Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 60 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 1192

Thread: Campionat ConsoleGames Fifa Club

  1. #1081 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Up Rez & Cls: Console Games Fifa Club

    Restante: SERYAPH vs ASTEPTAU - pana Duminica 16.12.2012 ora 22:00

    Etapa VII - Sambata 15.12.2012

    Liga I
    ASTEPTAU vs NIGHTCRAWL3R

    Liga II
    WILDSPIRIT vs OSSAUR


    Etapa VIII - Marti 18.12.2012

    Liga I
    MAGHEAR vs ASTEPTAU
    NIGHTCRAWL3R vs THEDEADMAN14
    TONYNHO vs GALAGAN90

    Liga II
    GVINGI76 vs DONBASSIL
    KOSTELINHO vs THESPIDER
    OSSAUR vs SILVIUGABRIEL

  2. #1082 SP
    Junior Member wildspirit's Avatar
    Liga II - Etapa VII

    wildspirit (psv) - ossaur (santos) 4-3
    ossaur (santos) - wildspirit (psv) 3-3

  3. #1083 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Liga I - Etapa VII

    Nightcrawl3r (ManCity) - Asteptau (Real MD) 3-4
    Asteptau (Real MD) - Nightcrawl3r (ManCity) 1-4

  4. #1084 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Liga I - Etapa 9

    Nightcrawl3r (ManCity) - Spike (Real MD) 0-6
    Spike (Real MD) - Nightcrawl3r (Barcelona) 5-4

    meciul 2 minutul 90: Retine portarul meu mingea si caut sa degajez. Se baga in fata mea un atacant de a lui, degajeaza in el (prima data cand patesc asta la fifa 13) si mingea sare la messi, care din 6 metri, singur cu toata poarta goala fara un jucator langa pe o raza de cel putin 4-5 metri trage peste. refuz sa cred ca Nightcrawl3ra gresit apasarea butonului. efectiv scriptarea e de toata jena.

  5. #1085 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Liga I - Etapa 9

    Nightcrawl3r (ManCity) - Spike (Real MD) 0-6
    Spike (Real MD) - Nightcrawl3r (Barcelona) 5-4

    meciul 2 minutul 90: Retine portarul meu mingea si caut sa degajez. Se baga in fata mea un atacant de a lui, degajeaza in el (prima data cand patesc asta la fifa 13) si mingea sare la messi, care din 6 metri, singur cu toata poarta goala fara un jucator langa pe o raza de cel putin 4-5 metri trage peste. refuz sa cred ca Nightcrawl3ra gresit apasarea butonului. efectiv scriptarea e de toata jena.
    Stai cuminte...am dat de 4 ori la rand in bara din cativa metri(ma refer..1..2..3m maxim) am ratat si cu poarta goala si eu si nu s singuru care zice de fazele "urate" ale jocului! dar ce sa vrem mai mult! is facute an dupa an!imbunatatiri multe..dar si multe bug-uri!

  6. #1086 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar

    Exclamation

    cand zic Electronic Arts (EA) , EA Sports sau alte pseudonime , zic totul .

    Daca ar face Rockstar , 2K Games , Quantic Dream , Netherealm sau alt studio bun , FIFAul , pai ar fi de 1 miliard de ori peste mizeriile de la Electronic Farts astia

    Din octombrie anul trecut imi doresc sa dea faliment si sa preia altcineva jocul si se pare ca dorinta mea nu e foarte departe dupa unele zvonuri.

  7. #1087 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Nu, problema este ca suntem noi prea pretentiosi. Mie unul mi se pare cel mai reusit fifa de pana acum, si joc de la 98 incoace
    Pentru a evolua trebuie sa faci un lucru cat mai complex si cu cat este mai complex cu atat are sanse mai mari sa se strice. Este un paradox.
    Nimic nu este perfect, si nici-un FIFA nu va fi niciodata un joc perfect indiferent de cine este facut.

  8. #1088 SP
    Member TheSpider's Avatar
    parca in realitate nu se intampla ca un jucator sa dea peste poarta goala sau sa dea de mai multe ori in bara...

  9. #1089 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Pai eu am zis si mai sus..is facute an de an..imbunatatiri multe...de aici si multe bug uri...si bineinteles Spider...sunt si ratari monumentale! in realitate! de ce nu ar fi si in joc

  10. #1090 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    care zice ca jocul nu e scriptat, e tampit, fara suparare. jucati-va manager mode, unde scriptarea e la apogeu. mi-am smuls parul din cap.

  11. #1091 SP
    Member Seryaph's Avatar
    ce inseamna la tine scriptat?

  12. #1092 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Jocul stie de dinainte rezultatul. In unele meciuri pur si simplu nu poti sa dai gol si daca ramai cu poarta goala, iar echipa adversa da un sut anemic si mingea intra cumva in poarta. De multe ori simti ca parca nu tu joci...

  13. #1093 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Da, intr-adevar AI-ul din Fifa 13 nu este tocmai reusit, imediat ce maresti dificultatea parca joaca jucatorii tai incredibil de prost dai 20 de suturi si nici-un gol iar adversarul 3 suturi 2 goluri. Dar la multiplayer nu este scriptat, daca era nu mai erai tu mereu pe primul loc si era alt jucator cu care jocul tinea mai mult.

  14. #1094 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    in momentul in care esti singur cu poarta goala, nemarcat, dai un sut super usor si mingea se duce la 10 metri peste in conditiile in care nu ai rata din acea pozitie nici macar intr-o faza din 1000, ce pana mea inseamna asta daca nu scriptare tampita?

    thedeadman castiga pentru ca e foarte bun si pentru ca scriptarea ne afecteaza in mod egal pe toti nu doar pe el.

    e mega-frustrant sa pierzi un meci pe care stii ca trebuia sa il castigi sau sa faci macar un egal. mie unul imi lasa un gust amar si o victorie ca cea de aseara pe care nu am meritat-o in meciul al doilea.

    ---------- Post added 16-12-2012 at 02:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    parca in realitate nu se intampla ca un jucator sa dea peste poarta goala sau sa dea de mai multe ori in bara...
    perfect de acord cu tine, dar asta sa se intample cand ti apasat ca boul pe butonul de sut vreo 10s, nu cand apesi o secunda...

  15. #1095 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    in momentul in care esti singur cu poarta goala, nemarcat, dai un sut super usor si mingea se duce la 10 metri peste in conditiile in care nu ai rata din acea pozitie nici macar intr-o faza din 1000, ce pana mea inseamna asta daca nu scriptare tampita?

    thedeadman castiga pentru ca e foarte bun si pentru ca scriptarea ne afecteaza in mod egal pe toti nu doar pe el.

    e mega-frustrant sa pierzi un meci pe care stii ca trebuia sa il castigi sau sa faci macar un egal. mie unul imi lasa un gust amar si o victorie ca cea de aseara pe care nu am meritat-o in meciul al doilea.

    ---------- Post added 16-12-2012 at 02:28 PM ----------



    perfect de acord cu tine, dar asta sa se intample cand ti apasat ca boul pe butonul de sut vreo 10s, nu cand apesi o secunda...
    Ceea ce zici tu este fenomenul Random, nu scriptare. Script = set de instructiuni predefinite
    Fara random, ne-am intoarce la modul arcade al fifa... ala in care cel mai bun era ala care dadea cele mai multe goluri, in care orice sut era pe poarta si puteai sa dai gol de la jumatatea terenului de fiecare data cand incepeai mingea de la mijloc.

  16. #1096 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Liga 1, etapa X

    HoriaHG ( Milan ) - thedeadman14 ( Arsenal ) 0-5
    thedeadman14 ( Sunderland ) - HoriaHG ( Stuttgart ) 1-0

  17. #1097 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    LIGA 2 - Etapa 8
    DONBASSIL ( Atletico Madrid ) - GVINGI76 ( Santos ) 5-2
    GVINGI76 ( Al-Hilal ) - DONBASSIL ( Al-Hilal ) 3-1

  18. #1098 SP
    Member galagan90's Avatar
    Liga I Etapa 8
    galagan90(R.Madrid) 3-2 (Barcelona) tonynho
    tonynho(B.Dortmund) 0-6 (A.C Milan) galagan90

    Dupa primul meci spunea ca am echipa modificata pentru ca i-am spus sa jucam de la friendlies, al doilea l-am jucat pe virgin.

  19. #1099 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Liga I - Etapa IV
    ASTEPTAU (R MADRID) - SERYAPH (BARCA) 3-1
    SERYAPH (ANJI M) - ASTEPTAU (A. BILBAO) 3-1

    ---------- Post added 17-12-2012 at 12:11 PM ----------

    Up: Console Games Fifa Club

    Etapa VIII - Marti 18.12.2012

    Liga I
    MAGHEAR vs ASTEPTAU
    NIGHTCRAWL3R vs THEDEADMAN14

    Liga II
    KOSTELINHO vs THESPIDER
    OSSAUR vs SILVIUGABRIEL


    Cupa - Optimi - Joi 20.12.2012

    THEDEADMAN14 vs GALAGAN90
    SERYAPH vs THESPIDER
    ASTEPTAU vs ROKOCOCO
    MAGHEAR vs NIGHTCRAWL3R
    KOSTELINHO vs GVINGI76
    WILDSPIRIT vs TONYNHO

  20. #1100 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    THESPIDER, poate ne gasim astazi pe psn dupa ora 21, daca nu maine intre 18 si 24.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 60 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25
  5. Fifa 2009 - campionat By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 196 Last Post: 15-08-2009, 18:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts