Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 246 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #21 SP
    Member psycho-07's Avatar
    abia astept sa apara

  2. #22 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    E adevarat ca au primit licenta WRC si o sa avem Mondialul de raliuri in GT5 ?...as fi super incantat daca ar fi asa pt ca nu am mai jucat un WRC de foarte mult timp

  3. #23 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    E adevarat ca au primit licenta WRC si o sa avem Mondialul de raliuri in GT5 ?...as fi super incantat daca ar fi asa pt ca nu am mai jucat un WRC de foarte mult timp
    WRC si NASCAR. Abia astept un up-hill, acea senzatie ca masina nu mai trage, de iti vine sa rupi pedalele

  4. #24 SP
    Member MSlv's Avatar
    si in wrc tot doar 2 masini vor fi?

  5. #25 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    si in wrc tot doar 2 masini vor fi?
    huh? din cele 800 de masini crezi ca doar 2 vor ajunge la WRC? next gen gaming man. abia astept sa rup evo-ul pe un rally .
    ffocus, tu ce volan ai man? G25-ul? merita? details please?

  6. #26 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    si in wrc tot doar 2 masini vor fi?
    Citroen C4 WRC (Red Bull WRC, '08)
    Focus WRC 08 ( Abu Dhabi BP WRC, '08)
    Lancia Delta HF Intergrale Evoluzione ('91)
    Impreza WRC2008 (Subaru WRC, '08)
    Suzuki SX4 WRC (Shell Helix WRC, '08)
    Toyota Corolla ( Rally Car, '99)

    Sigur va fi ceva si de la Mitsubishi...

    @enthroll: Da, G25 am. Ce sa-ti zic...gasesti pe net toate informatiile de care ai nevoie, comparatii, filme, specificatii, etc. Eu cred ca este cel mai bun volan.

  7. #27 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    WRC ??? Nu eram fan GT , dar WRC abia astept sa joc si eu :X Cred ca doar pentru WRC am sa iau jocul . And maybe NASCAR

  8. #28 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nici eu nu eram fan de asa ceva, dar de cand am jucat GRID (care inca-l joc) am o pofta fantastica de GT.
    Ps: Jocul cred ca va fi senzational, iar noi majoritatea de pe Console care il vom lua sigur vom face un turneu online

  9. #29 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Pai si daca o sa avem WRC inseamna ca ar trebui sa vedem ploaie si noroi in Gt5 si dc nu zapada, dar sincer sa fiu, nu prea cred ca vom avea norocul asta

  10. #30 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  11. #31 SP
    Junior Member Kenny's Avatar
    Ar trebui sa lanseze cu jocul o masina a timpului ca sa te poti intoarce cu ea in acest moment si sa o dai eu-ului tau din trecut ca sa se teleporteze in viitor si sa cumpere jocul si sa ai 2 copii si sa iti rascumperi banii.

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pfft. Ei deja fac anunturi despre cand vor face anuntul cu data oficiala

    Eu sper sa nu aiba functia aceea de intoarcere in timp cum au anuntat la Forza Motorsport 3... care o fi facila la arcade-uri, dar la un SIM mi se pare aiurea. Nu cred ca Schumacher sau Colin McRae aveau buton special la masina prin care se intorceau 10 secunde in timp pentru ca nu luasera curba corect. Pana si eu ca incepator si nu vreau asa ceva. Asta este, daca nu sunt atent: POC. Altfel, NFS

    Retrag: am inteles ca nici in FM3 nu va fi disponibila functia aceea atunci cand se joaca pe Pro. Deci e bine. In GT5 sa n-o introduca deloc

  13. #33 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pfft. Ei deja fac anunturi despre cand vor face anuntul cu data oficiala

    Eu sper sa nu aiba functia aceea de intoarcere in timp cum au anuntat la Forza Motorsport 3... care o fi facila la arcade-uri, dar la un SIM mi se pare aiurea. Nu cred ca Schumacher sau Colin McRae aveau buton special la masina prin care se intorceau 10 secunde in timp pentru ca nu luasera curba corect. Pana si eu ca incepator si nu vreau asa ceva. Asta este, daca nu sunt atent: POC. Altfel, NFS

    Retrag: am inteles ca nici in FM3 nu va fi disponibila functia aceea atunci cand se joaca pe Pro. Deci e bine. In GT5 sa n-o introduca deloc
    Nici eu nu vreau. Nu mi-a placut chestia asta nici in GRID. Te ajuta, dar nu mai este un simulator la fel de bun cu aceasta functie.

  14. #34 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    skip to 4:30


  15. #35 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    ok acel video m-a facut sa cumpar jocul cand va aparea

  16. #36 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Care dintre ele?

  17. #37 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Hmm... oare chiar sa fie adevarata lansarea unui nou volan Logitech, la aparitia lui GT5?
    Logitech G27 Confirmed by Developer, First Look

  18. #38 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  19. #39 SP
    Member MSlv's Avatar
    cat timp nu o sa aiba damage...

  20. #40 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    ^
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Ca noutati, merita mentionate: online - 16 jucatori, schimbari de vreme in timpul cursei, curse de noapte, damage, si nu in ultimul rand, licente WRC si NASCAR.
    si da, damage-ul e confirmat. se observa clar si in trailer-ul oficial. l-ai vazut? e fain: prima pagina al acestui thread (thanks to focus).

    ---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

    btw, a vazut careva filmuletele de la GT Academy? impreionant , great marketing!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 246 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts