Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 213 of 246 FirstFirst ... 113 163 203 211 212 213 214 215 223 ... LastLast
Results 4,241 to 4,260 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4241 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Cu placere. Eu am castigat la 1 secunda avans, pt ca nu l-am lasat sa intre la pit-stop in ultima tura si am parcurs-o spre final cu rotile din spate sparte. mergea tot cu 70km/h, daca mai erau 100m pana la sosire ma bateau.

    BTW, update galerie foto: Quattro, Camaro, Ruf

  2. #4242 SP
    Junior Member danmertzan's Avatar
    Eu am intrat corect si asa a mers super.am avut distanta buna fatza de iei.oricum ma ajutat mult sfatu tau ca eu am tot incercat citeva masini si nu reusisem decit un 3 chinuit.

  3. #4243 SP
    Junior Member jackal1609's Avatar
    Am luat si eu in decembrie Jocul si un g27 dar am cam somat si am dat mai mult pe B spec decat sa merg eu si asta in ultima saptamana. Astept sa imi vina standul de volan (masuta de la ikea nu mai este de ajuns) si o sa incerc sa ajung si eu la cursele online . Daca aveti sfaturi le astept, inca nu pot sa spun ca m-am obisnuit am trecut de pe NFS shift 1 & 2 U. Oricum din punct de vedere senzatie este clar peste NFS shift cu toate ca pe ala l-am jucat cam de prin 2010 si am purtat ochelari de cal. Dar am descoperit pe forum aici GT5 .

  4. #4244 SP
    Member kukenstein's Avatar
    NFS e urina in vant pe langa GT5.

  5. #4245 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Porsche? E complicata tare treaba cu Porsche in Gran Turismo. Nenorocitii aia de la EA detin licentele si nu vor sa le dea mai departe. Iar cand spun nenorocitii nu o fac pentru ce mai sus ci pentru ca de pe la Most Wanted nu au mai scos nici un joc macar decent.

  6. #4246 SP
    Junior Member el_rossy's Avatar
    Quote Originally Posted by danmertzan View Post
    Salut.a reusit cineva sa faca cursa a doua la b spec expert online?eu abia am reusit din citeva curse un loc 3.si am incercat mai multe masini.daca a reusit cineva gold poate ne ajuta cu niste imformatii


    eu am reusit cu 2J race car '70 si cu un avans de aproape jumate de tura, bine mentionez ca bob are nivelul 40




  7. #4247 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Cand cumparati masinile din Dealership (cele noi) le schimbati uleiul sau le lasati asa? Observ ca daca schimb uleiul imi da un plus de putere, chiar daca masinile sunt noi si nerulate.

  8. #4248 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu schimb uleiul si la masinile noi pentru ca le da vreo 10 HP in plus.

  9. #4249 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Eu schimb uleiul si la masinile noi pentru ca le da vreo 10 HP in plus.
    Depinde de masina. Schimband uleiul primesti inca 3-4% din puterea totala a masinii.

  10. #4250 SP
    Member dayday's Avatar
    Nu stiti daca cumva la versiunea platinum se descarca dlc urile automat fara sa le cumperi ? Ms


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #4251 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Nu ai niciun DLC inclus la platinum.

    Ati jucat noile time trial?. Al doilea e criminal, am jucat cu R8 Race Car Team Audio Playstation. Am scos un timp de Gold, dar e destul de dificil. Primul e interesant, la randul lui. Din pacate nu am Nissan R390 Road Car sau cum ii spune si nu ma pot apropia de timpii celorlalti, mai jos de 2:36:900 nu am putut sa scad.

  12. #4252 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mi se pare mie sau is cam obraznici astia cu preturile la DLC-uri 4 lire un traseu si 5 lire 5 masini(1lira/masina). Oricat de mare fan as fi al acestui joc,nu pot sa accept asa preturi umflate,si ma simt luat de fraier.Sa fie sanatosi,de la mine nu vor vedea nici un ban pana nu le vor pune la pachet pe toate pt 10 lire.

  13. #4253 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    cica circuitul de 5 lire, are 30km lungime. e posibil sa fie mai multe variatii. linia dreapta are 12km.

  14. #4254 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Pretul e piperat sunt de acord cu kobayashi...eu stau si imi imaginez cum era daca scoteau dlc-urile mai pe la inceput cand eram multi de pe forum si ne jucam online in fiecare seara..CLAR imi luau banii .

  15. #4255 SP
    Member Imperatore's Avatar
    da, daca le scoteau atunci ne goleau buzunarele mai bine, insa din pacate pt ei eu am vandut jocul mai demult vazand ca aproape un an de zile ne-au uitat.

  16. #4256 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pai jucul nu a fost gata la lansare, au lucrat la patch dupa patch, doar acum au avut timp de dlcuri. Cred..

  17. #4257 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Pai jucul nu a fost gata la lansare
    tare asta ,dar adevarat... dupa 5 ani de zile nu a fost gata..
    apropo daca vinde cineva Gt5 , pm. tks.

  18. #4258 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ne strangem si noi la o cursa in seara asta?

  19. #4259 SP
    Member Dante's Avatar
    tocmai ce mi-=am luat iar jocul in seara asta. din pacate primul joc era zona 1 iar asta e 2 si asa ca va trebui sa o iau de la zero. daca are cineva niste masinute de donat as fi recunoscator

  20. #4260 SP
    Junior Member joe white's Avatar
    cum poy intra online in joc cu voi ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 213 of 246 FirstFirst ... 113 163 203 211 212 213 214 215 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts