Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 51 FirstFirst ... 41 49 50 51
Results 1,001 to 1,019 of 1019

Thread: The Last of Us (Original)

  1. #1001 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    ^E gratis DLC-ul cu arme si restul?

  2. #1002 SP
    Junior Member Knowcrizatu's Avatar
    Salut. Sunt utilizator proaspat de ps3 superslim...dupa o cautare pe net am vz ca jocul The last of us e un must have.Buun...cumparat joc( frumos joc)...dar cand vreau sa introduc codul psn pt online imi spune ca e expirat. Consola e noua...nemodata, iar jocul a fost nou. Am cu cine sa ma cert pt rezolvarea problemei...sau e teapa mea si aia e..... Multam anticipat celor care isi bat capul cu mine

  3. #1003 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Knowcrizatu View Post
    Salut. Sunt utilizator proaspat de ps3 superslim...dupa o cautare pe net am vz ca jocul The last of us e un must have.Buun...cumparat joc( frumos joc)...dar cand vreau sa introduc codul psn pt online imi spune ca e expirat. Consola e noua...nemodata, iar jocul a fost nou. Am cu cine sa ma cert pt rezolvarea problemei...sau e teapa mea si aia e..... Multam anticipat celor care isi bat capul cu mine
    Daca te referi la online pass, acesta a fost scos de toti producatorii si poti juca multiplayer fara el!

  4. #1004 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    ^E gratis DLC-ul cu arme si restul?

    mai mult sigur decat nu

    intocmai ca si in cazul Remastered ! Ce crezi ca daca sunt Naughty Dog nu sufera de aceeasi foame..!?

  5. #1005 SP
    Junior Member Knowcrizatu's Avatar
    Pai si ce nu inteleg....daca e scos..de ce mi-l cere? Faza e ca sunt si newbie....posibil ca am facut contul psn pe romania? Si daca e de aici....mai pot schimba contul pe uk?

  6. #1006 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    The Last of Us - PS3

    Fati un cont nou pe UK si poate iti merge, ar fi pacat sa pierzi experienta mp-ului.


    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    ^E gratis DLC-ul cu arme si restul?
    Parca aveai season pass... desigur poti juca cu ele in acele configuratii prestabilite.

  7. #1007 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Spun eu, 100% sigur e problema ca acel cont e RO, probabil store-ul RO nu are acel pass inclus.Nu, nu au eliminat necesitatea pass-urilor pe PS3, au eliminat-o pe PS4 unde trebuie sa ai PS+.

    Creeaza un cont UK, si o sa joci pe contul de RO.

  8. #1008 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Spun eu, 100% sigur e problema ca acel cont e RO, probabil store-ul RO nu are acel pass inclus.Nu, nu au eliminat necesitatea pass-urilor pe PS3, au eliminat-o pe PS4 unde trebuie sa ai PS+.

    Creeaza un cont UK, si o sa joci pe contul de RO.
    Online pass-ul a fost scos acum ceva timp. Jocuri precum FIFA, CoD, Battlefield etc nu mai au nevoie de pass pentru multiplayer.
    @Knowcrizatu Incearca sa cauti acel pass in store, au mai fost cazuri in care acel pass era cerut si se gasea free pe store!

  9. #1009 SP
    Junior Member Knowcrizatu's Avatar
    Multumesc frumos, facut cont pe UK, mi-a luat codul,si acum pot juca online si de pe conful din RO

  10. #1010 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari, redeschid threadul asta cu o intrebare

    DLC-urile respecta povestea, trebuiesc jucate intr-o anumita ordine?

  11. #1011 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Doar left behind este single player si grounded este o dificultate peste survival Restul sunt dlc mp si foarte tampite pe PS3 , fata de PS4 Left behind desi scurt , foarte bun dlc.Eu l-am inceput direct pe survival

  12. #1012 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Actiunea din Left Behind are loc inaintea jocului, un fel de prolog ca sa zic. E ca la Star Wars, joaca-le in ordinea in care au aparut, asa au cel mai puternic efect.

  13. #1013 SP
    Member nutzule's Avatar
    Maggie "aka" The Last of Us?

    Attached Images Attached Images mv5bmtkynzk0mtu2ml5bml5banbnxkftztgwndexnzmynte-._v1__sx1303_sy583_.jpg

  14. #1014 SP
    Junior Member DjBaros's Avatar
    Pot spune ca pentru mine a fost cel mai frumos cadou din partea iubitei.Asta dupa lungi si intense cautari ale ei sa vada pentru ce dracu sunt asa de disperat Mai nou vrea sa o invat si pe ea sa joace.

  15. #1015 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    In sfarsit am jucat un pic de TLoU in tihna. Am ajuns la Billy's town si n-am lasat nici un infectat sa traiasca in urma mea.
    Imi place atmosfera si dialogurile dintre Ellie si Joe.
    Il joc pe Easy pentru ca am prea putin timp la dispozitie sa-l joc (duminica revin copiii acasa) si n-am chef de frustrari in plus fata de alea din viata reala.

  16. #1016 SP
    Member renatoman's Avatar
    categoric unul dintre cele mai bune jocuri de ps3. Sa nu ratezi Metal Gear Solid 5 : The Phantom Pain, este acum la reducere 50% la emag.


  17. #1017 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Deocamdata, cel mai tulburator capitol mi s-a parut a fi 6. The suburbs din cauza copiilor. De cand ii am pe ai mei am devenit mai sensibila la subiecte dinastea.

  18. #1018 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca e cineva care nu a vazut clipul asta, il recomand. E superb.

  19. #1019 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 51 FirstFirst ... 41 49 50 51

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-09-2013, 09:54
  2. Replies: 0 Last Post: 01-04-2013, 07:49
  3. Replies: 0 Last Post: 15-07-2012, 14:52
  4. Replies: 0 Last Post: 30-06-2012, 15:24
  5. Replies: 0 Last Post: 25-05-2012, 09:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts