Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 970 of 1175 FirstFirst ... 470 870 920 960 968 969 970 971 972 980 1020 1070 ... LastLast
Results 19,381 to 19,400 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19381 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sunt curios ce vanzari are Store-ul vecinilor nostri...

  2. #19382 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ungurii sau bulgarii? bulgarii sunt "modati" 99%

  3. #19383 SP
    Member miami's Avatar
    De ce credeti ca daca folosesti PS Store cu cont de UK sau US, Sony nu vede ca de fapt esti in RO ? Eu dau mai mult vina pe autoritatile noastre, pe toate taxele care trebuie platite, si sa nu mai zic de miile de hartii care trebuie completate. La fel cum multi romani au preferat sa isi inscrie masinile in Bulgaria, asa si Sony a preferat sa isi deschida Store la ei.

  4. #19384 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    ungurii sau bulgarii? bulgarii sunt "modati" 99%
    ...si tot au Store

  5. #19385 SP
    Member sollo's Avatar
    ce parere aveti despre pachetul asta?

    chiar daca este peste bugetul meu, sper sa scot undeva la 200 lei prin vanzarea a 2 sau 3 jocuri...voi ce parere aveti???

    abia astept salariul pe 10, sa-mi iau o consola ps3 si chiar daca este mic, fac imprumut la mama,tata, sora sa imi iau si eu odata un ps3

  6. #19386 SP
    Ω Pira's Avatar
    Pachetul e blana, merita. Sari pe el! In alta ordine de idei, la pret intreg (cica), numai 1.819 lei n-ar fi facut cu jocurile alea...

  7. #19387 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    ce parere aveti despre pachetul asta?

    chiar daca este peste bugetul meu, sper sa scot undeva la 200 lei prin vanzarea a 2 sau 3 jocuri...voi ce parere aveti???

    abia astept salariul pe 10, sa-mi iau o consola ps3 si chiar daca este mic, fac imprumut la mama,tata, sora sa imi iau si eu odata un ps3
    Go for it,poti vinde jocurile daca nu sunt pe placul tau .

  8. #19388 SP
    Member sollo's Avatar
    n-am mai jucat un joc de genul acesta de prin 2008-2009...cand am jucat ultima data call of duty 2 sau 3, in rest fifa la greu, dar nu mai mult de 5 meciuri pe zi

    atunci daca este numai buna oferta asta, sper ca saptamana care vine sa mi-l iau...o sa revin cu multe intrebari, ca stiu putine despre ps3

    multumesc frumos

  9. #19389 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    16 milioane max. Bundle-ul, oricum in alte magazine doar PS3 si GOW sunt 1369. Go4it!

  10. #19390 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    ce parere aveti despre pachetul asta?

    chiar daca este peste bugetul meu, sper sa scot undeva la 200 lei prin vanzarea a 2 sau 3 jocuri...voi ce parere aveti???

    abia astept salariul pe 10, sa-mi iau o consola ps3 si chiar daca este mic, fac imprumut la mama,tata, sora sa imi iau si eu odata un ps3
    ai putea chiar sa le si joci inainte sa le vinzi, dar sa nu folosesti codurile pentru online

  11. #19391 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    ce parere aveti despre pachetul asta?

    chiar daca este peste bugetul meu, sper sa scot undeva la 200 lei prin vanzarea a 2 sau 3 jocuri...voi ce parere aveti???

    abia astept salariul pe 10, sa-mi iau o consola ps3 si chiar daca este mic, fac imprumut la mama,tata, sora sa imi iau si eu odata un ps3
    Singurul minus? Doar un an garanţie, ai grija cu altex/media galaxy

  12. #19392 SP
    Member sollo's Avatar
    pai acum cateva luni mi-am luat in monitor tv led samsung si am 2 ani garantie...si alte electrocaznice tot 2 ani garantie au...ps3 de ce sa nu aibe 2 ani garantie???o sa fiu atent, daca nu e 2 ani garantie, nu stiu ce o sa fac

  13. #19393 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De obicei ştiu ce vorbesc
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1365330920320.jpg

  14. #19394 SP
    Junior Member Mrnej's Avatar
    Parca un an e de la sony,si unul de la retailer,deoarece console se vand si in supermarket,si in magazine specializate de electronice,ei au contract cu sony,si ce vine in service va fi reparat.In EU garantia e de 2 ani.

    E un an standard de la sony,si inca un an pus asa mare pe factura de la altex.

  15. #19395 SP
    Member sollo's Avatar
    da aveti dreptate...este 1 an, am intrebat un fost coleg de liceu, care lucreaza la altex si este 1 an...dar mi-a zis ca cica asa este peste tot, dar la flanco sau emag am vazut 2 ani, in fine...

    acum se mai merita sa o iau cu 1 an sau nu???si l-am intrebat daca mai are la sediu pachetul de mai sus, si a zis ca nu, si sa dau comanda online...si nu stiu ce sa fac, ca in caz de defectiune, nu stiu unde ma duc cu ea...

  16. #19396 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    La emag intr-adevar pot sa confirm ca garantia este de 2 ani. Nu stiu ce sa zic, eu as cumpara-o totusi avand in vedere pachetul, insa eram mai linistit daca stiam ca am 2 ani garantie.

  17. #19397 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Si eu tot de la emag am consola cu garantia de 2 ani

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  18. #19398 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mrnej View Post
    Parca un an e de la sony,si unul de la retailer,deoarece console se vand si in supermarket,si in magazine specializate de electronice,ei au contract cu sony,si ce vine in service va fi reparat.In EU garantia e de 2 ani.

    E un an standard de la sony,si inca un an pus asa mare pe factura de la altex.
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    da aveti dreptate...este 1 an, am intrebat un fost coleg de liceu, care lucreaza la altex si este 1 an...dar mi-a zis ca cica asa este peste tot, dar la flanco sau emag am vazut 2 ani, in fine...

    acum se mai merita sa o iau cu 1 an sau nu???si l-am intrebat daca mai are la sediu pachetul de mai sus, si a zis ca nu, si sa dau comanda online...si nu stiu ce sa fac, ca in caz de defectiune, nu stiu unde ma duc cu ea...
    Unii vad ca vorbesc discuţii...Daca tot ati dorit o părere argumentată, v-am oferit-o mai sus. Va atasez inca o data un certificat de garanţie cu holograma emis de Sony pt Romania si Rep Moldova. Du-te la Domo sau Flanco si vei primi cu siguranţă acelaşi tip de certificat
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1365342041909.jpg uploadfromtaptalk1365341996712.jpg

  19. #19399 SP
    Member sollo's Avatar
    am inteles D@nT3

    sony da 2 ani garantie, dar altex iti da 1 an ca sunt mai smecheri...si din ce am citit in posturile anterioare, sa nu comand online, ca nu-mi da certificatul de garantie de la sony...

    acum mi-am adus aminte, ca acum 9 luni mi-am luat o imprimanta HP si mi-au dat garantie 1 an, cu certificat de garantie altex...si cand am luat monitorul Samsung mi-au dat certificat de garantie Samsung de 2 ani...deci trebuie sa ma duc peste ei, sa le zic clar ce doresc...multumesc mult

  20. #19400 SP
    Junior Member Mrnej's Avatar
    Atunci esti furat de catre retailer.Eu stiu cum ca in EU garantia e de minim 2 ani,daca au schimbat pentru Romania la doar un an,mai merita? Doar ps4 e dupa colt. Puteti sa trimiteti un mail catre sony,sa va spuna de ce in Romania ofera doar un an de garantie.

    Am vazut factura de la altex,si am crezut ca e doar marketing din partea lor,cum ca ofera un an de garantie,ce e in plus fata de anul garantat de catre sony.Oricum ciudat rau de tot.

    Intrebati si la protectia consumatorului ce parere au despre aceste practici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts