Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: ,,Sony's GTA'' , miraculos daca s-ar fi lansat...

  1. #1 SP
    Member colossus's Avatar

    ,,Sony's GTA'' , miraculos daca s-ar fi lansat...

    Toata povestea a inceput acum 7 ani ,atunci cand la conferinta de presa SONY E3 2006 din Los Angeles ,baietii de la London Studio au dezvaluit un gameplay foarte promitator al unui joc care pe parcursul lui,spuneai:Hold on,asta e joc sau film?;Stralucirea si reflectiile tablei masinilor,cutscene-urile,environment-ul,felul realistic in care se miscau protagonistii si in ultimul rand si cel mai important modul in care reactionau lucrurile distruse,te asigurau ca nu ai mai vazut asa ceva pana atunci.

    Din acel moment IGN,Gamespot &CO erau disperati sa afle cat mai multe despre acest joc,cunoscut sub numele de ,,8 DAYS''.Odata cu toate
    astea, SCE au ''intaratat'' cumva publicul insa pe masura ce timpul trecea nu aparea nimic nou,singurele ''dovezi'' ramase in viata fiind cateva trailer-uri scurte(2-6 minute),niscaiva screenshot-uri si un cover pentru CD-ul original(retail).

    Din punct de vedere al gameplay-ului,8 DAYS arata ca un ,,hybrid third-person shooting and driving action game'',comparat pedeparte cu ,,Pursuit Force'' de pe PSP.Este adevarat ca nu era proiectat sa fie open-world ,insa putea foarte usor sa semene cu un''GTA V-mission only''(adica fara free-roam),facut de SONY,ba chiar sa-l depaseasca(la acest capitol).Si sa nu mai spunem ca unele secvente cu full HUD,i-au facut pe toti sa se intrebe daca e prea frumos sa fie adevarat.

    Anyways,vestea cea proasta urma sa vina pe 4 iunie 2008 ,atunci cand ,,8 DAYS'' si alt joc numit'' The Gataway'' au fost anulate pe motivul redistribuirii resurselor si bugetului.Insa in 2009 jocul a fost etichetat drept''ON HOLD'',deci sa ne mai asteptam la ceva surprize?..(hardly to believe).
    Si sa nu uitam ca acum vreo cativa ani si eu am crezut ca acele gameplay-uri si beta'uri de pe YT reprezinta GTA 5;dar nu pentru mult timp.

    Ce parere aveti despre acest joc;L-ati fi cumparat?..,ar fi putut el reprezenta puterea PS3-ului mai mult decat alte jocuri (ex.Uncharted,Infamous..)?
    PS:Cred ca majoritatea stiati deja de acest proiect,insa nu cred ca e timpul trecut sa-l analizam putin: Eight Days (Game) - Giant Bomb ; http://www.thesixthaxis.com/2011/08/...me-eight-days/ .
    Attached Images Attached Images 0.jpg gallery_000_2.jpg eight-days.jpg eight-days-20060508112414075.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru anu ala, arata foarte bine si foarte pretention. In schimb, daca-l scot anu asta, in cazul in care nu are cine stie ce extra-super-mega grafica, mai bine nu-l scot, ca sigur, mai bun ca GTA V nu o sa fie.

  3. #3 SP
    Member ununou's Avatar

    Si acum arata bine jocul.Pacat ca nu l-au lansat.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce pot sa zic

    Mi-e rusine, sincer, ca nu am auzit de joculetul asta pana acum...

  5. #5 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Poate ca pentru PS4 nu ar avea succes in anul asta dar imaginativa daca se lanseaza pentru PS Vita

  6. #6 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    is similar with the uncharted this kind of events! the train event... imi plac jocuri din astea eu l-as fi cumparat daca ar fi fost lansat

  7. #7 SP
    Member rascalov's Avatar
    Interesant. Tin minte ca l-am mai vazut pe net, dar inainte de Grand Theft Auto V si am crezut initial ca e vorba despre GTA 5.

  8. #8 SP
    Member szabi90's Avatar
    Arata interesant

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Un vot daca se poate :) By DeeJay-RainY in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 26-07-2014, 02:25
  2. Ce joc ai face daca ai putea? By TheQuen in forum Console Club
    Replies: 29 Last Post: 04-12-2013, 17:24
  3. Sony a lansat tableta Xperia S in Romania By FallouT in forum Tech News
    Replies: 5 Last Post: 14-09-2012, 10:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts