Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 14 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 LastLast
Results 221 to 240 of 268

Thread: PSN Game-Sharing

  1. #221 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Cum functioneaza chestia asta?
    Nu poti accesa jocul daca nu mai exista pe consola contul cu care s-a descarcat. Asta inseamna ca daca dai cuiva contul, pentru a putea juca jocurile care le ia trebuia sa raman contul pe consola acestuia.
    Intrebarile este:
    - trebuie sa se activeze consola pentru contul respectiv pentru a putea juca?
    - exista limitare la numarul de conturi existente pe o consola, sau doar pentru conturi activate?
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Nu exista limitare la numarul de conturi de pe o consola. Si e nevoie sa ramana pe consola user-ul de pe care ai downloadat jocul.
    Am si eu o intrebare: exista vreun risc de securitate daca, sa zicem, merg la userul X acasa, creez contul, bag parola fara sa o salvez, descarc ce e de descarcat pe PS-ul lui si apoi dau log off? (evident nu discut de tiganii gen uitat pste umar/notat parola samd)

  2. #222 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Mai da odata log-in sa vezi daca iti cere parola.
    PS3-ul nu pastreaza parola decat daca ai bifat casuta de "remember...", altfel trebuie sa o introduci de fiecare data cand vrei sa te logezi. Nu vad ce risc de securitate ai avea daca esti atent. Doar ca pierzi un slot pentru jocul respectiv(limitarea este la 2)

  3. #223 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Da, stiu povestea cu sloturile, m-am documentat un pic. Stiu si ca daca te loghezi din nou iti cere parola, intrebarea se referea la riscuri de securitate care nu sunt asa de evidente . Adica na, ma gandeam ca poate exista vreo chestie mai subtila, care nu este atat de explicita.

  4. #224 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Are cineva max payne 3 pentru share?Am 2-3 conturi pentru shareSaints row 3 + season pass , Borderlands 2 + season pass etc...

  5. #225 SP
    Junior Member redred15's Avatar
    am un cont UK care il folosesc doar pentru ps plus si e activat pentru 3 luni ... il dau la share cu inca cineva care vrea sa isi cumpere si el pe 3 luni si in felul asta il vom avea activat pentru 6 luni

  6. #226 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Numai fac share atm , am cumparat Max Payne 3

  7. #227 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Este cineva interesat sa cumparam pe un cont de a meu unde am deja leviathan dlc la mass effect 3 ?facem 50-50 la un card de 16 lire pentru 3 dlc's si aveti bonus de la mine leviathan

  8. #228 SP
    Member b615dub's Avatar
    Ofer Max Payne 3 + Season Pass pentru:

    - Season Pass NFS Most Wanted
    - cele 2 DLC-uri de la Sleeping Dogs

  9. #229 SP
    Member Florix09's Avatar
    Careva interesat de Far Cry Classic ? e pe store la pretul de 8 lire. adica 25 lei de fiecare. astept un pm cu doritori.
    Aici e linkul cu jocul: https://store.sonyentertainmentnetwo...RCRYPS30000001

  10. #230 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Este cineva interesat sa cumparam pe un cont de a meu unde am deja leviathan dlc la mass effect 3 ?facem 50-50 la un card de 16 lire pentru 3 dlc's si aveti bonus de la mine leviathan
    UP.C'mon guys e 1 sale la Mass Effect 3 dlc's since forever

  11. #231 SP
    Junior Member Enkasu1's Avatar
    salutare,am un cont psn us pt share,cu urmatoarele jocuri: bloodrayne betrayal,journey,unfinished swan,soldner x2+add-on,dead nation,super stardust,street fighter 4 arcade edition update si 2 jocuri psp-killzone liberation,modnation racers.
    caut tokyo jungle,guilty gear ac+,megaman 9.

  12. #232 SP
    Member b615dub's Avatar
    Cineva interesat de un 50-50 la F1 2013?

    https://store.sonyentertainmentnetwo...2013DIGITAL000

  13. #233 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Cineva interesat de un 50-50 la F1 2013?

    https://store.sonyentertainmentnetwo...2013DIGITAL000
    Nu sunt fani F1 pe aici

  14. #234 SP
    Ω Pira's Avatar
    Sharing:
    *GTA 4: Complete Edition
    *Kingdoms of Amalur: Reckoning
    *Prince of Persia: The Forgotten Sands
    *Darksiders 2
    *Counter-Strike: GO
    *Worms
    *God of War Collection Vol. 1 & Vol. 2
    *Modern Combat: Domination
    *The Revenge of Shinobi

  15. #235 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Cineva interesat de FIFA 14 si TWD S2 Season Pass?

  16. #236 SP
    Member pufy's Avatar
    Eu as fi pentru TwDdar nu am decat pixel junk Eden si Mass Effect 2 l

  17. #237 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Are cineva Mass Effect 1 pentru share?Pot oferi un cont cu Hitman Blood Money HD , altul cu Saints Row 3 Full edition cu dlc's

  18. #238 SP
    Junior Member Enkasu1's Avatar
    Caut guilty gear ac+r , ofer:

    bloodrayne betrayal
    journey
    the unfinished swan
    soldner x2 + add-on
    super street fighter 4 arcade edition update
    dead nation
    super stardust
    killzone liberation si modnation racers ambele pt psp

  19. #239 SP
    Member florent's Avatar
    Scuze daca s-a mai intrebat , am cumparat un joc de pe PSN pe care vreau sa il joace si un prieten de-al meu , pe consola mea este contul meu pe a lui este alt cont . Daca iti creeaza un user nou pe consola si baga contul meu poate sa descarce si el jocul de pe Store ?
    Daca da , oare merge si cu jocurile PS+ ?
    Singura chestie e ca nu putem juca online amandoi in acelasi timp , unul trebuie sa fie online celalat offline , corect ?

  20. #240 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Merge si cu jocurile de PS+, el trebuie doar sa dea download la jocuri dupa care intra pe User-ul lui. Online puteti juca amandoi acelas joc, fiecare cu user-ul lui.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 14 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 LastLast

Similar Threads

  1. Screenshots Gallery By Strike105X in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 08-06-2023, 00:38
  2. PSN Game Sharing - PS4 By naz in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 210 Last Post: 18-11-2018, 13:10
  3. Problema sharing? By AndyTiME in forum Software
    Replies: 3 Last Post: 14-09-2013, 17:37
  4. Sharing Wireless Network By Khan in forum Hardware
    Replies: 9 Last Post: 05-01-2010, 23:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts