Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Ajutorr..

  1. #1 SP
    Junior Member coceanu's Avatar

    Ajutorr..

    Doresc sa achizitionez un PS3 super slim +jocul gta 5..Intrebarea mea este: Pot sa joc GTA Online gratis?Adica nu e ca la xbox unde trebuie sa cumperi gold pentru 3 sau 12 luni..Va rog cineva sa ma lamureasca.

  2. #2 SP
    Junior Member fan_ps_4's Avatar
    Pentru a juca online iti trb doar conexiune la internet ( Wi-fi sau cablu ) si un cont PSN care e gratis

  3. #3 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    Si daca imi fac cont pe UK si cumpar niste carduri valorice in lire,pot sa le folosesc fara probleme?

  4. #4 SP
    Junior Member fan_ps_4's Avatar
    Quote Originally Posted by coceanu View Post
    Si daca imi fac cont pe UK si cumpar niste carduri valorice in lire,pot sa le folosesc fara probleme?
    Da Ai grija ca , consola sa fie Pal si jocurile tot Pal .

  5. #5 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    SI inca o intrebare..Am vazut ca in GTA Online se pot cumpara Bull Shark Cash Cards adica bani in joc..Pot folosi carduri valorice sa cumpar bani in joc?

  6. #6 SP
    Junior Member fan_ps_4's Avatar
    Bull Sharck Cash Cards le cumperi din PS Store , iar contul il incarci cu carduri valorice .

  7. #7 SP
    Junior Member coceanu's Avatar
    Deci daca cumpar un psn card in valoare de 25 lire,pot sa cumpar Bull Sharck Cash Cards cu banii obtinuti din psn card?

  8. #8 SP
    Junior Member fan_ps_4's Avatar
    Da . Ai instructiuni pe spatele cardului cum sa adaugi bani si apoi cumperi Bull Sharck

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts