Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 44 of 60 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1192

Thread: Campionat ConsoleGames Fifa Club

  1. #861 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Boring

  2. #862 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Aryuss View Post
    Ok. Atunci, sa zicem ca daca in urmatorul meci din campionat eu ies de 5 ori si zic ca am iesit din greseala, se reia de fiecare data, e ok? Eu accept scuza adversarului si il inteleg, a gresit, doar ca pun problema altfel. Ce s-ar intampla? Ies de 5 ori pe meci, gasesc scuze mereu, adversarul se enerveaza, avantaj pentru mine (poate). Ar fi conform regulamentului deci nu gresesc cu nimic pentru ca nu am iesit ca sa renunt, ci doar ca...a picat netul. Repet, nu am nimic cu gvingi76, este un jucator serios si cred in scuza lui. In al doilea meci a fost totul ok. In fine, decizia e decizie, o respect ca atare.
    O seara faina!
    Amice tu asa vrei sa faci cu mine? Vezi ca te mosez pe tine...pina atunci joc doar PIC

  3. #863 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Etapa I - Sambata 24.11.2012

    Anji(ERIKUTZU) - PSV(WILDSPIRIT) 1-1

    Kuban (ERIKUTZU) - L.W (WILDSPIRIT) 1-1

  4. #864 SP
    Member Mariush's Avatar
    +1 la ideea lui Tonynho. Incepand cu sezonul urmator desigur.

  5. #865 SP
    Member Seryaph's Avatar
    va dati seama ca asta inseamna ca toti sa joace cu 3-4 echipe tot sezonul?

    ---------- Post added 25-11-2012 at 02:49 PM ----------

    Liga I - Etapa VII
    Tonynho (Barcelona) - Seryaph (Real Madrid) 0 - 2
    Seryaph (Leeds) - Tonynho (Dusseldorf) 1 - 1

  6. #866 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Atunci , hai sa ne editam toti cate o echipa , o facem de 99 si sa jucam in online friends....

  7. #867 SP
    Member asteptau's Avatar
    Ce logica de femeie ai. Daca nu suntem de acord cu o extrema, de ce am fi de acord cu cealalta extrema? Asta e a 15a editie de campionat care se joaca asa. In plus, noi jucam din placere. In afara de vreo 2-3 masochisti de pe-aici, nimanui nu-i prea place sa joace fifa cu viteza melcului/jucatori care nu stiu sa faca o preluare/ sa traga/ sa paseze. Fa-ti tu alt campionat si ia-i si pe ceilalti care vor sa joace asa cu tine.

  8. #868 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Liga 1, Etapa 3

    thedeadman14 ( Chelsea ) - tonynho ( BVB ) 5-3 - a insistat sa joace cu echipa mai slab cotata.
    tonynho ( Brescia ) - thedeadman14 ( Leeds ) 1-2

  9. #869 SP
    Member Tonynho's Avatar
    ai vorbit si tu....

  10. #870 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Iasmin ,te astept pe psn sa terminam etapa aia inceputa ...poate intri in seara asta

  11. #871 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Jucate ieri :

    Liga I - Etapa II

    Nightcrawl3r (Man City) - Tonynho (Barcelona) 4 - 5 [R.I.P telecomanda]
    Tonynho (Barcelona) - Nightcrawl3r (Man City) 2 - 3

    + 1 vot impotriva SF-Barcelonei.

  12. #872 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Liga II etapa 3
    Kostelinho(Parma)-Iasmin90(Ajax) 1-1
    Iasmin90(R.madrid)-Kostelinho(FC Barcelona) 2-3

  13. #873 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Intradevar, meciuri cu Barca, Real, City reprezinta Arcade duse la perfectiune, prea fac jucatorii fara mingie totul, iar tu ca factor uman nu mai faci mare lucru.
    Sery, poate dai liber la echipa fixa, pentru ca in semn de protest sa joc numai cu echipa de 2 stele

  14. #874 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    La City n-as fi de acord si nu pt ca joc eu de mai multe ori cu ea ci pt ca am jucat si cu Bayern M. , Chelsea, spurcatii de Man UTD , Inter etc. si nu vad diferenta si mai ales ca sunt doar 2 jucatori peste 86 [1 mijlocas si 1 atacant]

    La Real ar fi doar SFu' Ronaldo in principiu [si poate si portarul] dar la Barca e cam toata echipa SF

    *parere personala.

  15. #875 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightcrawl3r View Post
    La City n-as fi de acord si nu pt ca joc eu de mai multe ori cu ea ci pt ca am jucat si cu Bayern M. , Chelsea, spurcatii de Man UTD , Inter etc. si nu vad diferenta si mai ales ca sunt doar 2 jucatori peste 86 [1 mijlocas si 1 atacant]

    La Real ar fi doar SFu' Ronaldo in principiu [si poate si portarul] dar la Barca e cam toata echipa SF

    *parere personala.
    Daca ar fi sa fac o valorificare a echipelor, bazata pe propria parere, as pune asa:


    5 stele Inter, Juve, Manchester UTD, PSG, Bayern

    5,5 Man City,
    6 Real,
    6,5 Barcelona

    Daca vreti scot Barcelona, Real dar si Manchester City pentru ca mie mi se pare o diferentza fata de celelalte de 5 stele si la Man C

  16. #876 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    LIGA 2 - Etapa 4
    KOSTELINHO ( Borusia Dortmund ) - GVINGI76 ( Stoke City ) 4-1
    GVINGI76 ( Al-Hilal ) - KOSTELINHO ( Al-Ahli ) 0-5

  17. #877 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Asteptau , una este sa dai un gol cu un jucator de 70 , si alta este cand dai cu unul de 84.
    Valorea unui jucator de fifa, se da dupa victorii cu echipe medii si mici, nu dupa meciuri castigate cu roboti .
    Cred ca remarca lui Tonynho cu referire la editarea echpelor , era mai mult o ironie
    Ies meciuri adevarate cu echipe medii, simti jocul si te bucuri de faze /goluri.

  18. #878 SP
    Member asteptau's Avatar
    Frate, voi vorbiti de parca ati avea victorii pe linie cu Barca si v-ati plictisit. Ne-am saturat sa tot castigam cu Barca! Bagati echipe de 2 stele, sa simtim jocul si sa avem iar satisfactiile din trecut!! Esti serios? Nu, chestia asta a izvorat din frustrarea voastra, sa vedeti ca prinde unul un sut cu messi si va da gol. Cine va opreste sa trageti si voi? Sau sa incercati sa driblati tot terenul? Iar aia cu "valoarea unui jucator de fifa..." n-o mai comentez c-o sa zici ca am ceva cu tine.

  19. #879 SP
    Member asteptau's Avatar
    Usurel, sa nu-ti spargi o vena. Te cred ca esti obosit, pana la urma si boscimanii adormeau cand incercau sa numere pana la 10.

  20. #880 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Joaca cineva campionat/cupa? sunt online

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 60 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25
  5. Fifa 2009 - campionat By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 196 Last Post: 15-08-2009, 18:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts