Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Modare Consola noua

  1. #1 SP
    Junior Member alextudi's Avatar

    Modare Consola noua

    Buna ziua ! Sunt nou in lumea consolelor si as vrea sa imi incep activitatea ca si posesor de consola . Dupa lungi discutii si multe intrebari am hotarat ca vreau playstation . Din cauza preturilor mare la jocuri as vrea s-o modez dupa ce o cumpar insa nu stiu daca se poate moda . Imi puteti spune care dintre aceste console se poate moda ?
    Consola Sony Playstation 3 Slim, 320GB, Negru + Joc GT5 Platinum + 2x Controller Dualshock3 - Console - Gaming - IT&C
    Consola SONY PS3 Slim 500GB, Blu-Ray + Joc FIFA 13 SONYPS3FIFA13 - eMAG.ro
    Consola Microsoft Xbox 360, 250GB + Joc Call of Duty : Black Ops 2 S2G-00052 - eMAG.ro
    Consola Sony PlayStation 3 Slim 320GB Black + Joc Sports Champion + Move Starter Pack(Camera web + Motion Controller Wireless PS Move) - Console - Gaming - IT&C

    Imi pare rau daca nu am scris unde trebuie !

  2. #2 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Modare Consola noua

    Nu se poate moda nici o consola.Si nu inteleg, ai dat 12 milioane pe ea dar nu ai bani de un amarat de joc? La ce naiba va mai luati fratilor console.In alta ordine de idei, jocurile nu sunt asa scumpe pe bazar aici gasesti jocuri noi mulf mai ieftine decat in magazine.

    Sent from Mars using Tapatalk 3

  3. #3 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by alextudi View Post
    Din cauza preturilor mare la jocuri as vrea s-o modez
    ...
    Attached Images Attached Images gtfo.png

  4. #4 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Plus ca banuiesc ca nu se joaca pe TV-ul bunicii, a mai dat cateva mii de lei si pe LED/Plasma etc.
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Nu se poate moda nici o consola.Si nu inteleg, ai dat 12 milioane pe ea dar nu ai bani de un amarat de joc? La ce naiba va mai luati fratilor console.In alta ordine de idei, jocurile nu sunt asa scumpe pe bazar aici gasesti jocuri noi mulf mai ieftine decat in magazine.

    Sent from Mars using Tapatalk 3

  5. #5 SP
    Member Imperatore's Avatar
    alextudi acest forum nu incurajeaza pirateria !;...asta ca ai zis ca esti nou in lumea asta ! Cred ca nu mai este cazul sa iti enumar multele avantaje pe care le ai cu un joc original si o consola originala (multiplayer PSN etc), plus ca pe acest forum exista o comunitate numeroasa care fac trade-uri de jocuri, vanzari etc. bafta !

  6. #6 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Cumpara jocuri , nu costa o avere un joc!
    Pana si noi "oamenii mici" care avem in jur de ~14 ani, strangem frumusel bani , nu ne luam nimic dulce de la chioscu de la colt , mai faci o excursie si cand iti dau parintii bani ca sa iti cumperi una alta , o parte bagi deoparte la jocuri si asa facem ~200 lei sa ne luam un joc...

  7. #7 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    @alextudi: vorbeste cu Donely si intreaba-l de chestia asta

    P.S.Ma amuz teribil cand tabariti pe cate un user care intreaba de modare ..de departe cel mai bun divertisment
    P.S.S. Mai alextudi nu cumva esti eviltwin-ul lui tudyniuz ?

  8. #8 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate vreun alter ego...

  9. #9 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sau poate sa citeasca acest topic, poate il "inspira"
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...odezi-consola/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Modare consola By amstrad200 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 26-08-2011, 08:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts