Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 102

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2010

  1. #41 SP
    Member playgame's Avatar

  2. #42 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  3. #43 SP
    Member roberte's Avatar
    azi a ajuns si la mine pes 2010 si sunt foarte incantat de el din toate punctele de vedere grafic gameplay si mai ales online am jucat 3 meciuri si nici un pic de lag sau vreo problema .nota 10 pt pes2010

  4. #44 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    azi a ajuns si la mine pes 2010 si sunt foarte incantat de el din toate punctele de vedere grafic gameplay si mai ales online am jucat 3 meciuri si nici un pic de lag sau vreo problema .nota 10 pt pes2010

    Confirm. Jocul este superb. Nici nu mai bagi in seama 2-3 animatii mai ciudate, la cat de fluid este si fun. In sfarsit, la un joc de fotbal, pot da goluri superbe de la distanta prin suturi puternice, pot inscrie prin voleuri imparabile si pot da goluri cu capu' . Lucruri foarte banale ce cu greu pot fi reusite la "vecinii de la EA"...

    Nu va lasati pacaliti de marketingul foarte bun EA si foarte prost Konami, PES 2010 este excelent! Plus ca Unirea Urziceni, Dinamo si CFR sunt licentiate full ...

  5. #45 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Daca e si Steaua , ma bag ...

  6. #46 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Daca e si Steaua , ma bag ...
    Nu este ...

    Are un nume oribil, am si uitat cum ii zice. Dar in curand o sa apare o sumedenie de Option File-uri iar chestiile astea se rezolva! De la echipamente la ghete de fotbal, mingii etc...Abia astept sa imi adaug cantecele galeriei cand o sa editez echipa! Da, se poate!

    INca o chestie misto, plasele isi schimba culoarea atunci cand joci Exhibition. De exemplu, daca alegi Atletico MAdrid, indiferent pe ce stadion o sa joci, plasele o sa fie Alb Rosii. Nu toate echipele au chestia asta, dar majoritatea da. Nice!

  7. #47 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa fiu sincer si pe mine ma enerveaza fifa10 prea multi nervi de multe ori mi se intampla sa domin adversarul, am ocazii multe dar tot el castiga pentru ca joaca cu barca sau RM. ieri a trecut unul cu ibra prin doi fundasi, prin ei, nu i-a ocolit. eu jucam cu AM, inteleg ca nu e o echipa super buna in aparare, dar sa treci in halul acesta prin fundasi .

  8. #48 SP
    Member Dante's Avatar
    imi poate spune cineva cum se comporta master league? pe cate sezoane se intinde? te califici mai departe in cupe europene?

  9. #49 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    imi poate spune cineva cum se comporta master league? pe cate sezoane se intinde? te califici mai departe in cupe europene?
    Nu are limita de sezoane de data asta. Stiu ca era limita la 15 anul trecut. Si da, UCL si Europa League sunt incorporate in ML. Plus ca o customizezi cum vrei tu, iti faci ML cu ce echipe vrei, nu neaparat toate din aceeasi tara.

  10. #50 SP
    Member Dante's Avatar
    la pes 2009 pe ps3 cum puteai baga fisiere pentru echipamente, ghete , etc? eventual si nume si embleme reale ale echipelor nelicentiate

  11. #51 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Daca ai timp, stai si editezi tu, de la echipament la embleme etc. Daca nu ai timp, astepti un Option File decent ce poate fi adaugat jocului prin USB Stick. Sunt multe site-uri pentru comunitatea PES, de unde poti lua o multime de OF, dupa placul tau

  12. #52 SP
    Member Dante's Avatar
    PES2009 pe PC il blindasem. Bagasem un pachet de vreo 4 gb,era mai mare decat jocul dar avea absolut tot oficial plus galeria milanului care canta si flutura steaguri imense

  13. #53 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Il astept si eu zilele astea, a jucat cineva Be a Legend?
    Sistemul de notare e la fel de prost?(dadeam 4 goluri, dar ratam 3 pase si primeam nota 7/10 la final)

  14. #54 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    si eu sunt curios cum este modul Become a Legend in PES2010 ONLINE

  15. #55 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar

  16. #56 SP
    Member Dante's Avatar
    ma sa stiti ca mie mi se par mai robotice miscarile la pes decat la fifa din ce am jucat. pe fifa il trag in jos multiplele buguri

  17. #57 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Nonelito ai tradat fifa

    il cumpar si eu zilele astea si ne intalnim

  18. #58 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Termina mane cu review-urile PENIBILE, cum sa scrii atat despre LEGEND MODE, si mai ales sa folosesti "in fine" intr-un articol oficial?

    "In fine, Become a Legend este un alt mod pe care �l regăsim şi la FIFA (Be-A-Pro). Aici controlezi un singur jucător pe tot terenul şi, �n funcţie de postul pe care evoluează, ai de �ndeplinit diverse obiective."

    - Ce obiective frate, vorbim de RPG-uri aici sau de fotbal?

    si repetitii cat cuprinde

    "la �nceput din cauză ca era disponibil doar pe console, apoi din cauza problemelor de licenţiere care să le permită producătorilor"

  19. #59 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    am pus un articol..asta nu inseamna ca sunt si de acord cu el
    in primul rand nu am jucat nici unul din cele 2 titluri ..voi dezbateti pro si contra

  20. #60 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    am pus un articol..asta nu inseamna ca sunt si de acord cu el
    in primul rand nu am jucat nici unul din cele 2 titluri ..voi dezbateti pro si contra
    Inteleg ca ai pus un articol, dar hai te rog sa ne rezumam la a posta articole pertinente de pe site-uri cu renume, nu de pe site-uri de amatori in ceea ce priveste gamingul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2018 By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 35 Last Post: 06-03-2022, 22:59
  2. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  3. Pro Evolution Soccer PES 2017 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 129 Last Post: 24-03-2017, 12:18
  4. Pro Evolution Soccer PES 2016 By OEE in forum Console Club
    Replies: 332 Last Post: 24-04-2016, 10:24
  5. Pro Evolution Soccer PES 2009 By richardm27 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 14 Last Post: 14-10-2008, 00:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts