Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Ace Combat: Infinity

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Ace Combat: Infinity

    Namco Bandai a anuntat un nou joc din seria Ace Combat. Acesta va fi exclusiv pentru PS3 si se va lansa pe PSN(nu au spus nimic de retail) pe 25 septembrie.
    Attached Images Attached Images ace_combat_infinity.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    DAT MAPPY EASTER EGG!

    Io-s un mare fan Ace Combat si urmaresc acest nou episod al seriei inca de cand a fost zvonit acum X ani pe un canal IRC

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #4 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Se poate juca si multiplayer? Ar fi frumos sa joci cu un prieten misiuni co-op.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    Se poate juca si multiplayer? Ar fi frumos sa joci cu un prieten misiuni co-op.
    Da, se poate.

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Avem si doua noi trailere de gameplay pentru Ace Combat Infinity (Stonehenge si Great Migration). Enjoy:




  7. #7 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    E foarte misto, pe langa asta mai e si moca.

  8. #8 SP
    Junior Member dorianyates's Avatar
    Unde se gaseste? Nu-l vad pe store

  9. #9 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Jocul nu a aparut inca, mai ai de asteptat.

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #11 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    E frumos, dar parca mai bun e War Thunder. Eu cred ca PS3-ul il putea rula la 30 fps constant, pacat ca apare pe PS4 si nu pe amandoua console .

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    Ace Combat Infinity for PlayStation 3 is scheduled for take-off in 2014. To play the Beta go to the Playstation Store and search for “Ace Combat Infinity.” Then download the client and play! Players can also take part in the game development by giving their feedback and answering this survey on the Open beta website, each participant will be rewarded with an exclusive wallpaper.

  13. #13 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Am jucat demo-beta de pe ps store. Gameplay bunicel, dar grafica mi se pare extrem de slaba, ceva de genul jocurilor pentru PS2.

  14. #14 SP
    Member colossus's Avatar
    Si eu am aceeasi parere despre el.Bine ,cerul ,avioanele arata ok ,insa uscatul ,orasele si ce e jos arata de parca ar fi google maps 3D. Pacat ca un nume atat de popular cum e Ace, nu se mai poate ridica la limita asteptarilor.Am jucat seriile pe psx ,si atunci erau cele mai bune jocuri cu avioane alaturi de ''Eagle One'' (develop. Infogrames) ,''Air Combat'' ,mai ales ca-ti baga muzica aia rock ce-ti crestea adrenalina in aer...ce vremuri.

    Pe PS3 am mai jucat si Top Gun si pot spune ca-l depaseste mult pe Ace, d.p.d.v al graficii/cutscene-urilor/environment.

  15. #15 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by colossus View Post
    Si eu am aceeasi parere despre el.Bine ,cerul ,avioanele arata ok ,insa uscatul ,orasele si ce e jos arata de parca ar fi google maps 3D. Pacat ca un nume atat de popular cum e Ace, nu se mai poate ridica la limita asteptarilor.Am jucat seriile pe psx ,si atunci erau cele mai bune jocuri cu avioane alaturi de ''Eagle One'' (develop. Infogrames) ,''Air Combat'' ,mai ales ca-ti baga muzica aia rock ce-ti crestea adrenalina in aer...ce vremuri.

    Pe PS3 am mai jucat si Top Gun si pot spune ca-l depaseste mult pe Ace, d.p.d.v al graficii/cutscene-urilor/environment.
    Eu, in primul rand de grafica avioanelor sunt nemultumit. Par nefinisate, murdare, fara prea multe detalii, cu jeturi de reactie rudimentare. Poate sunt eu prea pretentios, dar ma asteptam la mai mult de la un joc de productie 2013 - 2014.
    Am observat ca si interfata misiunilor nu se vede clar la extremitati. Parca e o imagine dublata. Cine stie? Poate jocul e 3D si eu nu am televizor adecvat!

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #17 SP
    Member memol's Avatar
    Puteti sa-l descarcati de pe store :e FREE

  18. #18 SP
    Junior Member bordeles's Avatar
    Cel mai tare joc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ace Combat: Assault Horizon anuntat By naz in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 28-01-2015, 21:27
  2. Replies: 0 Last Post: 04-10-2013, 11:07
  3. Replies: 0 Last Post: 04-10-2013, 11:06
  4. Un nou Ace Combat anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 12-01-2010, 21:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts