Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 246 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... LastLast
Results 421 to 440 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #421 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    mi-am mai imbunatatit si eu timpi cu 1 secunda la fiecare masina - 1.42 cu tuned si 1.55 cu stock lol
    grafica traseului intr-adevar nu e prea buna, am impresia ca e mai slaba decat cea din prologue, insa nu grafica a fost scopul acestui demo.

  2. #422 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    1.43 cu tuned..wtf ..arata nasol grafica traseului

  3. #423 SP
    Junior Member andrei221's Avatar
    1'51.594 - stock. locul 227

  4. #424 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei221 View Post
    1'51.594 - stock. locul 227
    frumos timp da... pe tine nu te punem la socoteala ca ai volan si trisezi lol(joke)
    cred ca e senzatie cu g25-u baga mare poate tragi un 1.50

  5. #425 SP
    Member Imperatore's Avatar
    cat costa un volan decent?

  6. #426 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    cat costa un volan decent?
    Logitech Driving Force GT PS3 Lista de preturi - cel mai mic pret

  7. #427 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Avand in vedere ca sunt foarte incepator in ale simulatoarelor am scos si eu cu controler 1:50 cu aia tunata... lol

  8. #428 SP
    Member Painkiller's Avatar
    m-am mai imbunatatit putin. acum am 1.48 cu aia tunata.

  9. #429 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    1.42 cu aia tunata..cam greu demo-ullol

  10. #430 SP
    Member Snoopz's Avatar
    numai eu m-am pacalit.. si mama mi-a spus sa astept pana de craciun..ca imi da 6 mil../5mil..

  11. #431 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    numai eu m-am pacalit.. si mama mi-a spus sa astept pana de craciun..ca imi da 6 mil../5mil..
    in ce sens te-ai pacalit?

  12. #432 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    sunt cam praf la jocul asta : am facut primul lap aproximativ 3 : 43 si la al 6-lea lap am facut 2 : 10 cam pe acolo

  13. #433 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am luat si eu demo de pe PSN , am avut si Prologue si sincer o fi el simulator ....... si asa mai departe eu cred ca este cam panarama jocul.

  14. #434 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Am luat si eu demo de pe PSN , am avut si Prologue si sincer o fi el simulator ....... si asa mai departe eu cred ca este cam panarama jocul.
    ai zis-o nene. in cat timp ai facut primul lap? 15 minute?

  15. #435 SP
    Junior Member Gigis's Avatar
    marfa jocul. trebuie sa ma obisnuiesc cu controlul. il joc pe un playseat cu logitech formula force ex cu feedback-ul la jumate dar din ce am vazut in optiuni inainte de cursa e pus pe amateur si in joc e pe pro. in rest ca grafica eu zic ca este o versiune de test care e pe departe de varianta finala.

  16. #436 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Prietene (Painkiler) joc constant DIRT 2 ,GRID ,MIDNIGHT CLUB L.A. nu se compara nici unul cu ce am vazut pana acum la GT5 nici la controlul masini nici la grafica nu stiu poate versiunea finala o sa merite.Mi-am luat PLAYSTATION 1,2,3 numai pt jocurile cu masini bine ca intre timp am descoperit si alte genuri .GT5 dupa ce am vazut eu pana acum nu pare prea schimbat de GT4 .De cand m-am pacalit cu NFS STIFT nu ma mai iau dupa reclama .PACE

  17. #437 SP
    Member Painkiller's Avatar
    dirt 2, grid, midnightclub si nfs nu sunt simulatoare. in nici unul nu se simte masina ca intr-un simulator, deci nu poti spune ca le ai cu simulatoarele.

  18. #438 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Am luat si eu demo de pe PSN , am avut si Prologue si sincer o fi el simulator ....... si asa mai departe eu cred ca este cam panarama jocul.
    Intoarce-te la NeFeSe.

  19. #439 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    in ce sens te-ai pacalit?
    m-am aruncat.. la primu' volan...nu m-am uitat la mai multe magazine si mi-am luat un logitech... simpluţ..fara pedale..nici un sistem de prindere ,dar e wireless ..nu zic ca nu isi face treaba ...dar..

  20. #440 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    m-am aruncat.. la primu' volan...nu m-am uitat la mai multe magazine si mi-am luat un logitech... simpluţ..fara pedale..nici un sistem de prindere ,dar e wireless ..nu zic ca nu isi face treaba ...dar..
    Man tu ai intrat pe linkul ce l-am pus sa vezi ca nu e orice volan ala,ci unul compatibil cu PS3,cu pedate,schimbator de viteze,force feedback,toate cele si e cam 100 de euro.De la ce magazin ti-l cumperi asta e alegerea ta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 246 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts