Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 983 of 1175 FirstFirst ... 483 883 933 973 981 982 983 984 985 993 1033 1083 ... LastLast
Results 19,641 to 19,660 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19641 SP
    Ω Pira's Avatar
    La mine a mers cat de cat smecheria asta aseara, deaia am dat jos mai rapid ca Rasko. Doar ca mergea sacadat si se intrerupea des, dar mergea.

  2. #19642 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    7 ore, prea mult, ce naiba fac astia de la rds nu stiu. mass effect 3 are vreo 13 gb si prin wireless l-am luat in 90 de min, asta cand mergea downloadul normal. sper sa se rezolve pana la urma, nu prea e comoda optiunea cu proxy

    PS ce abonament aveti la rds?

  3. #19643 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu are nici o legatura cu providerul de servicii de telecom! Cautati pe forumuri straine sa vedeti ce raspandita e problema. Ce iti ofera ISP-ul vezi la internet connection test, cum am amintit mai sus. Ma repet, pe Xbox Live downloadul ajunge pana la 40 Mbps. Sunt restrictii impuse de ratatii care nu mai pot sustine financiar serverele de pe care facem downloadul.

  4. #19644 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    pai si de pe calculator cum ajung la 12 mega de pe serverul sony( nfs shift descarcat in 10 min)? eu cred ca pana la urma alta e problema, sa nu fie de la ultimul update de firmware.

  5. #19645 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Tot pe rds sunt si eu. Am descarcat infamous (7GB) in aprox. 60 min prin wireless.

  6. #19646 SP
    Ω Pira's Avatar
    Asa e, nu e de la RDS, am pachetul Fiberlink 2 de 100 si descarc filme cu 12 MB/s, Test Connction la PS3: 66 Download, 62 Upload prin Bridge dar degeaba, downloadul de pe PSN e fictiune.

  7. #19647 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nu va mai chinuiti aiurea. Downloadul de pe PSN este de aproximativ 1 mega / secunda, indiferent ce ai face. Poate ca este o limtare a lor, poate ca serverele sunt sa zicem departe, poate..., poate...!

  8. #19648 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    pe calculator de ce iau cu 12 mb/s viteza reala de pe store?

  9. #19649 SP
    Member sollo's Avatar
    am si eu o problema, nu e grava dar ma enerveaza...nu mai recunoaste consola controllerul wireless, adica doar cu cablu merge conectat, cand ii dau sa ia wireless falfaie cele 4 leduri la infinit...mentionez ca celalalt controller, merge normal, adica wireless...o fi din cauza ca un controller il mai joc si la calculator?

    edit: am rezolvat...l-am invartit eu ce l-am invartit si am vazut butonul de reset, dupa s-a aprins becul din cap si hai sa-l resetez si acum merge fara cablu

  10. #19650 SP
    Member jon209's Avatar
    Va rog din suflet ajutati-ma si pe mine cu o problem la playstation network.Am sunat la cei de la RDS si au resetat echipamentele si degaba aceasi problema pe cablu o primesc 80028e01 la login.E doua oara in ultimele 2-3 luni.Pe PC functioneaza perfect netul.

  11. #19651 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Incearca diferite dns-uri.

  12. #19652 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    incearca sa schimbi DNS-ul si vezi daca merge
    SONY PS3 how fix the error 80028E01 - Fixya

  13. #19653 SP
    Member jon209's Avatar
    Nu merge nici asa acum dupa ce pun diferite dns-uri nu imi vede nici IP.Imi da si acolo faild.Iar astia de la RDS nu vor sa vina sa dea o resetare la echipamentele dupa scara.Ultima data au facut asa si a mers.

  14. #19654 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Nu merge nici asa acum dupa ce pun diferite dns-uri nu imi vede nici IP.Imi da si acolo faild.Iar astia de la RDS nu vor sa vina sa dea o resetare la echipamentele dupa scara.Ultima data au facut asa si a mers.
    Ai router sau net direct in PS3?

  15. #19655 SP
    Member jon209's Avatar
    Am direct dupa cablu RDS fiber link 2

  16. #19656 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Am direct dupa cablu RDS fiber link 2
    de pe cablu, nu dupa cablu.

    Eu folosesc router si n-am probleme.

  17. #19657 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Consola SONY PS3 Super Slim 12GB, Blu-Ray | ALTEX pret de black friday. din cate am vazut in magazine tine pana pe 5 mai.

  18. #19658 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    12 gb neah

  19. #19659 SP
    Member Florix09's Avatar
    Baietiii.. am nevoie de putin ajutor !
    Din nefericire ps3 ul meu a cedat.. (s-au busit/crapat/ars condensatorii de pe placa. ceva de genu) si nu se stie sigur daca poate fi facut ..
    Eu am cont de PS+ facut impreuna cu un prieten
    Intrebarea mea este urmatoarea: daca e sa cumpar un PS3 nou.. o sa pot sa intru dupa el in contul de PS+ cu ID ul meu si sa fie totul in regula ?
    Ma tem de faptul ca nu o sa ma lase sa downloadez eu fiind totusi dupa acelasi ID si sa dea eroare sau eu stiu ce alta chestie..
    Deci..ma poate lamuri careva.. ?

  20. #19660 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    Consola SONY PS3 Super Slim 12GB, Blu-Ray | ALTEX pret de black friday. din cate am vazut in magazine tine pana pe 5 mai.
    Cu un hdd de 500 ajunge pe la 900, foarte bun preţul, din pacate e vorba de altex

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts