Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Motorstorm - Madness Photos

  1. #1 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

    Motorstorm - Madness Photos

    Vreau sa profitam de superba functie de fotografiere din Motorstorm: Pacific Rift si sa ne expunem poze cu nebuniile facute in cursa.
    Fotografiile ies la rezolutia in care jucati si au detalii extraordinare. E o placere sa le privesti.
    Asa ca faceti nebunii si aratati-le lumii intregi

    Cum sa fac fotografii?
    In orice moment in joc apasati START -> Photo.
    Ca se le exportati din joc iesiti in meniul principal -> GARAGE -> GALLERY.
    Pozele o sa apara intr-un director separat in meniul PHOTO din PS3.


    ATENTIE!! Aceste fotografii sunt facute de profesionisti, a nu se incerca cu masina proprie
    Attached Images Attached Images ms2_nameless_fear_6.jpg ms2_nameless_fear_7.jpg ms2_nameless_fear_9.jpg ms2_nameless_fear_11.jpg ms2_nameless_fear_17.jpg ms2_nameless_fear_14.jpg ms2_nameless_fear_15.jpg ms2_nameless_fear_16.jpg ms2_nameless_fear_5.jpg ms2_nameless_fear_8.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    update
    Attached Images Attached Images ms2_nameless_fear_18.jpg ms2_nameless_fear_19.jpg ms2_nameless_fear_20.jpg ms2_nameless_fear_26.jpg ms2_nameless_fear_27.jpg ms2_nameless_fear_28.jpg

  3. #3 SP
    Banned xb0x360's Avatar
    Frumoase poze. Ipostaze spectaculoase. Speram la mai multe jocuri cu suport ptr capturi de ecran ingame.

    Fotografiile ies la rezolutia in care jucati si au detalii extraordinare
    Cred ca iasa in rezolutie de 1280 * 720 [720p] in cat e randat jocul.

  4. #4 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Foarte frumoasa grafica....Parca mult mai impresionanta decat in demo. De fapt nu am mai luat jocul la lansare deoarece nu m-a impresionat cu nimic acel demo scurt...Hmmm

  5. #5 SP
    Banned xb0x360's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Foarte frumoasa grafica....Parca mult mai impresionanta decat in demo. De fapt nu am mai luat jocul la lansare deoarece nu m-a impresionat cu nimic acel demo scurt...Hmmm
    Au fost 2 demo-uri cu 2 planse care nu aratau foarte spectaculos. In jocul full sunt mai multe planse si mai bine facute, decorurile mai detaliate, etc. Nu e rea deloc grafica lui Motorstorm 2, chiar este ceva peste Motorstorm 1 care a fost un joc exceptional. Acum daca esti carcotas mai poti vedea pe alocuri texturi mai spalacite si blurate iar unele obiecte sunt low poly rau, dar per ansamblu jocul arata OK. Sistemul de particule / fum e bine de tot implementat.

  6. #6 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Foarte frumoasa grafica....Parca mult mai impresionanta decat in demo. De fapt nu am mai luat jocul la lansare deoarece nu m-a impresionat cu nimic acel demo scurt...Hmmm
    arata absolut bestial.
    poti sa studiezi detaliile de aproape cand faci o fotografie (se poate roti 3d in ce fel vrei tu).
    E super fun si imi place ca nu castiga cel mai bun tot timpul , ca s-ar putea sa il scoata altul din cursa.
    Fata de primul senzatia de viteza pare mai accentuata si are mult mai multe rute alternative.
    Trebuie sa inveti traseul pentru fiecare vehicul in parte.

  7. #7 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    O sa aduc si eu niste noutati aici. Sper sa nu uit....

  8. #8 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    iti aduc eu aminte!

  9. #9 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    some of mine:
    Attached Images Attached Images ms2_raskolnikovd_1.jpg ms2_raskolnikovd_2.jpg ms2_raskolnikovd_3.jpg ms2_raskolnikovd_4.jpg ms2_raskolnikovd_5.jpg ms2_raskolnikovd_6.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    part 2
    Attached Images Attached Images ms2_raskolnikovd_7.jpg ms2_raskolnikovd_8.jpg ms2_raskolnikovd_9.jpg ms2_raskolnikovd_10.jpg ms2_raskolnikovd_11.jpg ms2_raskolnikovd_12.jpg

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    more:
    Attached Images Attached Images ms2_raskolnikovd_13.jpg ms2_raskolnikovd_14.jpg ms2_raskolnikovd_15.jpg ms2_raskolnikovd_16.jpg

  12. #12 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    mortale pozele ... si cand te gandesti ca sunt o groaza de cadre din astea pe secunda

  13. #13 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    mortale pozele ... si cand te gandesti ca sunt o groaza de cadre din astea pe secunda
    Mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. How to Get A Better Haircut (Men's photos) By OlBlueEyes in forum Travel & Fashion
    Replies: 11 Last Post: 29-07-2014, 10:34
  2. Gran Turismo 6 Photos Collection - Public Gallery By cosminbad in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 25 Last Post: 10-05-2014, 14:03
  3. GT5 Photos Collection By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 236 Last Post: 24-05-2013, 11:23
  4. Alice: Madness Returns By L0G1X in forum Console Club
    Replies: 22 Last Post: 16-07-2011, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts