Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 60 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1192

Thread: Campionat ConsoleGames Fifa Club

  1. #721 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Pai asta e problema...oricine se inscre sa plateasca...nu ma inereseaz ca a jucat la spike la Fifa 11....aici este vorba de Fifa 13 .Dece faci o regula si nu o aplici corect.

  2. #722 SP
    Member Seryaph's Avatar

    Re: Campionat ConsoleGames Fifa Club

    Este vorba despre incredere si seriozitate si eu am incredere in Spike si in cei care au demonstrat seriozitatea in campionatul lui. Si nu conteaza ce joc este. E vorba de organizare.

    Sent from my ST18i using Tapatalk 2

  3. #723 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Felicitari pentru ogranizator , treaba cu amanarile pana la urma nu a incetinit campionatul cu nimic si sunt de parere ca nu au fost exagerat de multe , doar unu-l m-i sa parut agasant gen " intra acum , nu accept , te bat de te rup , nu ma intereseaza , mi se rupe ) pe mine unul ma exasperat cu mesajele , fortandul pe organizator sa ma oblige sa joc 1 meci cu cateva ore inaiintea deadlineului (care era in aceasi zi , asta se intampla dupa-amiaza ), in rest numai cuvinte de lauda despre organizare si cu siguranta sezonul 2 va fi unul de peste 9.5 .

  4. #724 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Eu am jucat in turnee ConsoleGames ... in primul rand esti pe forumul lor, in al doilea rand este un campionat pentru userii acestui forum.Nu poti aplica o regula in felul asta, ori pentru toti ori pentru nici unu...in regulamentul de inscriere nu am vazut scris ca daca ai jucat in cealalt camp in asta esti inscris gratis.Crezi ca daca da cineva 30-20-10 lei ,nu se poate retrage din campionat?Asta este o regula aiurea crede-ma.

    "Pentru userii noi inscrisi se percepe o garantie de 10 RON, sau 2 euro. Aceasta suma se ramburseasa complet la finalul sezonului, este o garantie ca userul isi joaca meciurile si nu se retrage in timpul sezonului. Se percepe doar o singura data, la prima inscriere. Detaliile despre plata le primiti prin e-mail."
    poate sa ceara si 1000000 de ron la fiecare jucator pentru participare, poate sa ceara aceeasi suma numai tie si mie ca ne vede mai urati . e treaba lui ce face pentru ca e timpul lui in joc. El nu incalca nici o regula a acestui forum. Si acest sezon au fost cativa useri care au promis ca isi vor dovedi seriozitatea jucand meciurile daca li se va permite accesul moka in campionat. Si si-au dovedit-o retragandu-se. daca iti convine te bagi, daca nu ori nu mai continui discutia inutil ori te apuci tu si faci un campionat care sa ne dovedeasca tuturor cat de prost si nedrept organizator e Seryaph. Desigur mai e si varianta sa incepem sa vorbim ca niste papagali despre tot felul de fapte pe care am vrea noi sa le facem si ce ar fi corect si ce nu, dar fara sa misca un deget, iar munca sa fie facuta de altii.

  5. #725 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Salutare!

    Daca mai e loc m-as inscrie si eu. Lasa-mi pe PM modalitatea a-ti vira garantia. O intrebare, se pot juca mai multe meciuri pe saptamana, sau suntem constransi la cele 2 etape de campionat si 1 de cupa ?

  6. #726 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by mirciulik.6 View Post
    Salutare!

    Daca mai e loc m-as inscrie si eu. Lasa-mi pe PM modalitatea a-ti vira garantia. O intrebare, se pot juca mai multe meciuri pe saptamana, sau suntem constransi la cele 2 etape de campionat si 1 de cupa ?
    Ai PM, iar legat de intrebare, am avut participant in primul sezon care si-a jucat toate etapele in 2 saptamani(iasmin90) deci poti juca etapele in avans, chiar este indicat

  7. #727 SP
    Member asteptau's Avatar
    Zeroskillnoob: eu n-am inteles daca tu chiar vrei sa te inscrii in campionat, sau te-ai impiedicat peste topicul asta si-ai descoperit gaura din gogoasa?

  8. #728 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by asteptau View Post
    Zeroskillnoob: eu n-am inteles daca tu chiar vrei sa te inscrii in campionat, sau te-ai impiedicat peste topicul asta si-ai descoperit gaura din gogoasa?
    Stai in banca ta si nu ma lua de sus pe mine,discutia nu te impica pe tine,am vorbit frumos si mi-am spus opinia.Seryaph te rog sa imi lasi un nr de telefon sa vorbim.Nu ma fac 10 lei dar ca sa ii pot vira mai trebuie sa dau inca 15 lei ca sa pot ajunge la o banca,intelegeti?Nu toti stam la oras, pe aia 15 lei cine ii da inapoi?Card am Maestro,deci nema tranzactii online.

  9. #729 SP
    Member palflo's Avatar
    salut pe toata lumea de aici si va stimez pe toti eu v-am dat add pe psn la toti care vreti sa jucam un fifa 13 online id meu este greutzu

  10. #730 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @ZeroSkillNoob Sigur este un oficiu postal sau o sucursala CEC si pe la tine.
    Iar discutia implica pe oricare participant care nu vrea sa se trezeasca in mijlocul campionatului ca el a muncit pentru niste puncte pe care ceilalti le iau fara sa joace. Nu e cazul la mine. Eu m-am trezit ca am puncte pe care nu le castigasem...(iti dai seama ce sperietura am tras)

  11. #731 SP
    Member asteptau's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Stai in banca ta si nu ma lua de sus pe mine,discutia nu te impica pe tine,am vorbit frumos si mi-am spus opinia.Seryaph te rog sa imi lasi un nr de telefon sa vorbim.Nu ma fac 10 lei dar ca sa ii pot vira mai trebuie sa dau inca 15 lei ca sa pot ajunge la o banca,intelegeti?Nu toti stam la oras, pe aia 15 lei cine ii da inapoi?Card am Maestro,deci nema tranzactii online.
    Pai eu eram aici, pe topicul asta, in banca mea. Ai venit tu si din exprimarea ta nu reiesea c-ai vrea sa te inscrii, ci doar ca-l trollezi aiurea pe organizator.

    A, si nu cred ca ma intereseaza ca ai vorbit tu frumos. Tu nu esti un reper.

  12. #732 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    "si s-a incurcat cu vlady si horia" cum a sunat zici ca s-a incurcat de ultimii clasati

    Quote Originally Posted by nina View Post
    nu imi place doar mie,dar vad ca iti place si tie
    stiu ce am zis,ca avem mari sanse la titlu,dar eu le am mai mari,iar in sezonul 2 vin spike si thedeaman si game over la titlu
    invata sa citesti ca eu nu te comparam cu donlulu,ci cu maghear.de ce? fiindca cu el avusesem ultimile 2 meciuri si erau pentru titlu
    in cazul in care faceam egal si in retur cu maghear(care m-a batut la mustata),ar fi avut acelasi nr de puncte cu tine,dar ar fi fost peste tine ca te-a umilit cu 4-1 si 5-1(cat de bine a sunat)
    am avut meciurile care decideau titlul in liga si meciurile din finala cupei,chiar ma aflam in plina treaba,ca tot ai dat quote la comentariu
    care campionat intre prieteni?daca era asa ceva,se jucau offline meciurile in zilele libere
    stii ca nu esti singurul care s-a incurcat,nu?dar dintre toti,maghear as spune ca e cel mai nepastuit aici.va batut tur retur si pe tine si pe donlulu la scoruri mari si s-a incurcat cu vlady si horia.ar fi trebuit maghear sa castige titlul
    cat despre parcursul meu slab in sezon,pomenesti doar de liga unde esti mai bine clasat.dar sezonul are si cupa,unde n-ai iesit nici din grupe,iar eu am bifat o finala

    ne vedem in sezonul 2 unde n-o sa faci nimic

  13. #733 SP
    Member galagan90's Avatar
    Quote Originally Posted by HoriaHG View Post
    "si s-a incurcat cu vlady si horia" cum a sunat zici ca s-a incurcat de ultimii clasati
    Asa stie el sa vorbeasca. Nu il lua in seama, mai are de crescut...

  14. #734 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by galagan90 View Post
    Asa stie el sa vorbeasca. Nu il lua in seama, mai are de crescut...
    cresc zilnic ca nu sunt omniscient.sunt inca in accesiune
    pentru offtopic poti posta in alta parte,ba chiar poti face un topic separat daca esti innebunit dupa flerul si farmecul meu

  15. #735 SP
    Member galagan90's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    cresc zilnic ca nu sunt omniscient.sunt inca in accesiune
    pentru offtopic poti posta in alta parte,ba chiar poti face un topic separat daca esti innebunit dupa flerul si farmecul meu
    Saracul de tine..

  16. #736 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    pacat ca nu poate introduce Seryaph o limita minima de IQ ca sa poti participa la campionat, macar asa am scapa de niste specimene...

  17. #737 SP
    Member TheSpider's Avatar
    @nina nu mai folosi cuvinte daca nu stii ce inseamna

  18. #738 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    iq-ul tau nu e in accesiune
    Attached Images Attached Images trollface.jpg

  19. #739 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Finala :

    thedeadman14 ( Chelsea ) - donlulu ( City ) 2-3
    donlulu ( City ) - thedeadman14 ( Chelsea ) 0-2

  20. #740 SP
    Member Seryaph's Avatar

    Re: Campionat ConsoleGames Fifa Club

    thedeadman14 castigatorul primului sezon! Felicitari!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 60 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25
  5. Fifa 2009 - campionat By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 196 Last Post: 15-08-2009, 18:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts