Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: Eye of Judgment

  1. #1 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

    Exclamation Eye of Judgment

    cred ca ar trebui sa avem si acest thread. stiu ca nu sunt multi cei care detin acest joc, dar in speranta ca sunt destui aici putem discuta despre tot ce tine de acest joc. cum sa faci un deck, ce cards avem de trade/sale/give away.

  2. #2 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Tot am vrut sa mi-l cumpar...adica impreuna cu PsEye dar....tot am amanat...merita?

  3. #3 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    merita dar cel mai mult zona 1 ca sa poti cump de pe store addonul pentru set 2 & 3 (altfel nu se pot folosi cards din cele 2 seturi)

    daca il iei zona 2 atunci vei folosi numai set 1. depinde cat vrei sa investesti in carti.


  4. #4 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Eu am din pacate acest joc. Zic din pacate, deoarece ca sa-l pot juca trebuie sa cumpar un addon de pe PSN UK si nu pot. Degeaba imi cumpar pachete noi de carti, ca nu le pot folosi. Imi doresc foarte mult sa joc jocul asta, dar nu pot. L-am luat din Romania, de la Flanco, inainte sa jur ca nu voi mai cumpara niciun joc din magazinele autohtone. Din partea mea pot sa zaca pe rafturi pana le-oi zice eu sa le dea de pomana. Comerciantii nu tin cu noi, gamerii. Asa ca mai bine, in loc de jocuri sa tina pe tejghele seminte. Si nu e vorba de pret, cat e vorba de suport online si de respectul producatorului (a se citi Sony) si al comerciantului fata de consumatorul Roman. Pe amandoi ii doare in fata *ulii. Cand mi-oi mai cumpara jocuri de PS3 din Romania, sa-mi cada *******! Am zis! Si doresc lui Sony modare cat mai perfecta pentru toate consolele lor de aici inainte. Si cu suport online. Si ii doresc soarta lui Dreamcast!

  5. #5 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    si eu am cumparat bundle-ul din uk. dar mi-am luat doar jocul sigilat din us pt addonuri. sper sa impartasiti si voi anumite experiente legate de joc. eventual strategii sau deck building.

    cheers

  6. #6 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Adica tu ce zici? Dupa ce am dat trei milioane jumate pe pachet sa-l mai comand odata? Neah!

  7. #7 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    era vb doar de joc nu de bundle. in fine cred ca trebuie sa refulezi direct la sony

    ms si keep on topic

  8. #8 SP
    Member adin33's Avatar
    Si de unde ai luat numai jocul zona 1?Am si carti la schimb dar numai setul 1.

  9. #9 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    era vb doar de joc nu de bundle. in fine cred ca trebuie sa refulezi direct la sony
    Ai dreptate!
    Cat am apucat sa joc, mi s-a parut destul de OK pentru un joc "like MTG". Pacat (si asta am vrut sa evidentiez) ca nu m-am putut dezvolta cu creaturi si strategii noi din motivele expuse mai sus. Pot sa zic ca este bunicel conceptul, dar am avut probleme cu cititul cartilor. Si crede-ma ca am jucat pe superlumina, am calcat carpa, mi-am tinut cartile in puf. Este frustrant sa pierzi un meci ca nu vrea camera sa citeasca o carte. Eu zic ca este un chix de la Sony si zic sa reia Yu-Gi-Oh clasic, cu suport online, ca e mai bun.

  10. #10 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    da si eu am mai patit pe carpa acest lucru. si am citit ca se intampla frecvent. vreau sa incerc pe un playmat custom, ceva de lemn sa vad exact ce se intampla. am in plan ceva de genul atasat
    Attached Images Attached Images eoj_table.jpg

  11. #11 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    WOW! Superb! Totusi mare grija la luminozitate, la reflexii (aici ar trebui si o lumina din fundal) ca am inteles ca si asta este o cauza de failure. Si apropos de construirea deckurilor: nu cred ca ti le va impartasi cineva.

  12. #12 SP
    Member adin33's Avatar
    Dar sunt site-uri specializate de unde poti sa iei tot felul de deck-uri.

  13. #13 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Da, dar un deck gandit de tine da mai multa satisfactie. Si ca sa nu spun ca jucand cu deckul altuia, iti va trebui timp sa descoperi ce a vrut de fapt sa gandeasca individul. Asa ca ce-i facut de mana ta...!

  14. #14 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Si de unde ai luat numai jocul zona 1?Am si carti la schimb dar numai setul 1.

    ebay man. din sua. f ieftin tinand cont ca a fost: playmat + joc+startdeck+booster sigilate
    http://www.consolegames.ro/forum/att...9022009216.jpg

  15. #15 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Vreau si eu sa stiu..tot v-am auzit..cu zona 1 si zona 2..puteti sa imi explicati si mie ce-i cu asta?Intreb ca nu am cumparat din strainatate niciodata...numai din magazine...si un joc de la web....

  16. #16 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Zona 1 e US. Zona 2 e EU. Multi cumpara Zona 1 pentru a putea cumpara DLC.

  17. #17 SP
    Junior Member livon swonk's Avatar
    Am auzit mai demult ca citiva au reusit sa cumpere lucruri si de pe ps store uk sau de altundeva din Europa, nu stiti nimica?

  18. #18 SP
    Member reikkoo's Avatar
    numai aia care nu stau in romania

  19. #19 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    UP cu thread-ul! Vreau sa imi iau si eu jocul asta cat mai curand. Merita cumparat? Cum este in comparatie cu celelalte TCG-uri. Nu ma intereseaza ca are nu stiu ce efecte grafice pe TV. Ma intereseaza doar partea strategica si componenta online. Comparatii as vrea cu WoW TCG, Duel Masters sau Yu-Gi-Oh! Care dintre ele este cel mai apropiat de acest joc?

  20. #20 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am si eu o intrebare a aparut vreun joc asemanator cu the eye of judgement aici ma refer la Yu-Gi-Oh ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts