that it will. Perhaps we shouldn’t have whined about last week’s firmware update, after all.

  2. #19242 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Daca nu vrei sa platesti 120-130 lei pt garanţia extinsa, iei cu garanţie normală, 2 ani
    Hmmm. Nu cred ca e 2 ani. Deja pentru al doilea an incepi sa platesti. Cred ca tot un an e si aici garantia normala. Dar nu inteleg de ce nu dau din start 2 ani ca asa e normal pentru toate produsele.

    ---------- Post added 25-03-2013 at 01:06 AM ----------

    Pana la urma cred ca imi iau saptamana asta de la MG PS3 SS cu GOWA la 1370 lei. La Flanco e 1350, dar nu stiu cat de repede soseste (am un prieten care a comandat un joc de la ei si l-a primit cam dupa 7-8 zile). Asa la MG imi vine a doua zi.

  3. #19243 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu ma refeream la consola super slim, consola slim nu e in stoc, probabil trebuie sa cauţi in Bucureşti prin magazine, cam greu pt cineva din provincie

    ---------- Post added 25-03-2013 at 01:27 AM ----------

    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Hmmm. Nu cred ca e 2 ani. Deja pentru al doilea an incepi sa platesti. Cred ca tot un an e si aici garantia normala. Dar nu inteleg de ce nu dau din start 2 ani ca asa e normal pentru toate produsele.

    ---------- Post added 25-03-2013 at 01:06 AM ----------

    Pana la urma cred ca imi iau saptamana asta de la MG PS3 SS cu GOWA la 1370 lei. La Flanco e 1350, dar nu stiu cat de repede soseste (am un prieten care a comandat un joc de la ei si l-a primit cam dupa 7-8 zile). Asa la MG imi vine a doua zi.
    2 ani sunt obligaţi prin lege omule, Altex nu respecta chestia asta, dar daca ai timp de OPC, du-te la Altex si vb cu ei

    PS nu cumpăra online, o sa te păcălească, vei găsi in pachet un certificat emis de Altex( MG ) cu garanţie pt un an

  4. #19244 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aşa trebuie sa arate certificatul care vine de la Sony, sunt sigur ca nu o sa primeşti aşa ceva daca alegi online, trebuie sa le explici faţă in faţă cum sta treaba, eu sunt păţit
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1364168003255.jpg uploadfromtaptalk1364168059161.jpg

  5. #19245 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    O sa le dau un telefon sa ii cert putin
    Am vazut ca la emag si Domo sunt 2 ani garantie, asta daca nu cumva e aceeasi chestie ca la Altex

  6. #19246 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Emag=Flanco

  7. #19247 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Daca nu vrei sa platesti 120-130 lei pt garanţia extinsa, iei cu garanţie normală, 2 ani
    Ai avut dreptate La Flanco iti da garantie 2 ani fara sa mai platesti in plus. Pana la urma imi iau PS3-ul de aici, plus ca e si mai ieftin cu 20 lei

  8. #19248 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca iti iei consola, sa o stapanesti sanatos si sa o butonezi cu placere. Nu o sa regreti

  9. #19249 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Hmmm. Nu cred ca e 2 ani. Deja pentru al doilea an incepi sa platesti. Cred ca tot un an e si aici garantia normala. Dar nu inteleg de ce nu dau din start 2 ani ca asa e normal pentru toate produsele.

    ---------- Post added 25-03-2013 at 01:06 AM ----------

    Pana la urma cred ca imi iau saptamana asta de la MG PS3 SS cu GOWA la 1370 lei. La Flanco e 1350, dar nu stiu cat de repede soseste (am un prieten care a comandat un joc de la ei si l-a primit cam dupa 7-8 zile). Asa la MG imi vine a doua zi.
    Sony da doar 1 an garantie la console si la controllere. Este vorba de garantia europeana care vine cu produsul.

    PS3 Manuals

  10. #19250 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu ai văzut ce am postat mai sus? Certificatul de la Sony? Pozele?

  11. #19251 SP
    Junior Member freddie91's Avatar
    am si eu urmatoarea problema/ nedumerire: ieri am vrut sa sterg niste date de la Resistance 3 dupa ce am terminat jocul (am 12gb hard p consola) si in timp ce el ' numara' marimea fisierului eu am dat delete si a stat pe ' deleting' o groaza de timp asa ca am oprit consola...acum apare fisier corupt si cand sa o sterg tot asa, sta la infinit....idei pls?

  12. #19252 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Cand ai rabdare incearca iar un delete , o sa dureze ceva timp dar o sa stearga datele..am patit acelasi lucru .

  13. #19253 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Daca iti iei consola, sa o stapanesti sanatos si sa o butonezi cu placere. Nu o sa regreti
    Ms! Acum astept sa soseasca

  14. #19254 SP
    Member Clau23's Avatar
    Vreau sa imi modez consola ps3 si nu cunosc pe nimeni priceput(serios) in Bucuresti. Imi puteti recomanda pe cineva?

  15. #19255 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Incearca la Donely , gasesti thread-ul in Bazar-Servicii

  16. #19256 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Clau23 View Post
    Vreau sa imi modez consola ps3 si nu cunosc pe nimeni priceput(serios) in Bucuresti. Imi puteti recomanda pe cineva?
    La Donely pe aria Bazar.
    Daca poti sa rupi 3 minute din timpul tau sa citesti asta inainte: http://www.consolegames.ro/forum/f15...odezi-consola/

  17. #19257 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    N-ai nicio şansa Cristy, e pierdut omul

  18. #19258 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    :-)

  19. #19259 SP
    Member Clau23's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    N-ai nicio şansa Cristy, e pierdut omul
    Am o consola ps3 pe care o tin pentru multiplayer si una pe care urmeaza sa o cumpar zilele astea pentru a o moda, ca sa ma pot juca toate nebuniile fara a mai da o caruta de bani. Ies mai ieftin asa...

    ---------- Post added 26-03-2013 at 12:36 AM ----------

    Cristy, merci pentru informatii.

  20. #19260 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai daca modezi consola iti dau astia la magazin jocuri gratis?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts