Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 246 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... LastLast
Results 2,681 to 2,700 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #2681 SP
    Member Dante's Avatar
    ce-mi place mie de cate un d-asta care presupune ca se adreseaza intotdeauna unor pusti..... am permis de multi ani si am condus masini de genul celor de care am spus in mesajul citat de tine dar nu despre asta e vorba aici. am jucat si prologue de mi-au sarit ochii asa ca "nu ai jocul nici de 2 zile" n-are nicio valoare. si da, si eu joc cu padul cu toate assisturile pe off si abs si tot si singura problema pe care o vad e ca e mult mai greu si satisfactia unei reusite e mult mai mare

  2. #2682 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by gpaul View Post
    Taci mai si ia-ti permisul intai, nu tranti replici de genul, la nici 2 zile dupa ce ti-ai luat jocul.Nici jumate de aici nu au volan pt a beneficia de frana si accel progresive, implicit unele masini necesita o nota de assists ON cand joci cu padu.Ia-ti o Zonda Race car din lista masini online si baga o tura cu assists OFF inclusiv ABS si apoi posteaza impresiile aici, istetule.
    Unde ai fost toata viata noastra zeule?!

  3. #2683 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Sa joci cu ABS-ul pe 0 nu e recomandat, pentru ca nu reduci nici distanta de franare si mai mult de atat daca ti se blocheaza rotile cand franezi foarte tare intrii direct in noi la prima curba si iese dezastru..ar trebuii sa stii asta nu ?

  4. #2684 SP
    Member Dante's Avatar
    asta e ca si cand m-ai intreba asa sugubat cum faci tu " stiai ca 1+1=2?". e absolut evident ca nimeni nu franeaza brutal in conditiile alea, ajungi sa inveti circuitul si sa-ti calculezi distantele de franare. normal ca daca nu stii curba care urmeaza si dificultatea ei te panichezi si blochezi rotile. sunt deja plictisitoare pt ceilalti discutiile astea , ideea sugerata de mine a fost gresit inteleasa

  5. #2685 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Cine dintre noi are Stealth Cars ? (stiu ca am vazut pe cineva cu un Audi R10 Stealth)
    Daca are cineva si vrea sa dea share dau la schimb masini scumpe, race cars etc. Pm me

  6. #2686 SP
    Member Imperatore's Avatar
    ce au in plus cele stealth? ma scuzati dar nu m-am uitat pe net sa caut, comoditate....
    thx

  7. #2687 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    ce au in plus cele stealth? ma scuzati dar nu m-am uitat pe net sa caut, comoditate....
    thx
    Culoarea/modelul , eu le vreau pentru colectie

  8. #2688 SP
    Member Imperatore's Avatar
    posibil sa poti sa le cumperi din joc pe viitor...

    am vazut ca la gt tv au inceput cu niste clipuri pe bani

  9. #2689 SP
    Member Dante's Avatar
    a deschis cineva lounge?

  10. #2690 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Wipeout mode



    sper sa nu deranjeze punctul rosu de la focus.

  11. #2691 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vai doamne cum poate merge masinaria aia Oo
    La ce level deblochezi challenge-ul?

  12. #2692 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    La level 30 apare Vettel challenge
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Wipeout mode

    YouTube - GT5 X1 Sebastian Vettel Challenge - Suzuka - Gold

    sper sa nu deranjeze punctul rosu de la focus.
    E o gluma proasta masina aia,am inebunit aseara cat m-am chinuit sa fac bronz barem,dar deageaba...cu maneta e aproape imposibil de controlat,zbori de pe circuit intr-o fractiune de secundata daca ti-a scapat,cred ca va tb sa astept pana imi iau un volan ca sa fac challenge-ul asta

  13. #2693 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    La level 30 apare Vettel challenge

    Vai doamne cum merge masina aia,am inebunit aseara cat m-am chinuit sa fac bronz barem,dar deageaba...cu maneta e aproape imposibil de controlat,zbori de pe circuit intr-o fractiune de secundata daca ti-a scapat,cred ca va tb sa astept pana imi iau un volan ca sa fac challenge-ul asta
    Told ya'!

  14. #2694 SP
    Banned Trip's Avatar

  15. #2695 SP
    Member MisterJuice's Avatar

  16. #2696 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Mda, eu cumpar collector's edition si imi da 5 masini si acuma de craciun 2 din ele le dau moca la toata lumea, BETON!

    PS: Oricum eu am luat collector's ptr Apex nu ptr masinile alea, dar asa ca faza...

  17. #2697 SP
    Member BatsBike's Avatar
    ceva pareri(din experienta proprie sau ba)ori sfaturi despre acest volan ... ?sunt interesat sa`l iau

  18. #2698 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Ai grija ca s-ar putea sa nu mearga pe gt5

  19. #2699 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Mi se pare draguta masina aia x1 sau cum ii zice, insa nu vad de ce sunteti asa excitati dupa ea, adica e un concept care nu exista in realitate si nu are nici-o treaba cu asta daca ma intrebati pe mine, cateva motive ar fi ca un pilot al chestiei aleia presupunand ca ar putea fi construita cu aceleasi performante ca in joc ar trebuii sa faca antrenament zilnic la NASA, si daca sunteti cat de cat la curent stiti ca pilotii de formula 1 au un workout foarte greu pe care trebuia sa-l faca pentru a putea rezista la fortele G care actioneaza asupra corpului intr-un monopost de formula 1.Acum cand vad eu in filmulet cum ia o curba de 80 km/h cu 200 si ceva in primu rand ma gandesc ca iti divorteaza plamanii si tot ce mai ai in corp la fortele implicate in acele viraje,pilotii de avioane de vanatoare ar trebuii sa fie minciuna pe langa un pilot care ar conduce chestia asta.

  20. #2700 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu unul o vreau pt campionatele de anduranta fiindca le-as putea termina mai repede,in rest nici nu mi-as bate capul cu ea,e o anomalie de masina,ia curbele de 180grade cu 180-200km/h,dar raspunde prea incet la comenzile de directie din maneta pt. cat de rapida e,deci e f dificil de luat curbele cu ea,ori iei curba prea rapid ori prea tarziu,e f greu de gasit calea de mijloc cu masina asta,cu volanul pare a fi alta poveste din cate mi-a povestit minimize.
    Cam urat din partea producatorilor sa faca o masina necontrolabila cu maneta si sa te oblige sa-ti cumperi volan daca vrei sa faci special eventul Vettel ma refer, ca asa poti sa cumperi masina de la dealership cand ajungi la level 40 dar la ce folos daca la levelul ala nici nu mai ai nevoie de ea,deja facand toate endurance race-urile pana atunci
    Apropo nu stiti careva daca exista optiunea de a modifica sensitivitatea de stearing la gamepad?eu am cautat dar nu am gasit niciunde.As fi vrut sa modific sa imi raspunda mai rapid masina cand misc din L stick.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 246 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts