Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: A iesit PS3 update 2.70!

  1. #21 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Am mai gasit o faza. Poti avea un asa zis ANTIVIRUS pt browseru de net pana pe 10 MAI. Este o rubrica in browser ceva cu trend... care daca e activat iti poate proteja copiii de content censored si o navigare mai sigura pe net.
    Antivirus? Pentru ce nu inteleg? Pentru ps3? Pai pe ps3 inca nu poti rula nimic nesemnat de sony, cum ar putea intra un virus imi explici te rog? Daca cineva ar putea face un virus sa ruleze si sa-ti dea peste cap ps3 ar insemna sa fie crackat .

    Quote Originally Posted by edy100 View Post
    eu mi-am sortat mp3-urile denumind la fiecare in parte (la rubrica "album") numele folderelor. pur si simplu intri in information la fiecare melodie si accesezi ac. rubrica
    Cand ai sute de melodii sau poate chiar mai multe cred ca iti inchipui ce chef avem sa modificam la fiecare melodie rubrica album. Nu ar fi fost mai ushor sa poti sa setezi sa le afiseze dupa directorul in care sunt?

    P.S. PSP-ul are skype incorporat daca nu ma inshel, asa este? Oare de ce nu baga sony Skype si pt ps3, cu un in game skype ar rezolva si text chat-ul si chiar si cross game voice chat.

  2. #22 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Trend Micro for PS3, Browser Security, Srachi daca asa scrie asa zic, nu eu l-am facut. Pana una alta eu zic ca e bine venit. Nu crezi, intra in browser si vezi. Cat despre utilitatea lui, aici nu ma bag.
    PS. M-am mai lamurit cu o chestie, sa nu dam crezare la toate barfele inainte de lansarea unui update pt ca multe nu s-au adeverit. Inclusiv acest update.
    Inca o mica descoperire: avem si history la browser si delete cookies, history, cache, optiunea de confirm for close a browserului, un fliker reduction. S-ar parea ca baietii s-au concentrat mai mult pe browser de data asta. Cu alte cuvinte avem pe update ce trece un browser tot mai aproape de unul real de pe pc.

  3. #23 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Trend Micro for PS3, Browser Security, Srachi daca asa scrie asa zic, nu eu l-am facut. Pana una alta eu zic ca e bine venit. Nu crezi, intra in browser si vezi. Cat despre utilitatea lui, aici nu ma bag.
    PS. M-am mai lamurit cu o chestie, sa nu dam crezare la toate barfele inainte de lansarea unui update pt ca multe nu s-au adeverit. Inclusiv acest update.
    Inca o mica descoperire: avem si history la browser si delete cookies, history, cache, optiunea de confirm for close a browserului, un fliker reduction. S-ar parea ca baietii s-au concentrat mai mult pe browser de data asta. Cu alte cuvinte avem pe update ce trece un browser tot mai aproape de unul real de pe pc.
    Delete cookies, cache, history si confirmarea inchiderii browser-ului erau si cand mi-am luat eu PS3-ul, si atunci aveam versiunea de firmware 2.16, deci aceste optiuni nu au aparut cu acest update, probabil nu ai studiat tu indeajuns browser-ul de net de pe PS3 ca sa le fi descoperit mai repede.
    Asa ca nu cred ca baietii au facut ceva modificari la browser cu acest update, iar daca au facut, e ceva foarte minor.

  4. #24 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da ai dreptate, stau corectat!

  5. #25 SP
    Junior Member arberoa's Avatar
    Am vazut ca atunci cand downloadezi din store iti spune cate minute va dura..nu tin minte sa fi fost asa si in versiunea anterioara
    Si in sfarsit merge muzica in background si daca intri in browser

  6. #26 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Firmware 2.70 -> 2.80 -> 2.90 involution, or How Art The Mighty Fallen - Penny Arcade.

  7. #27 SP
    Member slabunator's Avatar
    Cineva zicea mai demult ca versiunea 2.7 va avea o groaza de chestii noi (cred ca s-a postat pe aria news) gen mesaje vocale, avatare selectabile YM style(orice poze),optiunea pt muzica in toate jocurile, si altele. Au fost astea toate baliverne sau o sa vedem asa ceva in versiunile viitoare?
    Mi-i s-ar parea faina optiunea de Vocal Chat intre mai multi amici indiferent de jocul in care se afla, asta cred ca nici pe LIVE nu exista, cu ocazia asta ar putea si sony sa vina cu ceva nou in online play .

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    aalex: pai din cate am vazut acum poti alege chat voice sau chat text, si poti avea 3 simultan... Sa inteleg ca chatul se inchide atunci cand intrati intr-un joc ? Pentru ca daca nu... atunci asta este ce doreai, nu ? Daca da... atunci poate la urmatorul

  9. #29 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    aalex: pai din cate am vazut acum poti alege chat voice sau chat text, si poti avea 3 simultan... Sa inteleg ca chatul se inchide atunci cand intrati intr-un joc ? Pentru ca daca nu... atunci asta este ce doreai, nu ? Daca da... atunci poate la urmatorul
    dada, trebuie sa iesi din voice chat pt a intra in joc. apropos, care e limita de persoane intr-un lobby de voice chat?

  10. #30 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    dada, trebuie sa iesi din voice chat pt a intra in joc. apropos, care e limita de persoane intr-un lobby de voice chat?
    6 persoane

  11. #31 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    6 persoane
    off: nu ma pot abtine

    Maxim sase ! lol

  12. #32 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    mda, desi vorbeam cu cineva in romaneste, imi cenzureaza cuvinte "pre***", cum, tit s.a.m.d. ce nu inteleg, de ce sunt limitate mesajele? ca se le poti citi din joc? utilitatea chat-ului in-game o vad altfel

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Nintendo Wii a iesit la pensie By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 08-11-2013, 02:20
  2. Replies: 1 Last Post: 13-01-2011, 23:08
  3. Cine a iesit in castig dupa E3? By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 12 Last Post: 29-07-2010, 12:14
  4. Inmatriculare auto iesit din leasing By nameless_fear in forum Auto & Moto
    Replies: 3 Last Post: 28-07-2009, 14:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts