Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ai jucat UT3

Voters
72. You may not vote on this poll
  • Am jucat si nu voi mai juca

    15 20.83%
  • Am jucat si perseverez

    12 16.67%
  • Dupa ce apare DLC voi juca cu siguranta

    8 11.11%
  • Nu am jucat

    37 51.39%
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 66

Thread: Unreal Tournament III

  1. #21 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    A aparut patchul pentru trofee si pentru US, acum il downloadez.

  2. #22 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by -=Gamer X=- View Post
    O intrebare totusi: acum, sunt jucatori online? Daca vrei sa faci un meci, ai cu cine?
    Da sunt jucatori online, chiar mai multi acum deoarece avem si trofee, iar cand apare si titan pack-ul vor fi si mai multi.
    Nu mi s-a intamplat niciodata sa nu fie servere pe care sa joci.

  3. #23 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    inca nu a aparut titan pack-ul, pls anuntati cand a aparut.

  4. #24 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #25 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    ah, pai stirea o cunoastem, da e de ieri, mie nici la ora asta inca nu imi apare update-ul.

  6. #26 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    L-am luat, l-am instalat, ma joc deja ...

  7. #27 SP
    Member Vami's Avatar
    il joaca lumea? L-as lua si eu ca sunt mare fan UT

  8. #28 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Joaca lume.
    Eu acum l-am terminat pentru a doua oara. Destul de grele trofeele. Am downloadat si Titan Packul, dar momentan nu am jucat online

  9. #29 SP
    Member Vami's Avatar
    Astept pareri de la eXist am vazut ca era pe PSN si juca... Man cand termini sa ne spui cum e.. daca joaca lumea

  10. #30 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Quik View Post
    Astept pareri de la eXist am vazut ca era pe PSN si juca... Man cand termini sa ne spui cum e.. daca joaca lumea
    linistit poti sa iei jocul, juca lumea si inainte, acum joaca si mai multi.
    nu mi s-a intamplat niciodata sa nu am cu cine juca online.
    e activ bine, doar e un joc ultra.

  11. #31 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Merge Split-Screen ... e Fun la dublu ... echipa, alea alea... mi-am invatat iubita sa dea cu flack-cannon-ul

  12. #32 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Unreal Tornament rulzz . Pacat ca m-am cam plictisit un pic si cam am ce sa ma joc.

  13. #33 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    La mine tot nu a aparut Titan Pack-ul.
    Adica am ultimul update 2.0 care este parte a titan plack-ului, dar nu am harti, mod-uri si arme noi de joc.
    Nici nu gasesc nicaieri sa spuna sigur daca a aparut sau nu.
    Trebuie sa intri undeva in meniu pentru a-l scoate?
    Stie cineva?

  14. #34 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    La mine tot nu a aparut Titan Pack-ul.
    Adica am ultimul update 2.0 care este parte a titan plack-ului, dar nu am harti, mod-uri si arme noi de joc.
    Nici nu gasesc nicaieri sa spuna sigur daca a aparut sau nu.
    Trebuie sa intri undeva in meniu pentru a-l scoate?
    Stie cineva?
    Il gasesti pe PS Store

  15. #35 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    vai multumesc, habar nu am avut, tot intram in joc si asteptam sa apara update!!
    raman dator

  16. #36 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    nameless_fear tu ce regiune ai jocul. Eu am BLES cred ca EU si Titan Pack-ul am vazut ca este doar pe US pe UK nu e!

    Anyways e uber-fun jocul, nu il compar cu Gears ca p-ala il joc de vreo saptamana in draci dar am jucat vreo cateva ore in multiplayer si e super misto. Are farmecul lui unic, doh doar e Unreal. Mi-am adus aminte de primul. Ce vremuri!

    Haideti poate ne stragem mai multi macar vreo 3-4 sa ne jucam. Postati si voi aici cand aveti chef.

  17. #37 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    nameless_fear tu ce regiune ai jocul. Eu am BLES cred ca EU si Titan Pack-ul am vazut ca este doar pe US pe UK nu e!

    Anyways e uber-fun jocul, nu il compar cu Gears ca p-ala il joc de vreo saptamana in draci dar am jucat vreo cateva ore in multiplayer si e super misto. Are farmecul lui unic, doh doar e Unreal. Mi-am adus aminte de primul. Ce vremuri!

    Haideti poate ne stragem mai multi macar vreo 3-4 sa ne jucam. Postati si voi aici cand aveti chef.
    Titan Pack este si pe UK. Trebuie doar sa-l cauti cu atentie. Poate jucam intr-o seara. Cel mai bine sambata seara.

  18. #38 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    nameless_fear tu ce regiune ai jocul. Eu am BLES cred ca EU si Titan Pack-ul am vazut ca este doar pe US pe UK nu e!

    Anyways e uber-fun jocul, nu il compar cu Gears ca p-ala il joc de vreo saptamana in draci dar am jucat vreo cateva ore in multiplayer si e super misto. Are farmecul lui unic, doh doar e Unreal. Mi-am adus aminte de primul. Ce vremuri!

    Haideti poate ne stragem mai multi macar vreo 3-4 sa ne jucam. Postati si voi aici cand aveti chef.
    Da si eu am regiunea EU si nu merge Titan Pack-ul de pe US.
    Inc nu am avut timp sa il caut si pe uk, dar din cate am inteles, au avut ceva probleme si inca nu a fost urcat, cred ca mai trebuie sa asteptam.
    Oricum jocu e misto si asa.
    Momentan intru rar, mai mult voi intra dupa ce reusesc sa instalez titan pack-ul.
    Oricum, cred ca ma ai in lista.

    ---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Titan Pack este si pe UK. Trebuie doar sa-l cauti cu atentie. Poate jucam intr-o seara. Cel mai bine sambata seara.
    ah, numa acuma am vazut postul asta, mersi!

    ---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

    M-am uitat acum din nou pe UK, si nu este Titan pack.

  19. #39 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Acum am vazut ca nu este. Nu stiu de ce dar mi s-a parut ca a aparut e UK.

  20. #40 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu este pe UK, m-am uitat peste tot. Nu este decat un simplu Map Pack, pe care l-am luat, that's all. Oh well, astept cu interes sa il urce si pe UK.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Licitatie: Unreal Tournament 2004 By razvanrazy in forum Licitatii
    Replies: 7 Last Post: 13-05-2011, 11:42
  2. Clan Unreal Tournament By Alucard in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 22-11-2010, 20:24
  3. Unreal Tournament III Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 19-03-2009, 21:51
  4. User Review: Unreal Tournament 3 By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 4 Last Post: 15-01-2009, 03:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts