Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 987 of 1175 FirstFirst ... 487 887 937 977 985 986 987 988 989 997 1037 1087 ... LastLast
Results 19,721 to 19,740 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19721 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Iti pot spune ca super slim-ul se incinge cam pe jumatate cat se incinge un slim.
    Inseamna ca are un sistem de aerisire mult mai bun. deci e un plus .
    Thx

  2. #19722 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu cred ca are sens sa-ti faci griji din cauza usitei de access la disc. Sigur nu vei folosi usa aia zilnic, cand bagi un joc in PS3 il ti macar o saptamana la forjat
    Nu vorbesc de mine, ca am bagat Fifa13 in sept 2012 si l-am scos acum 2 sapt )

  3. #19723 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    nu cred ca are sens sa-ti faci griji din cauza usitei de access la disc. Sigur nu vei folosi usa aia zilnic, cand bagi un joc in PS3 il ti macar o saptamana la forjat
    Nu vorbesc de mine, ca am bagat Fifa13 in sept 2012 si l-am scos acum 2 sapt )
    o saptamanaaa ?? no way... 2 zile cred ca e mult ..
    Si.. referitor la ce ai zis de fifa.. really ?

  4. #19724 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai sa vezi

    da...cu Fifa nu mint si nici normal nu e

  5. #19725 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Poate careva sa intre in PS Store?

  6. #19726 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu prea...
    se-unavailable.jpg

  7. #19727 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Sa le dau in bot, ca nu pot juca FIFA 13 online.

  8. #19728 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai ce legatura are?

  9. #19729 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Nu-mi mai recunoaste online pass-ul sau ceva de genul asta.

  10. #19730 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Online Pass-ul il ai in download history, in account management. Nu e nevoie sa intri in Store.

  11. #19731 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Nici in account management nu pot intra, primesc eroarea 80710D23.

  12. #19732 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu poti sa accesezi download list din acc. management daca au mentenanţă, apartine tot de store

  13. #19733 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  14. #19734 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si F.U.T este Under Maintenance...anuntau pe twitter , dar celelalte module trebuiau sa mearga.
    s-au unit apele

  15. #19735 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Aceeasi problema si la mine azi, pentru prima data de cand am PS3-ul!

    Am zis ca s-au trezit astia s-a blocheze ip-urile straine pe astea de US/UK ..ramane sa incerc cu resetu

  16. #19736 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Iti pot spune ca super slim-ul se incinge cam pe jumatate cat se incinge un slim.
    Nu stiu in ce conditii ai constatat tu asta, dar eu am un prieten cu un slim de 320 GB, jucam FIFA 11 odata la el si de curiozitate pun mana in spatele consolei sa vad cat se incalzeste. Si pot spune ca era considerabil mai putin calda decat super slim-ul meu in FIFA 13, Uncharted 3 sau GT5. Sa fie oare de la faptul ca FIFA 11 solicita mai putin consola decat celelalte jocuri ? Mie mi se pare ca super slim-ul meu, cel putin in cele 3 jocuri amintite, se incalzeste serios, daca ii pun mana in spate nu pot sa o tin acolo 30 de secunde fara sa simt disconfort.

    ---------- Post added 07-05-2013 at 02:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    nu cred ca are sens sa-ti faci griji din cauza usitei de access la disc. Sigur nu vei folosi usa aia zilnic, cand bagi un joc in PS3 il ti macar o saptamana la forjat
    Nu vorbesc de mine, ca am bagat Fifa13 in sept 2012 si l-am scos acum 2 sapt )
    Pana la urma e in regula daca tii discurile inauntru ? Unii zic ca da, unii zic ca nu. Tin minte ca am lasat odata discul de GT5 inauntru si cand am incercat sa ma joc dupa ce am aprins consola mi-a dat o eroare. Am scos discul, l-am bagat din nou si a mers ca nou.

  17. #19737 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Singurul inconvenient pe care il poti avea tinand discul inauntru, este doar daca se buleste cumva consola si ramai cu discul blocat. atata tot. In rest nu vad de ce ar fi vreo problema. In manual nu tin minte sa specifice ceva legat de pastrarea discului inauntru.

  18. #19738 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    La SS e eliminat neajunsul acesta. Ce zici de treaba cu temperatura ?

  19. #19739 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Mie tot imi dadea sign out, error 8002A203, am dat disable la Media Server de la Internet Options si a disparut eroarea.

  20. #19740 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Pana la urma e in regula daca tii discurile inauntru ? Unii zic ca da, unii zic ca nu. Tin minte ca am lasat odata discul de GT5 inauntru si cand am incercat sa ma joc dupa ce am aprins consola mi-a dat o eroare. Am scos discul, l-am bagat din nou si a mers ca nou.
    Da... Si eu am avut probleme, cu FIFA. Nu am scos discul cand am plecat inainte de Paste si cand m-am intors mi-au dat eroare. Si nu s-a rezolvat cu scosul discului si bagatul din nou. Am cazut in divizia inferioara. Bine ca m-am oprit la timp

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts