Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 51 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1019

Thread: The Last of Us (Original)

  1. #381 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu cat de mult ii intereseaza. In primul rand, pentru ca e vorba de o tara ca Romania, de care probabil ca nici nu au auzit si 2 pentru ca ei isi scot banii pe produs, ceea ce este si scopul.

  2. #382 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca se afla, parca vad cu nu mai primim jocurile in ziua lansarii. Si atunci chiar avem pe cine da vina.

  3. #383 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    In cazul in care vrea cineva din Cluj sa il cumpere, nu are sens sa cautati in magazine.
    Acuma vin din Iulius Mall, seful de magazin a verificat de fata cu mine lista cu locatiile unde e disponibil, iar in Cluj nu se gaseste nicaieri.






    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Este si in Altex Cluj dar din pacate doar editia normala o au pe rafturi, cei care spera sa gaseasca Ellie sau Joel mai au de asteptat cateva zile

    ahahaha, cum is tweet-urile alea

  4. #384 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    RonanN1 explain yourself!

  5. #385 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    A terminat cineva jocul?
    Pareri? Ce nota credeti ca merita? Cat timp v-a luat sa-l terminati? Stiu ca au fost cativa care l-au gasit si ma gandeam daca sa ma duc si eu asta-seara sa mi-l iau.

  6. #386 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu sunt prea priceputi cei din Cluj. I-am sunat ca sa-i intreb daca au GoW:A pe stoc in ziua lansarii si mi-au zis ca nu.
    L-am cumparat de la 4games si apoi am dat o tura pe la Altex si aveau vreo 20 de bucati.

  7. #387 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eh, eu nu am sunat. Am fost acolo, am cautat si sub mocheta , dupa care mi-a aratat stocul din toata tara in soft-ul ala a lor.
    Ps: In cazul in care e interesat cineva, am vazut si Craiova pe lista respectiva.

  8. #388 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    In cazul in care vrea cineva din Cluj sa il cumpere, nu are sens sa cautati in magazine.
    Acuma vin din Iulius Mall, seful de magazin a verificat de fata cu mine lista cu locatiile unde e disponibil, iar in Cluj nu se gaseste nicaieri.
    Eu ieri ~ ora 20 am fost sa-mi ridic placa video de la service si l-am vazut pe raft in timp ce asteptam si chiar m-am uitat expres dupa editia Ellie dar nu era.

    ...el o cautat sub mocheta

  9. #389 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Eh, eu nu am sunat. Am fost acolo, am cautat si sub mocheta , dupa care mi-a aratat stocul din toata tara in soft-ul ala a lor.
    Ps: In cazul in care e interesat cineva, am vazut si Craiova pe lista respectiva.
    Nu stiu daca te poti luat dupa soft-ul ala al lor, mai ales la produse noi.
    Eventual da o tura pana la Polus. Poate-l prinzi acolo.

  10. #390 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Eu maine fac rost de el.
    L-a jucat cineva pana acum ??

  11. #391 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Sigur te poti lua. Iti arata tot ce a intrat in magazinul respectiv, chiar daca nu e afisat la raft. A spus clar, daca apare pe stoc merge in depozit si il cauta.
    Am verificat ieri la Polus si in Real.

    Asta e, mai asteptam.

    Sorry pentru offtopic.

  12. #392 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Jocul are ceva buguri.


  13. #393 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Jocul are in total : o ora si 40-45 de minute de cutscenes si arata superb. (am verificat personal )

  14. #394 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    [SPOILER=Spoiler]Clickerii trebuie impuscati de mai multe ori in cap pentru a fi omorati. Cu fiecare glont ii rupi portiuni din cap iar apoi in cele din urma moare.[/SPOILER]

    Am jucat 12 ore pana acum si scrie ca as fi pe la 64%. Deci ma astept sa mai dureze inca 6 ore. Jocul este pur si simplu epic. Cumparati-l cu incredere, daca mai era nevoie de confirmare.

  15. #395 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    [SPOILER=Spoiler]Clickerii trebuie impuscati de mai multe ori in cap pentru a fi omorati. Cu fiecare glont ii rupi portiuni din cap iar apoi in cele din urma moare.[/SPOILER]

    Am jucat 12 ore pana acum si scrie ca as fi pe la 64%. Deci ma astept sa mai dureze inca 6 ore. Jocul este pur si simplu epic. Cumparati-l cu incredere, daca mai era nevoie de confirmare.

  16. #396 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Amuzant, eu n-am patit asa ceva. Oricum, este un bug minor, nimic gamebreaking.

  17. #397 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Must... not... click... that damn button...

  18. #398 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    6 zile parca sunt 6 luni...sper sa nu faca altex vreo surpriza si sa nu aiba editile Joel si Ellie

  19. #399 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Bun, l-am terminat. Initial ma pregatisem sa scriu un mare zid de text dar m-am linistit, cuvintele sunt de prisos cand vine vorba despre TLoU. Epic, capodopera, ca sa citez "the Citizen Kane of gaming". Este primul joc dupa multi, multi ani (cel putin singurul din generatia asta) al carui story m-a tinut captivat timp de 2 reprize a cate 8-9 ore si care la sfarsit m-a lasat fara cuvinte in timp ce creditele se derulau. Greu de lasat, greu de pus pe pauza. Exact ca pe vremuri.

    Jucati-l, savurati-l, rar mai apar nestemate de genul asta. Naughty Gods indeed.

  20. #400 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    This is so frustrating.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 51 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-09-2013, 09:54
  2. Replies: 0 Last Post: 01-04-2013, 07:49
  3. Replies: 0 Last Post: 15-07-2012, 14:52
  4. Replies: 0 Last Post: 30-06-2012, 15:24
  5. Replies: 0 Last Post: 25-05-2012, 09:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts