Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 84 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1667

Thread: Dead Men Clan [DM-C] - Killzone 2

  1. #881 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Eu cand iti ziceam hai imouthes iesi din baza tu stateai acolo si frecai menta, cred ca la body count ai iesit din baza, in rest nimic, scuza-ma frate da nu asa se joaca un meci
    Cine esti tu ma ? Parca acum 2-3 saptamani te ploconeai pe langa DMC sa te primeasca iar acu ai facut ochi ? Daca ti-ai dat seama ca ai intrat unde nu trebe, esti liber sa te duci de unde ai venit.

    Eu joc cum vreau, si nu am nevoie ca un tanc de seama lu' fiica-mea sa-mi traseze directive de joc ...

  2. #882 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ok sa terminam,man pe tine ce te supara ca ti-a zis sa iesi din baza,daca nu ne crezi mai vezi si tu replay-ul.

  3. #883 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Nu am chef să mă uit la el, dar voi nu aveți dec�t.
    Replay meci.

    Recomandare pentru cei 2 scandalagii:

    Verificati replay-ul ... In ce moment am stat eu in baza ??? Latrati in pustiu amandoi si aduceti acuzatii nefondate ...

    Din cele 30 minute jucate, pe langa baza cred ca am maxim 1-2 atunci cand dadeam spawn ...

  4. #884 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu zic sa incetam,ok?E ca tine ,da!

  5. #885 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Eu zic sa incetam,ok?E ca tine ,da!
    Bineinteles ca e ca mine, doar daca ai ceva in ochi, consideri altfel dupa ce vezi replay-ul ... Acum nu ma lua pe sus si face sa para ca cedezi numai ca sa eviti un scandal. Trebuia sa te gandesti inainte sa deschizi subiectul, sa verifici, daca ti s-a parut ceva in neregula la jocul meu, mai mult ti-ai pus si "acolitii" pe mine si caine_rau ... Cu ce drept ? Esti un "guru" al Killzone si nu mai incapi de noi in clan ???

  6. #886 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Nu e chiar asa si te rog sa incetam discutia,vb pe pm de acum.Daca vrei sa joci la un meci cu atata valoare si stii ca nu ai chef si joci in doru leni mai bine zici de la inceput....asta e,oricum acum incepi sa ne arati replayul in care chiar daca te-ai plimbat nu ai facut nimic,si uitate mai atent sa vezi ca mai e o perioada in care statea in baza sau daca nu pazeai baza cand noi duceam speackerul,ok e ca tine,si nu sutn un guru in Killzone dar stam de distractie si ajungem la 700 valor,lasa ca voi mia face eu cu k1du ceva meciuri zilele astea si gata.

  7. #887 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Cine esti tu ma ? Parca acum 2-3 saptamani te ploconeai pe langa DMC sa te primeasca iar acu ai facut ochi ? Daca ti-ai dat seama ca ai intrat unde nu trebe, esti liber sa te duci de unde ai venit.

    Eu joc cum vreau, si nu am nevoie ca un tanc de seama lu' fiica-mea sa-mi traseze directive de joc ...
    Daca tu joci cum vrei nu cred ca o sa mai avem vreo victorie mult timp de acu' incolo, si acum cand am revazut replay-ul ai mai iesit din baza dar n-ai rezistat mai mult de 5 secunde.

  8. #888 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Daca tu joci cum vrei nu cred ca o sa mai avem vreo victorie mult timp de acu' incolo, si acum cand am revazut replay-ul ai mai iesit din baza dar n-ai rezistat mai mult de 5 secunde.
    Mai fratilor voi sunteti bolnavi sau intelectul vostru nu va permite mai mult ? Ce naiba aveti ? Cu poti sa zici "ai mai iesit din baza" ... ce inseamna baza in limbajul vostru ??? Dati-o naibi de treaba, ce tot o cotiti si invartiti ???

    Si daca, domnule k1du, habar nu ai avut unde si cum am stat, ca de altfel si "kinderul" celalalt, ce tot il aprobi pe ala ? esti un fel de catelus de companie sau ce ??? Hai ca m-ati scos din sarite ...

    inca ceva ... preferati sa jucati 4 vs 6, pentru ca in momentul ala, daca dispaream noi cei care nu "rezistam mai mult de 5 secunde" nu mai era nimeni online ... si apropo de cele 5 secunde ... koba la un moment dat a spus in casca sa ne spawn-am acolo sus ca sa-i tinem ocupati pe aia 3-4 (corecta strategie de sacrificiu - probabil ca o ve-ti prinde si voi cand mai cresteti), iar restul echipei sa indeplineasca obiectivul . koba va poate confirma, desi sunt convins ca a auzit toata lumea ...

  9. #889 SP
    Member caine_rau's Avatar
    un duel 2 vs 2 poate rezolva o cearta

  10. #890 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Nu-mi place făgaşul pe care a luat-o discuţia acesta. Ca membru fondator (�n primele 2 zile de existenţă a clanului era doar Enthroll şi cu mine) mă simt dator să vă reamintesc perceptul care a stat la baza �nfiinţării acestuia: "play for fun win or lose, nu te freaca nimeni la cap daca pierdem" -- citat Enthroll.
    Aşadar, cui nu-i place e liber să iasă din clan, nicio supărare. Ştiu că �n ultima vreme, av�nd timp pt. gaming mai puţin la dispoziţie, nu am mai jucat cu voi, dar asta nu �nseamnă că nu mă mai interesează soarta clanului. Rog pe cei care se simt să-şi revizuiască atitudinea pt. că ar fi păcat să se continue pe nota tristă de mai sus. L0G1X out.

  11. #891 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by caine_rau View Post
    un duel 2 vs 2 poate rezolva o cearta
    Ok deci vreti sa jucam 2vs 2?
    O facem np. sa imi spuneti cand sunteti disponibili,si cua sta sa incetam.
    P.S. De acum nu voi mai rasp la nici un mesaj pe tema asta.
    LE.Vb. cu Dj Mo poate intra la noi in clan...ce ziceti ila cceptam ii pot da invite?Ca intra in alt clan daca ne hotaram greu.

  12. #892 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    L0G1X, Kobayashi a fost si el din prima zi, don't forget! ce frumos era, ne intalneam unul cate unul si eram asa de happy sa vad ca intra lumea si jucam . remember cand ne.am intalnit in Radec Academy inainte sa jucam cu RSA? that was great!
    so consol3, k1du va rog sa nu uitati ca nici unul din membri "seniori" sa zic asa nu sanctioneaza pierderile, asa e in viata, mai si pierzi si asta nu face decat ca o victorie sa fie si mai savuroasa . incercati ca si voi la randul vostru sa respectati faptul ca ceilalti plays for fun. it's not all about the winning .
    Imouthes si caine_rau joaca foarte bine si sunt our TEAM MATES! toti avem zile proaste si zile bune, so come on guys nu va mai certati si hai sa incercam sa vedem ce, unde si cand nu merge.
    o sugestie pt caine_rau: man in clan matches cred ca ai fi mult mai activ si deadly daca ai juca si cu celelalte clase
    so, facem un turnament sambata? peace out!

    ---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

    sure, daca Dj_Mo vrea sa fie un Dead Man, he's welcome! it's his choice mi-ar placea sa jucam cu el oricum, indiferent in ce clan alege sa fie.

  13. #893 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Da man joc in turnament.

  14. #894 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Start: 18 JUL 2009 19:00 6vs6 Radec Academy
    Killzone.com
    Start:18 Jul 2009 21:00 6vs6 Pyrrus Rise
    Killzone.com

    ps: avem in sfarsit banner-ul pe killzone.com http://www.killzone.com/kz/clan.psml?kz_clan_id=130364

  15. #895 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Pot juca in ambele daca e nevoie,dca mai sunt doritori prefer sa joc in cel de la 19:00.

  16. #896 SP
    Diesel k1du's Avatar
    lets do it!
    Cand facem meciul 2vs2?
    La turneu nu cred ca pot sa joc ca sunt plecat....

  17. #897 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Start: 18 JUL 2009 19:00 6vs6 Radec Academy
    Killzone.com
    Start:18 Jul 2009 21:00 6vs6 Pyrrus Rise
    Killzone.com

    ps: avem in sfarsit banner-ul pe killzone.com Killzone.com
    Joc și eu �n am�ndouă tournamenturile.
    Deh, nu am mai jucat de ceva timp pentru clan.

  18. #898 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    The Army of the Dead Men summons you, Cata!! and all of you !!! you dare call yourself a Dead Man?! prove it! joke guys.

  19. #899 SP
    Member caine_rau's Avatar
    ma bag si eu

  20. #900 SP
    Member Cata25's Avatar
    Sorry băieți, eu acum am venit acasă, deci nu am fost la tournamentul de la 19:00.
    Iar la cel de la 21:00 văd că nu s-a mai �nscris nimeni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 84 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dead Men Clan [DM-C] in Killzone 3 By Enthroll in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 18-05-2011, 16:35
  2. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts