Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Casti+microfon pt PS3

  1. #1 SP
    Junior Member t3z3u's Avatar

    Casti+microfon pt PS3

    Salutare,

    As dori sa achizitionez pentru junior, de sarbatori, niste casti cu microfon pentru PS3. Tot ce am gasit a fost ceva pe Bluetooth, care nu stiu daca e chiar potrivit. Am niste casti wireless acasa dar nu sunt asa de multumit de ele. Ma gandesc ca nu as fi multumit nici cu unele pe Bluetooth.

    Pentru motivul de mai sus, as dori niste casti + microfon wired, dar nu stiu cum le-as putea conecta la consola. Consola are doar mufa, specifica PS3, una HDMA, una de optics, mufele USB, precum si cea ce iesire casti normala.

    Imi puteti spune cum as putea conecta niste casti cu microfon wired la o consola PS3 si daca da, vreo recomandare de casti care merg bine cu PS3?

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

    ---------- Post added 25-11-2014 at 10:20 ----------

    Nu ma poate ajuta nimeni?
    Attached Images Attached Images ps3_heaphones.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu am o pereche de casti "4Gamers" sunt casti cu fir special facute pt ps3. Castile au doua mufe: una USB si una care se conecteaza in spate acolo unde se conecteaza si cablul cu cele 3 mufe RCA.
    Castile le-am cumparat de aici de pe forum. Nu stiu daca vei gasi in magazinele din tara dar cu sigurzanta le gasesti pe amazon.co.uk

  3. #3 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Incearca TurtleBeach Px22,merge pe ps3 incat si pe pc.Eu am castile aproape de 2 ani si inca merg perfect.Sper ca te-am ajutat

  4. #4 SP
    Junior Member heLLboy :x's Avatar
    Poţi folosi o placă audio pe usb.

  5. #5 SP
    Junior Member t3z3u's Avatar
    Am gasit intr-un final la MediaGalaxy niste casti TurtleBeach P11 si sunt ok. Vom vedea in timp cum se pastreza.
    Multumesc pentru sugestii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Casti surround cu microfon pt PS3 By vorpek in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 12 Last Post: 11-10-2010, 02:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts