Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 73 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 1443

Thread: Street Fighter 4 - PS3

  1. #1001 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    YEAHHH!!!!

  2. #1002 SP
    Member andreips3's Avatar
    Cristi the shoto master*.
    *master = masher lol
    **Va rog sa nu luati in seama injuraturile.










  3. #1003 SP
    Member cristian77's Avatar
    N-am nici o treaba cu shoto,cam asa e,dar am jucat vreo 25 partide,scorul a fost 21-4 pt mine,si tu urci alea 3 castigate de tine,bagabondule

  4. #1004 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Cum frate, ca la shoto's faci combo breaker fara sa vrei.
    Frumos andrei...in that ass.
    RESTECPA!!!!

  5. #1005 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Funniest thing i've seen all day.

  6. #1006 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...de faci rost de-un X360 şi intrii pe LIVE (cu mine) și joci cu Bison...dacă iei 2-3 runde e bine ( asta �n cazul �n care folosești tactica din clipuri lol ).

  7. #1007 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...de faci rost de-un X360 şi intrii pe LIVE (cu mine) și joci cu Bison...dacă iei 2-3 runde e bine (asta �n cazul �n care folosești tactica din clipuri lol )
    Bad post

  8. #1008 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Cine,eu?
    Păi nu știu...cel care a jucat �n clipurile de mai sus cu Bison. Nu contează care lol

  9. #1009 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Păi nu știu...cel care a jucat �n clipurile de mai sus cu Bison. Nu contează care lol
    D-aia am trecut bad post,m-am prins ulterior ca ziceai de Mishu Bison . Mie nu prea-mi place shoto,
    dar joc vs Andrei ca sa mai ia si el o runda doua,ca altfel...

  10. #1010 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...de faci rost de-un X360 şi intrii pe LIVE (cu mine) și joci cu Bison...dacă iei 2-3 runde e bine
    Majoritatea stiu lucru asta: eu nu am "main"! Nu m-am hotarat pe ce caracter sa ma axez.
    Joc cu toti dar nu excelez cu niciunul asa ca... cut me some slack.

    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    joc vs Andrei ca sa mai ia si el o runda doua,ca altfel...
    Auzi la el! Nah nu-i bai ca m-am ambitionat. Las' ca vezi tu!

  11. #1011 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Ohooo...am inceput cu trash talk alea alea.
    RonanN1 ameninta Shadaloo Headquarters...

    In alta ordine de idei...sa continuam invitatiile pe consolele ce nu le avem >
    Ronan nu faci tu rost de un pesetrei si dam cateva...eu Bison, Honda, Blanka si tu whoever the **** you want?

    @Cristi > nu am dat curs invitatiei, am vazut mesajul dar eram vreo 5 in sala si jucam random = fun as a MF!
    Mai jucam cand avem timp...am inregistrat si eu meciurile cu tine Guile vs Bison dar mi-e lene sa le uploadez. :-|

    ---------- Post added 08-12-2009 at 03:36 PM ----------


  12. #1012 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Ronan nu faci tu rost de un pesetrei si dam cateva...eu Bison, Honda, Blanka si tu whoever the **** you want?
    Cum prima ocazie te anunț

    ...n-am nevoie dec�t de Akuma - dar dacă vrei 3 vs 3 atunci: Akuma, Ryu, Ken, fără probleme

  13. #1013 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Ohooo...am inceput cu trash talk alea alea.
    RonanN1 ameninta Shadaloo Headquarters...

    In alta ordine de idei...sa continuam invitatiile pe consolele ce nu le avem >
    Ronan nu faci tu rost de un pesetrei si dam cateva...eu Bison, Honda, Blanka si tu whoever the **** you want?

    Alecs te rog sa postezi meciurile dupa....

  14. #1014 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Cum prima ocazie te anunț

    ...n-am nevoie dec�t de Akuma - dar dacă vrei 3 vs 3 atunci: Akuma, Ryu, Ken, fără probleme
    Ete na.
    Mai ai putin si zici ca-l bati si pe Minimize.
    Problema ta e ca n-ai jucat cu baieti adevarati si te crezi "regele fighting-urilor", asa cum ai zis in alt post mai vechi.

  15. #1015 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Now hold on a sec' !
    Eu nu m-am atins de consola sau sfiv de jumatate de an si nu e "ca mersul pe bicicleta" iti trebuie practice in fiecare zi. In momentul de fata pot lua bataie pana si de la cristache

    Ragele fightin-gurilor .. probabil omul se referea la King of fighters sau ceva, altfel e doar

  16. #1016 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Now hold on a sec' !
    Eu nu m-am atins de consola sau sfiv de jumatate de an si nu e "ca mersul pe bicicleta" iti trebuie practice in fiecare zi.
    asa e,m-am luat si eu cu MP la Uncharted si am lasat SF deoparte cateva saptamani,si se simte la greu,mai mai sa ma bata Kingu . Pros joaca cateva ore pe zi,zilnic,de ani de zile,d-aia le si iese alea alea, e automatism deja.

  17. #1017 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Taw, avocatul poporului lol se referă la postul ăsta:

    http://www.consolegames.ro/forum/190307-post1921.html

    ...din păcate, el nu știe ce-i aia ironie (analizează el, studiază fiecare post...mă rog ) lol

    Care-i problema? N-am voie să provoc pe cineva la SFIV? (de pe altă platformă?). Am zis că-s cel mai bun cu cele trei personaje alese de mine? Pardon...

    Eu sunt Tekken Series

    Am zis clar...dacă fac rost de un PS3 o să joc cu alecs c�teva meciuri...

    ...get over it

  18. #1018 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    In momentul de fata pot lua bataie pana si de la cristache
    Lol,d-abia astept,fac si eu paparazzi ca Andrei si te pun pe forum.And btw,cum naiba ai putut sa stai atat departe de joc?

  19. #1019 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Lol,d-abia astept,fac si eu paparazzi ca Andrei si te pun pe forum.And btw,cum naiba ai putut sa stai atat departe de joc?
    Am vazut ca ati jucat ceva. Cum au fost meciurile de azi? Te-a batut bine alecs?

  20. #1020 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Lol,d-abia astept,fac si eu paparazzi ca Andrei si te pun pe forum.And btw,cum naiba ai putut sa stai atat departe de joc?

    Pentru ca la momentul cand m-am lasat trebuia sa joc cu tot roosterul ca sa nu adorm in timpul meciurilor cu tine ( si tu aveai pretentia ca esti nr.2). Imi pare rau daca te dezamagesc Jimmy dar cum iti spuneam si atunci ai un joc boring iar cand tu jucai cu pulsul la maxim eu ma plictiseam

    I know.. that's mean, but it's all love baby!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 73 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts