Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 246 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #1981 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    ah, sa nu uit, se poate juca linistit fara install pe hdd.
    e acceptabil.

  2. #1982 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mea culpa...
    era traction control pus la 5 din 10


    am incercat iar.. de data asta chiar cu toate pe off un jaguar prin oras si a fost ok.
    raspuns brutal din partea masinii, asa cum imi doream.



    daca reusesc sa scot si balariile care apar pe ecran sunt tare
    sau sa setez butoanele la g25.

  3. #1983 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    am jucat primele 3 curse.
    mi-am luat o toyota mr2 second .
    a trebuit sa ii schimb uleiul dupa 1 cursa.

    GT5 intr-un cuvant: SUPERB.
    Se controleaza ca un vis cu dualshock cu toate assisturile pe off.
    Nu simt deloc nevoia de volan (desi nu m-as supara).

    Primul sfat: puneti acceleratia si frana pe shoulder buttons. trebuie apasate cu grija ca si in realitate.

    Feelingul jocului este un brut, ma simt parca as intra intr-un service auto.
    Clar nu e pentru oricine jocul, doar pentru cei care stiu ca franele sunt foarte importante

    Bravos!
    E fain si feeling-ul cand accelerezi corect in viraje.DAca tii apasat ca ghiolbanul pana la cap de acceleratie te trezesti afara de pe circuit ! Si eu joc cu assisturile pe off doar un punct la abs .Cu 0 la abs inca nu am reusit sa stapanesc franele.

  4. #1984 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    E fain si feeling-ul cand accelerezi corect in viraje.DAca tii apasat ca ghiolbanul pana la cap de acceleratie te trezesti afara de pe circuit ! Si eu joc cu assisturile pe off doar un punct la abs .Cu 0 la abs inca nu am reusit sa stapanesc franele.
    cel putin la masinile asta din clasa fluturas e foarte misto fara abs, tot transpiri la fiecare atingere a franei.
    merita incercat!

  5. #1985 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu joaca nimeni un multi?

    facem o camera?

  6. #1986 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Facem, facem, numa ca traba umflata intai. Aia de tractor ajunge?!

  7. #1987 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Rog pe cei care au comandat jocul de pe shopto sa lase un mesaj aici cand le ajunge jocul. Merci.

  8. #1988 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am schimbat masina...

    sunt curios cand apar meseriasii in ale fotografiei sa faca ceva poze artistice

    astea sunt facute la nimereala pentru ca habar nu am.

    *dati click pe poza dupa ce se deschide, pt ca sunt la rezolutii nesimtite.
    Attached Images Attached Images ahrweiler-town-square_2.jpg ahrweiler-town-square_4.jpg ahrweiler-town-square_5.jpg ahrweiler-town-square_6.jpg bern-marktgasse_2.jpg

  9. #1989 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Rog pe cei care au comandat jocul de pe shopto sa lase un mesaj aici cand le ajunge jocul. Merci.
    In caz ca nu ai vazut
    http://www.consolegames.ro/forum/480886-post7832.html

  10. #1990 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Tot blocat e.

  11. #1991 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    nu joaca nimeni un multi?

    facem o camera?
    Nu joaca nimeni? Nici nu "tip" de vreo doua zile pe aici. Macar m-am bucurat de cateva curse cu vagabone, ffocus si kobayashi.

  12. #1992 SP
    Member miami's Avatar
    eu va astept online PSN : miami1983

  13. #1993 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai ziceti ce nr are camera voastra

    ---------- Post added 25-11-2010 at 10:47 PM ----------

    eu am incercat sa-i dau create a room... si a ramas blocat cu ecranul care ma anunta ca asta face

    *am reusit sa fac camera... daca intra careva...
    SirAndrew_PCR

    ---------- Post added 25-11-2010 at 11:14 PM ----------

    miami daca vezi camera.. intra...

  14. #1994 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Review: Gran Turismo 5- Destructoid
    Score: 10 -- Flawless Victory (10s are as close to perfect as you will get in a genre or on a platform. Pure, untarnished videogame ecstasy.)
    In sfarsit un review calumea.

  15. #1995 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Nordschleife este un circuit senzational

  16. #1996 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by rogele 1 View Post
    Review: Gran Turismo 5- Destructoid


    In sfarsit un review calumea.
    hai las-o dracu... daca nu e platit si e din proprie initiativa e cel mai pupincurist review care mi-a fost dat sa vad

    fraze de genul:

    One of the most noted additions to GT5 is damage modeling. It's too bad that this feature isn't really notable...


    The addition of damage modeling doesn't really seem to serve the game in any way


    On the other hand, the new weather, lighting and particle effect additions are welcome and greatly appreciated.
    cand toti tipa de faptul cum devine grafica pe ploaie sau pe praf... vine si baga chestia asta. pe bune acum, asta e sanatos la cap? mai bine nu aducea vorba daca vroia sa-i iasa review-ul "cum trebuie"decat sa bage asemenea balarii..

    Creating or joining online rooms is easy, as is jumping into a race.... ...every match I was in worked beautifully
    asta o spune atunci cand 90% din timp serverele au fost down... cine dracu te crede bai pinochio...
    Score: 10 -- Flawless Victory

  17. #1997 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Cand Destructoid da note de 5 sau 6 unor jocuri precum Black Ops si Vanquish, ii acuza toti ca nu stiu pe ce lume traiesc. Cand aceeasi tipi de la Destructoid dau 10, eee, se schimba treaba.

  18. #1998 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    sunt level 6... si avem ceva damage

    am facut un film la calitate mai mare cu acea cursa... o sa-l pun sa o vedeti.

    masina din fata e calitate "standard", nu a patit nimic... insa mie mi-a dat de m-a julit
    Attached Images Attached Images tsukuba-circuit_4.jpg tsukuba-circuit.jpg tsukuba-circuit_1.jpg

  19. #1999 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si micul videoclip:


  20. #2000 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Cand Destructoid da note de 5 sau 6 unor jocuri precum Black Ops si Vanquish, ii acuza toti ca nu stiu pe ce lume traiesc. Cand aceeasi tipi de la Destructoid dau 10, eee, se schimba treaba.
    "Jurnalistul" Jim Sterling este problema pe Destructoid, el este cel care da note mici unor jocuri populare doar pentru a atrage atentia. Din cate vad, reviewul la GT5 nu este facut de el.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 246 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts