Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce sistem de sunet folositi la PS3 ?

Voters
104. You may not vote on this poll
  • Logitech Z-5500

    23 22.12%
  • Boxele de la TV

    51 49.04%
  • Altul(precizati si numele , va rog)

    31 29.81%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 64

Thread: Ce sistem de sunet folositi la PS3(Playstation3) ?

  1. #21 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Amplificator Technics cu boxe 2x70W DIN tot Technics.

  2. #22 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Stie careva unde pot gasi de cumparat un sistem home cinema dar numai boxele fara player,ca nu am nevoie decat de boxe ca sa le conectez la TV? Am cautat prin toate magazinele dar nu am vazut separat numai cu player inpreuna!

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Stie careva unde pot gasi de cumparat un sistem home cinema dar numai boxele fara player,ca nu am nevoie decat de boxe ca sa le conectez la TV? Am cautat prin toate magazinele dar nu am vazut separat numai cu player inpreuna!
    Asta poti sa o faci tu alegandu-ti un receiver/decodor si ce boxe ti se incadreaza in buget. E mai frumos faptul ca poti sa ti-l faci usor/usor... de exp. iei un receiver care stie 7.1 dar incepi cu stereo (doar boxele de fata)... dupa care iei sateliti spate, centru, subwoofer daca mai consideri ca e necesar, etc...

    Eu momentan sunt pe boxe PSB (seria Image - T65 + C60 + S50) + receiver Yamaha RX-V3800. Super happy si eu, si vecinii de la 2-3 blocuri distanta (in caz ca vor sa asculte soundtrackul din vre-un joc ).

  4. #24 SP
    Member zNowkid's Avatar
    deocamdata ma multumesc cu boxele de la tv .

  5. #25 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mersi MonkY,dar eu nu sunt asa maniac cu sunetul,Yamaha ala costa cat toata electronica ce o am eu in casa.Vreau numai sa-mi iau un set de boxe home cinema la un pret acceptabil si sa le conectez direct la TV,imi plac si ca design si eu m-as multumi cu atat.Problema e ca nu gasesc separat de vanzare niciunde

  6. #26 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    boxele de la TV

  7. #27 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    eu am Z-5500, pt apartameul meu e perfect!

  8. #28 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Boxele de la tv desi ma cam intereseaza un z-5500.

  9. #29 SP
    Member slabunator's Avatar
    explicati-mi va rog de ce e asa popular acest z5500? ma gandesc sa iau si eu un sistem ceva.

  10. #30 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    explicati-mi va rog de ce e asa popular acest z5500? ma gandesc sa iau si eu un sistem ceva.
    eu cred ca pentru pretul care il are este un sistem bun stie multe si e prezent in toate magazinele de profil.

  11. #31 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    eu cred ca pentru pretul care il are este un sistem bun stie multe si e prezent in toate magazinele de profil.
    cat costa unul in prezent? cautand pe google vad variatii mari de pret.

  12. #32 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    cat costa unul in prezent? cautand pe google vad variatii mari de pret.
    1100ron-1400ron in oradea

  13. #33 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu l-am cumparat acum 3 ani cu 920 ron ... in prezent in loc sa fie mai ieftine is mai scumpe, ca doar suntem in criza si ne marim preturile.

  14. #34 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu am vazut in diverta cu 1200 ron

  15. #35 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    momentan stau pe boxele de la tv pentru ca sunt "intre case", in plin proces de a ma muta. din pacate, livingul din noul apartament este comun cu bucataria (bucatarie deschisa) si nu permite instalarea unui sistem 5.1 (decit daca imi pun boxele rear in bucatarie) asa ca, in viitorul apropiat, ma voi profila pe un soundbar Denon la care sa-mi conectez ambele console si un subwoofer Pioneer. initial imi doream un receiver Denon AVR-1909 si niste boxe de podea (Monitor Audio Silver RS6) insa setupul asta e dublu ca pret si momentan depaseste "planul" pe 2009.

  16. #36 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Logitech G51. Sunt super multumit

  17. #37 SP
    Member thegame's Avatar
    un philips 5.1 ... it's amazing

  18. #38 SP
    Junior Member vibeo's Avatar
    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    Logitech G51. Sunt super multumit
    Te rog sa-mi spui daca are iesire optica ca si z-5500?

  19. #39 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    NU au iesire optical!

  20. #40 SP
    Member televizor's Avatar
    folosesc un sistem jazz (nu mai stiu modelul) 5.1 cu intrare optica, stie dts etc
    faza naspa e ca la rip-uri (sper sa nu ma trezesc cu ban hammeru in cap) nu se aude deloc, trebuie sa scot prin tv, prin hdmi. In schimb la jocuri si dvd-uri/ bluray-uri imi merge perfect, sunet full surround (acuma m-am gandit, poate au anti-piracy chip ceva lol ).
    sunt super multumit de el plus ca am dat 3 mil
    il recomand celor care (ca mine) nu au bani de un z-5500

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Problema sunet sistem 2.1 By angloma in forum HiFi
    Replies: 4 Last Post: 16-09-2013, 11:39
  2. Replies: 50 Last Post: 23-03-2012, 23:48
  3. Ce sistem de operare folositi pe PC ? By MonkY in forum Software
    Replies: 26 Last Post: 05-08-2010, 23:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts